Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Túl sok fölösleges adat nincs rajta. B) De legalább egyszerű beledezni -_- :D

Amikor fóliázták, volt ott egy exopeles srác, neki is astrája volt. Benéz a kocsiba, és visszanéz így: :rolleyes: <_< Ezt te csináltad bele? vagy mi a jóisten ez? :) B)

Erre csak annyit mondtam: Ritkaság... :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor fóliázták, volt ott egy exopeles srác, neki is astrája volt. Benéz a kocsiba, és visszanéz így: :rolleyes: <_< Ezt te csináltad bele? vagy mi a jóisten ez? -_- :D

Erre csak annyit mondtam: Ritkaság... B)

Szombaton kimegyek az M3-ashoz, csak azért hogy lássak egy ilyet élőben :D :) :D (nah jó, meg találkozni B) ha hajlandó vagy megállni)

Link to comment
Megosztás:

Szombaton kimegyek az M3-ashoz, csak azért hogy lássak egy ilyet élőben :D :rolleyes: :) (nah jó, meg találkozni <_< ha hajlandó vagy megállni)

Nem olvastad végig amiről lemaradtál míg nem voltál itthon a hétvégén -_-

Tehát...kis túra lesz.. Olyan 6-7 órás túra. Nem pályán megyünk le

ilyesmi úton megyünk. Végig országút

Link to comment
Megosztás:

Nem olvastad végig amiről lemaradtál míg nem voltál itthon a hétvégén <_<

Tehát...kis túra lesz.. Olyan 6-7 órás túra. Nem pályán megyünk le

ilyesmi úton megyünk. Végig országút

:rolleyes: menekülsz? B) :D

és azt sem 1km-enként. Ha elkezdem taposni a gsinek, van hogy 50km-et is levesz. -_-

Nagyot léptél neki, ő is nagyot lép :)

Link to comment
Megosztás:

:D menekülsz? B) :)

LEginkább pesttől... B) Ja és pont azon a napon amikor megyek, búzafelvonulás lesz :rolleyes: <_< -_- nah ahoz nagyon nincs kedvem. Mégha véletlenül se érintem...akkorsem. Meg eddig mindíg pályán mentünk. És már uncsi. Plusz még az is rátesz, hogy a házat amibe megyünk 2órakor foglalhatjuk el. Ha pályán megyünk hamar odaérünk. Így meg: Nincs pest, nincs búza, nincs helyben várakozás, és tökre zsír kis helyeken mennénk végig.

Link to comment
Megosztás:

LEginkább pesttől... :) Ja és pont azon a napon amikor megyek, búzafelvonulás lesz :rolleyes: <_< -_- nah ahoz nagyon nincs kedvem. Mégha véletlenül se érintem...akkorsem. Meg eddig mindíg pályán mentünk. És már uncsi. Plusz még az is rátesz, hogy a házat amibe megyünk 2órakor foglalhatjuk el. Ha pályán megyünk hamar odaérünk. Így meg: Nincs pest, nincs búza, nincs helyben várakozás, és tökre zsír kis helyeken mennénk végig.

Nah akkor spóroltam 6 km-t :D B)

Link to comment
Megosztás:

Nem olvastad végig amiről lemaradtál míg nem voltál itthon a hétvégén -_-

Tehát...kis túra lesz.. Olyan 6-7 órás túra. Nem pályán megyünk le

ilyesmi úton megyünk. Végig országút

autópályán nem látják annyian a sötétített üvegeket mi?? :rolleyes: :D mindenhol meg kell mutatni! :) <_<

Link to comment
Megosztás:

autópályán nem látják annyian a sötétített üvegeket mi?? :rolleyes: :D mindenhol meg kell mutatni! :D <_<

Jah :P tavaly az egyik opeles illető (hadd ne nevezzem meg) azt hitte lent a Balcsin, hogy majd mindenki megcsodálja az agyonszépítgetett-építgetett autóját -_- hát nem jött be neki, le se toljták B) talán ha valami Ferraranka, Lambódzsimmi vagy Hámmer lett volna akkor talán.. :D

Jaaaa.. :P Még jó hogy debrecen nincs felosztva ilyen részekre/kerületekre. :D itt van belváros, meg kertváros :D :P

Meg rakás kert meg külváros meg lófitty.. :) B)

Link to comment
Megosztás:

Jah B) tavaly az egyik opeles illető (hadd ne nevezzem meg) azt hitte lent a Balcsin, hogy majd mindenki megcsodálja az agyonszépítgetett-építgetett autóját :rolleyes: hát nem jött be neki, le se toljták :D talán ha valami Ferraranka, Lambódzsimmi vagy Hámmer lett volna akkor talán.. <_<

Meg rakás kert meg külváros meg lófitty.. -_- :)

Inkább külterületeken jellemző amúgy. Belvárosban is vannak ilyen "elnevezések", hogy boldogasszonyfalva, szentlászlófalva, meg ilyenek... De senki se mondja úgy hogy pl: Debrecen, Szentlászlófalva, Csapó utca 20. Mert ha jóltudom a csapó utca szentlászlófalvához tartozik.

Link to comment
Megosztás:

Jah B) tavaly az egyik opeles illető (hadd ne nevezzem meg) azt hitte lent a Balcsin, hogy majd mindenki megcsodálja az agyonszépítgetett-építgetett autóját :rolleyes: hát nem jött be neki, le se toljták -_- talán ha valami Ferraranka, Lambódzsimmi vagy Hámmer lett volna akkor talán.. <_<

Mikor én voltam tavaly Siófokon, vagy 6 henger, vagy a 10 milliós ár volt a határ, az alatt le se sz*rtak. Statisztikát is mértem, szóval pontosak az adatok :D :)

Link to comment
Megosztás:

Egy haver venni akar egy F astrát.

