Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na pont ittam a kis sörömet, mikor meg hallottam.....majdnem be szívtam az üveget. <_< :D

:) B) B)

Én valszeg a pultra fújtam volna -_- :D :D volt már rá példa, azóta a munkatársi kör ki van osztva, hogy ha kávézok vagy hasonlók akkor nem poénkodunk :rolleyes: 2x már sikerült telibe fújnom a monitorokat a hülye vicceik miatt.. :D

Link to comment
Megosztás:

Faternak van :D 2 is... :P -_- Bár van még 180 lovas Hyundai 2.5ös Turbó D is. :P (csajozásra ha már választani kell az alkalmasabb)

Multkor mutatta milyen, hát...jó kis gép.nekem tetszik.. :P Kisbuszhoz képest nagyon szép műszerfala van.Megy is mint a golyó.

Köszi az infót! :P Megmondom neki. Igen...ilyesmi infókra gondoltam amikor kérdeztem a dolgot.

Haverom apjának ugyan ilyen van. Vagy is 1 szériával régebbi.Ez is megy mint a vihar.Azt hiszem neki is pont 2.5 turbó.

:D :) B)

Én valszeg a pultra fújtam volna <_< B) :D volt már rá példa, azóta a munkatársi kör ki van osztva, hogy ha kávézok vagy hasonlók akkor nem poénkodunk :rolleyes: 2x már sikerült telibe fújnom a monitorokat a hülye vicceik miatt.. :D

Örüljenek hogy a monitorra ment, nem pedig rájuk :D

Link to comment
Megosztás:

Haverom apjának ugyan ilyen van. Vagy is 1 szériával régebbi.Ez is megy mint a vihar.Azt hiszem neki is pont 2.5 turbó.

Örüljenek hogy a monitorra ment, nem pedig rájuk :rolleyes:

Szivesen próbálgatnám autópályán. <_< Bár nekem ezekben a váltó elhelyezése nem tetszik. Nincs más lehetőség az is igaz, viszont...olyan kis csúnya, hogy ott van a műszerfalon. Bár még kisteherautóknál, vagy ilyen kisbuszoknál elmegy. Viszont a Citroen Xsara picassonál... Az rusnya

Link to comment
Megosztás:

Örüljenek hogy a monitorra ment, nem pedig rájuk :D

Na ja B) jól is mutatnának a "kofi" dizájnnal.. <_< -_-

Bár nekem ezekben a váltó elhelyezése nem tetszik. Nincs más lehetőség az is igaz, viszont...olyan kis csúnya, hogy ott van a műszerfalon.

Elmondanám, hogy a Pandában kifejezetten jó hogy fent van, városban nem kell kaparásznod lent :D pedig köze sincs a kistgk-khoz, még a Van-nak sem :rolleyes: igaz hosszú távon viszont szikrát sem kényelmes :) csütörtökön már minden részem fájt, főleg a térdem mert nem olyan a középkonzolja mint az Astrának, azt jobb szeretem távolságon csak ugye többet eszik.. B)

Na jówan gyerekek, én mentem pecázni :D az elkövetkező pár órában úgyis jó időt mutat.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ja B) jól is mutatnának a "kofi" dizájnnal.. <_< -_-

Elmondanám, hogy a Pandában kifejezetten jó hogy fent van, városban nem kell kaparásznod lent :P pedig köze sincs a kistgk-khoz, még a Van-nak sem :rolleyes: igaz hosszú távon viszont szikrát sem kényelmes :D csütörtökön már minden részem fájt, főleg a térdem mert nem olyan a középkonzolja mint az Astrának, azt jobb szeretem távolságon csak ugye többet eszik.. :)

Na jówan gyerekek, én mentem pecázni :D az elkövetkező pár órában úgyis jó időt mutat.. B)

Nem is az hogy kényelmes/kényelmetlen/használható/használhatatlan, hanem nagyon csúnya szerintem.

Hmmm...Jó fogást :D Én most melózok. De szombattól.... húúúúúúú.... :P Éjjel nappal pecázni fogok a balcsiparton :D

Megyek is vissza, majd este sztem RE. Addigis csőkulcs

Link to comment
Megosztás:

Nem késő még lemászni róla :rolleyes: <_<

Amit te elfüstölsz....azt a corsa is elfüstölhetné -_-

Tudom hogy amit 2 éve el füstöltem, abból most pl nem egy olyan hátsó ajtom lenne, ami rohad az ablak körül. Nehéz róla le szokni. Bár most már tényleg nagyon tervezem hogy el dobom a francba.

