Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mesélj mert sajna nem jutottam ki. Mi volt az F1-el? Volt egy F1-es kocsi is ??

Nagyon jó volt! Igen volt egy 2010 F1 Renault is. Iszonyatosan brutális egy gépezet volt! Ezt élőben kellett volna látni és hallani! De inkább hallani kellett volna! Sajna ez a hang a tv-n nem jön át! Iszonyatosan visított a gép!

Elég nehéz volt lefényképezni olyan gyors volt. :rolleyes:

F1 Renault

De ez is mehetet volna egy kört kiváncsi lettem volna a hangjára.

Infó a gépről.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó volt! Igen volt egy 2010 F1 Renault is. Iszonyatosan brutális egy gépezet volt! Ezt élőben kellett volna látni és hallani! De inkább hallani kellett volna! Sajna ez a hang a tv-n nem jön át! Iszonyatosan visított a gép!

Elég nehéz volt lefényképezni olyan gyors volt. <_<

F1 Renault

De ezis mehetet volna egy kört kiváncsi lettem volna a hangjára.

Infóa gépről.

Menni nem ment, de megtúráztatták ma :rolleyes: Háát... nem volt gyenge a hangja, de a formula gépek azért ütötték -_-

Link to comment
Megosztás:

Ja ,ezért ilyen olcsó:

Okmányok jellege: Külföldi okmányokkal

Okmányok érvényessége: Forgalomból ideiglenesen kivont

-------------------------------------------------------------------------

Úgy értzem, jövőre én is ki nézek erre a Renault-os cuccra. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja ,ezért ilyen olcsó:

Okmányok jellege: Külföldi okmányokkal

Okmányok érvényessége: Forgalomból ideiglenesen kivont

-------------------------------------------------------------------------

Úgy értzem, jövőre én is ki nézek erre a Renault-os cuccra. <_<

Voltak nagyon szép régi versenygépek is. 5-ös turbó, Alpine, stb. Jó volt, és ingyér'. Csak elég sokaknak tetszett, úgyhogy voltak páran :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Menni nem ment, de megtúráztatták ma :rolleyes: Háát... nem volt gyenge a hangja, de a formula gépek azért ütötték :)

Szemetek! <_<

Mindíg akkor történik valami amikor nem vagyok ott :D

Azok se voltak rosszak.

Az időmérőn pont a super goldnál ültünk, és pont elöttünk váltottak mindíg, elég nagyot szólt, plussz még rátett, hogy vizhangzott az egész mint állat -_-

Amúgy ezek a lelátók nagyon igénytelenek voltak! Kényelmetlnek, és koszosak is voltak! És ezért kérnek el több 100e forintot! Szégyenletes!!!

Link to comment
Megosztás:

Szemetek! <_<

Mindíg akkor történik valami amikor nem vagyok ott B)

Azok se voltak rosszak.

Az időmérőn pont a super goldnál ültünk, és pont elöttünk váltottak mindíg, elég nagyot szólt, plussz még rátett, hogy vizhangzott az egész mint állat -_-

Amúgy ezek a lelátók nagyon igénytelenek voltak! Kényelmetlnek, és koszosak is voltak! És ezért kérnek el több 100e forintot! Szégyenletes!!!

Mi nem ültünk be. A belső oldalon álltunk, meg kavirnyáltunk a Boxutcában folyamatosan. Még a repcsi tetszett, pár10 méterrel a lelátó fölött :) A leülős oldalra csak azért néztünk be, mert a hídon mentünk kifelé, és akkor benéztünk milyen ott... de... kár volt :D Tényleg nagyon ótvaros :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mi nem ültünk be. A belső oldalon álltunk, meg kavirnyáltunk a Boxutcában folyamatosan. Még a repcsi tetszett, pár10 méterrel a lelátó fölött -_- A leülős oldalra csak azért néztünk be, mert a hídon mentünk kifelé, és akkor benéztünk milyen ott... de... kár volt <_< Tényleg nagyon ótvaros :rolleyes:

A repcsitől én megilyedtem... Hallottam valami zúgást felnéztem és ott volt fölöttem egy hatalmas vasdarab :D

Nagyon alacsonyan száguldozott.

Te bementél a boxutcába amikor kinyitották? Én sajnos igen... Azon csodálkoztam, hogy nem taposták össze egymást az emberek!

Link to comment
Megosztás:

A repcsitől én megilyedtem... Hallottam valami zúgást felnéztem és ott volt fölöttem egy hatalmas vasdarab -_-

Nagyon alacsonyan száguldozott.

Te bementél a boxutcába amikor kinyitották? Én sajnos igen... Azon csodálkoztam, hogy nem taposták össze egymást az emberek!

Nem. Én megvártam amíg a sok öngyilkos hajlamú letapossa egymás, aztán csukás előtt 5 perccel mentünk mi is :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Szemetek! :rolleyes:

Mindíg akkor történik valami amikor nem vagyok ott -_-

Azok se voltak rosszak.

Az időmérőn pont a super goldnál ültünk, és pont elöttünk váltottak mindíg, elég nagyot szólt, plussz még rátett, hogy vizhangzott az egész mint állat <_<

Amúgy ezek a lelátók nagyon igénytelenek voltak! Kényelmetlnek, és koszosak is voltak! És ezért kérnek el több 100e forintot! Szégyenletes!!!

Én tavaly voltam, az a megdöbbentő, hogy a lelátóról nézve abszolút nem tűnnek gyorsnak az autók.

Link to comment
Megosztás:

Elektromos hiba.....ilyenkor vajon mi történhet? :rolleyes:

Kár volt felnyitni az elejét :D

Én tavaly voltam, az a megdöbbentő, hogy a lelátóról nézve abszolút nem tűnnek gyorsnak az autók.

hát annyira nem, de amikor néztük a repcsit, meg az autót a pályán egymás után, akkor azért gondolkozós volt hogy melyik nézett ki gyorsabbnak -_- A kanyarokban viszont kegyetlenül ottvoltak. Még a parkolóból is azt néztem hogy a célegyenes előtti visszafordítóban mit mennek csúszás nélkül. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy kérdésem aki tud az segítsen. Az Astra Gsi ülés az a sima F Astrába is belemegy vagy annak már más sin kellene ???? Köszönöm

Belemegy persze. Nekem is az van benne. A hátsó ülésekre kell figyelni hogy a GSI csapott seggű, és caravanba, sedanba az nem megy bele. Van caravanhoz is olyan ülés, csak az mag a 3-5 ajtósba nem megy bele. A két első bármelyikből bármelyikbe jó.

Link to comment
Megosztás:

Egy haver venni akar egy F astrát.

Benzinesek figyelem! :rolleyes:

1.6osat akar, és lehetőleg olyat is amiben van erő bőven. Milyen évjáratúak,felszereltségűek ezek az 1.6os 16V-es és asszem 100 lóerős astrák? És árban mennyiért lehet kapni őket? Na meg évjárat... 2001-2002 körülre gondolok.

Én a dízeles multammal/jelenemmel nem értek a benzinesekhez, szóval segítsetek <_<

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Egy haver venni akar egy F astrát.

Benzinesek figyelem! :rolleyes:

1.6osat akar, és lehetőleg olyat is amiben van erő bőven. Milyen évjáratúak,felszereltségűek ezek az 1.6os 16V-es és asszem 100 lóerős astrák? És árban mennyiért lehet kapni őket? Na meg évjárat... 2001-2002 körülre gondolok.

Én a dízeles multammal/jelenemmel nem értek a benzinesekhez, szóval segítsetek <_<

Köszi!

hasznaltautoponthu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.