Benzinesek figyelem! :rolleyes:

1.6osat akar, és lehetőleg olyat is amiben van erő bőven. Milyen évjáratúak,felszereltségűek ezek az 1.6os 16V-es és asszem 100 lóerős astrák? És árban mennyiért lehet kapni őket? Na meg évjárat... 2001-2002 körülre gondolok.

Én a dízeles multammal/jelenemmel nem értek a benzinesekhez, szóval segítsetek <_<

Köszi!

Ha nem akar sokat szívni olajfogyasztással, motorgenerállal, inkább az 1.6 8-szelepest javaslom, abból is van 100LE-s, az 1.6Si. Mondjuk nem tudom, ezzel a motorral találsz-e 2000 utáni gyártásút.

Link to comment
Megosztás:

Belvárosban is vannak ilyen "elnevezések"

Elég ott 1-2 zughelyet megtalálni <_< vannak olyan eldugott üzletek, hogy jajj :rolleyes: esküszöm jobb lenne minden üzletet kizavarni valami ipari park szerű akármibe.. :D

Mikor én voltam tavaly Siófokon, vagy 6 henger, vagy a 10 milliós ár volt a határ, az alatt le se sz*rtak. Statisztikát is mértem, szóval pontosak az adatok -_- :D

Én azt nagyon jól tudom :D de így legalább meg se környékezik a gépet :D :P gyűlnének a karcolások.. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erről jut eszembe egy vicc, "Vidéki diszkóban" :P

Egy srác és egy lány összeismerkedik a diszkóban majd beszélgetnek, kérdi a lány:

-Kocsid van?

-Van.

-Milyen?

-2 üléses.

-Húú, az szuper, és milyen motor van benne?

-6 hengeres, turbós.

-Húú, az nagyon állat, és milyen színű?

-Kék.

-Húú, az nagyon szép, és milyen tipus?

-Ifa..

:) B) B)

Link to comment
Megosztás:

Elég ott 1-2 zughelyet megtalálni <_< vannak olyan eldugott üzletek, hogy jajj :rolleyes: esküszöm jobb lenne minden üzletet kizavarni valami ipari park szerű akármibe.. :D

Én azt nagyon jól tudom :P de így legalább meg se környékezik a gépet :P :P gyűlnének a karcolások.. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erről jut eszembe egy vicc, "Vidéki diszkóban" :D

Egy srác és egy lány összeismerkedik a diszkóban majd beszélgetnek, kérdi a lány:

-Kocsid van?

-Van.

-Milyen?

-2 üléses.

-Húú, az szuper, és milyen motor van benne?

-6 hengeres, turbós.

-Húú, az nagyon állat, és milyen színű?

-Kék.

-Húú, az nagyon szép, és milyen tipus?

-Ifa..

:D :) B)

Ez komoly! B)

Eggyik cimbimmel voltunk Mendén, discóba. Hát van lóvéja a gyereknek, ad is magára, nem tom milyen márkájú farmer meg ilyenek.

Na de pultnál vagyunk, kezdünk iszogatni, mikor oda ment hozzá valami pláza cica. Nem volt rossz csaj, de látszott rajta, hogy a pénz, az pénz. El kezdtek dumálgatni, persze hallottam 1-2 mondatot:

csaj: És, kocsival vagytok?

csávó: Aha, persze!

csaj: Fúúú az jó! Milyen márka?

csávó: Skoda!

csaj: Húú, SuperB? Az a kedvencem!

csávó: Nem, 120L !

csaj: Vááá, azt is imádom!

Na pont ittam a kis sörömet, mikor meg hallottam.....majdnem be szívtam az üveget. -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Elég ott 1-2 zughelyet megtalálni <_< vannak olyan eldugott üzletek, hogy jajj :rolleyes: esküszöm jobb lenne minden üzletet kizavarni valami ipari park szerű akármibe.. :D

Én azt nagyon jól tudom :P de így legalább meg se környékezik a gépet :D :D gyűlnének a karcolások.. B)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erről jut eszembe egy vicc, "Vidéki diszkóban" :D

Egy srác és egy lány összeismerkedik a diszkóban majd beszélgetnek, kérdi a lány:

-Kocsid van?

-Van.

-Milyen?

-2 üléses.

-Húú, az szuper, és milyen motor van benne?

-6 hengeres, turbós.

-Húú, az nagyon állat, és milyen színű?

-Kék.

-Húú, az nagyon szép, és milyen tipus?

-Ifa..

-_- :D :)

Faternak van :P 2 is... ;) B) Bár van még 180 lovas Hyundai 2.5ös Turbó D is. :P (csajozásra ha már választani kell az alkalmasabb)

Multkor mutatta milyen, hát...jó kis gép.nekem tetszik.. :P Kisbuszhoz képest nagyon szép műszerfala van.Megy is mint a golyó.

Ha nem akar sokat szívni olajfogyasztással, motorgenerállal, inkább az 1.6 8-szelepest javaslom, abból is van 100LE-s, az 1.6Si. Mondjuk nem tudom, ezzel a motorral találsz-e 2000 utáni gyártásút.

Köszi az infót! ;) Megmondom neki. Igen...ilyesmi infókra gondoltam amikor kérdeztem a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.