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy amit 2 éve el füstöltem, abból most pl nem egy olyan hátsó ajtom lenne, ami rohad az ablak körül. Nehéz róla le szokni. Bár most már tényleg nagyon tervezem hogy el dobom a francba.

helyes <_< Nem való az semmire sem. Csak a pénz megy el vele. -_- No meg az egészséged, ami nem utolsó szempont sztem.

Én úgy szoknék le.. tegyükfel szeretnék az astrára egy új 14es alugarinturát...(nem mintha nem szeretném...de marad az acél 1 jódaraibg még) Minden 1es doboz árát eltenném félre felnire, és nem cigit vennék. Lenne alufelnim, és nem cigiznék. Jóüzlet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

helyes -_- Nem való az semmire sem. Csak a pénz megy el vele. :D No meg az egészséged, ami nem utolsó szempont sztem.

Én úgy szoknék le.. tegyükfel szeretnék az astrára egy új 14es alugarinturát...(nem mintha nem szeretném...de marad az acél 1 jódaraibg még) Minden 1es doboz árát eltenném félre felnire, és nem cigit vennék. Lenne alufelnim, és nem cigiznék. Jóüzlet :rolleyes:

Persze ez így elméletbe nagyon szép <_< De nem olyan könnyű azt mint ahogy annak látszik!

Link to comment
Megosztás:

helyes :D Nem való az semmire sem. Csak a pénz megy el vele. :) No meg az egészséged, ami nem utolsó szempont sztem.

Én úgy szoknék le.. tegyükfel szeretnék az astrára egy új 14es alugarinturát...(nem mintha nem szeretném...de marad az acél 1 jódaraibg még) Minden 1es doboz árát eltenném félre felnire, és nem cigit vennék. Lenne alufelnim, és nem cigiznék. Jóüzlet <_<

Van akinek nehéz leszokni,ha már rá szokott.Nekem szerencsém volt.Egyről kettőre letettem. -_- Igaz,hogy pótcselekvésként szotyiztam egy darabig,de közel nem került annyiba.

Utána még néha egy-egy sör mellé elment,de az is elmaradt.Meg a sör is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Van akinek nehéz leszokni,ha már rá szokott.Nekem szerencsém volt.Egyről kettőre letettem. -_- Igaz,hogy pótcselekvésként szotyiztam egy darabig,de közel nem került annyiba.

Utána még néha egy-egy sör mellé elment,de az is elmaradt.Meg a sör is. :rolleyes:

Szotyival annyi a bajom, hogy tiszta ragya lesz a fejem... áhh mind1, nem szeretem a szotyit <_<

Link to comment
Megosztás:

helyes B) Nem való az semmire sem. Csak a pénz megy el vele. B) No meg az egészséged, ami nem utolsó szempont sztem.

Én úgy szoknék le.. tegyükfel szeretnék az astrára egy új 14es alugarinturát...(nem mintha nem szeretném...de marad az acél 1 jódaraibg még) Minden 1es doboz árát eltenném félre felnire, és nem cigit vennék. Lenne alufelnim, és nem cigiznék. Jóüzlet -_-

Akkor mit mondjak én? 42 vagyok, 17 éves korom óta szívom. Volt néhány kisebb szünet, de sosem sikerült abbahagynom. Hogy mennyit füstöltem el?

Azt inkább nem számolom ki. :D :) De az tuti, hogy egy fullos MV6 Omega simán kijönne belőle, Mellé egy C Veki. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Akkor mit mondjak én? 42 vagyok, 17 éves korom óta szívom. Volt néhány kisebb szünet, de sosem sikerült abbahagynom. Hogy mennyit füstöltem el?

Azt inkább nem számolom ki. -_- :D De az tuti, hogy egy fullos MV6 Omega simán kijönne belőle, Mellé egy C Veki. :rolleyes: <_<

és sokat is? úgyértem egy doboz kb..??

Link to comment
Megosztás:

az valóban nem kevés. Apukám 47 éves ő is dohányzott eddig de most volt neki trombózis mindkét lábán és abba kellett hagynia. Minden gond nélkül letette és azóta sem cigizik (meg nem is lehet)

Ha lenne ok rá, én is abba tudnám hagyni. Az az igazság, azért szívom még, mert nem is akarom abbahagyni. Úgy gondolom, ha jól esik, miért ne? :rolleyes:

Szerintem Pista is így gondolja. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nohh...merre jártál ?? :)

Munkába? :rolleyes:

Akkor mit mondjak én? 42 vagyok, 17 éves korom óta szívom. Volt néhány kisebb szünet, de sosem sikerült abbahagynom. Hogy mennyit füstöltem el?

Azt inkább nem számolom ki. B) B) De az tuti, hogy egy fullos MV6 Omega simán kijönne belőle, Mellé egy C Veki. -_- :D

Jesszus. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.