Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gyerekek kinek van padlástere, mindegyik ilyen meleg? :rolleyes: Fekete zsindely, hiába a szigetelés, csak úgy szíja be a napot. Most hogy hül a levegő az összes ablakot kinyitottam, meg nyomatom befele a 25-fokot ventivel, már visszament 30-ról 28-ra. Lent csak 26-van, a pincében meg 24. Lehet lemegyek aludni. Éjjel megébredek, bütykölök valamit, aztán szunya tovább. Ha nomális pincém lenne tuti lent laknák nyáron. <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek kinek van padlástere, mindegyik ilyen meleg? <_< Fekete zsindely, hiába a szigetelés, csak úgy szíja be a napot. Most hogy hül a levegő az összes ablakot kinyitottam, meg nyomatom befele a 25-fokot ventivel, már visszament 30-ról 28-ra. Lent csak 26-van, a pincében meg 24. Lehet lemegyek aludni. Éjjel megébredek, bütykölök valamit, aztán szunya tovább. Ha nomális pincém lenne tuti lent laknák nyáron. :D

Alufóliával tekerd be a tetőt -_-

A pincében meg éjjel ráddőlne az a polc :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Alufóliával tekerd be a tetőt <_<

A pincében meg éjjel ráddőlne az a polc :rolleyes:

Van fólia kettő is, egy a deszka alatt, egy meg a szigetelés meg a gipszkarton között, olyan alufóliás bubi. Ezek szerint szart sem ér. Ősszel nekiesek behungizom a házat, remélem egykicsit jobb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nem sorozat...

hehe. -_-

<_< Komoly az ürge!

Gyerekek kinek van padlástere, mindegyik ilyen meleg? :rolleyes: Fekete zsindely, hiába a szigetelés, csak úgy szíja be a napot. Most hogy hül a levegő az összes ablakot kinyitottam, meg nyomatom befele a 25-fokot ventivel, már visszament 30-ról 28-ra. Lent csak 26-van, a pincében meg 24. Lehet lemegyek aludni. Éjjel megébredek, bütykölök valamit, aztán szunya tovább. Ha nomális pincém lenne tuti lent laknák nyáron. B)

Tavaly és tavaly elött nyáron a MIRSA Hűtő házban melóztam (ilyen gyorsfagyasztott 'kajákat' állítottunk elő). Általába 5fokon dolgoztam, de volt amikor -28ba is be kerültem :D jó volt, teccett ahogy a fülemet éreztem mintha fagyna át! Meg az izzadság az arcomon meg fagyott :)

Link to comment
Megosztás:

Tavaly és tavaly elött nyáron a MIRSA Hűtő házban melóztam (ilyen gyorsfagyasztott 'kajákat' állítottunk elő). Általába 5fokon dolgoztam, de volt amikor -28ba is be kerültem :rolleyes: jó volt, teccett ahogy a fülemet éreztem mintha fagyna át! Meg az izzadság az arcomon meg fagyott <_<

Na jó, de azért hosszútávon nem egészséges bemászkálni a +30-ból a -28-ba és vissza.

Link to comment
Megosztás:

Van fólia kettő is, egy a deszka alatt, egy meg a szigetelés meg a gipszkarton között, olyan alufóliás bubi. Ezek szerint szart sem ér. Ősszel nekiesek behungizom a házat, remélem egykicsit jobb lesz.

Kívülről gondoltam az alufóliát, hogy visszaverje a hőt, mielőtt felmelegíti a tetőt.

Link to comment
Megosztás:

Kívülről gondoltam az alufóliát, hogy visszaverje a hőt, mielőtt felmelegíti a tetőt.

Hát végül is ott van, ha nem is legkívül, a deszka és az alufóli között van légrés, ami allul fellül ki van szellőztetve, így elméltileg a meleg kintmarad, a belső fóliának meg télen kellene benttartani a meleget. Persze lehet ez a 35-fok nem járt fizikaórára. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát végül is ott van, ha nem is legkívül, a deszka és az alufóli között van légrés, ami allul fellül ki van szellőztetve, így elméltileg a meleg kintmarad, a belső fóliának meg télen kellene benttartani a meleget. Persze lehet ez a 35-fok nem járt fizikaórára. :rolleyes:

Mi is fenn lakunk a tetőtérben, van néhány réteg szigetelés, de a tető világosszürke Bramac. Nálunk kibírható, lent anyóséknál hűvösebb van 3-4 fokkal.

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: <_< -_- :D Gondolom nem bánnád, ha inkább melegebb lenne lent +30 40 fokkal

Elintézik ők maguknak......nappal szellőztetnek, tárva-nyitva minden, este meg becsukdosnak, nehogy bejöjjön a jóidő. :)

Mi meg pont fordítva, nappal ablakok bukón, redőnyök félig leengedve, este meg minden kinyitogat B)

Link to comment
Megosztás:

Te szegény 1 házban a "kedves" mamával. :rolleyes:

Majd megkérdezem én is az anyóst, milyen a klíma 2m föld alatt. <_<

Talán ha 2× találkozom vele egy héten, nappal nem vagyok itthon, mire hazaérek már lesik a bugyuta pofázós- nevetgélős fogkrém antireklám műsorokat. Felsétálok és passz :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Nah, végre itthon -_- Hosszú volt ez a hétvége... Szombat, Tököl, reptér, beton, 400fok árnyékban, gumifüst arcba, és örülés. Aztán haza, szenvedés hogy megint leégtünk, szunya. Ma, Hungaroring, WSR. Nap megint, úgyhogy rápörköltünk még egy kicsit. Haveromnak a fején szerintem még a napszemüveg típusát is el lehet olvasni a fején, úgy körbesült :D <_< :) Nah mindegy. Este még szúnyogcsalogatásként játszottam egy kicsit: 57382-20100704-U7JOON.jpg B) Mi vót amíg nem voltam? Valaki összesűríthetné B) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nah, végre itthon :D Hosszú volt ez a hétvége... Szombat, Tököl, reptér, beton, 400fok árnyékban, gumifüst arcba, és örülés. Aztán haza, szenvedés hogy megint leégtünk, szunya. Ma, Hungaroring, WSR. Nap megint, úgyhogy rápörköltünk még egy kicsit. Haveromnak a fején szerintem még a napszemüveg típusát is el lehet olvasni a fején, úgy körbesült :) <_< B) Nah mindegy. Este még szúnyogcsalogatásként játszottam egy kicsit: http://pics.coldline.hu/pics/57382-20100704-U7JOON.jpg B) Mi vót amíg nem voltam? Valaki összesűríthetné :D :rolleyes:

Szép kormány! Ez Kadett GSi-é ugye???

Én szombaton voltam WSR-en nagyon jó kis gépek voltak kint. A Formula Renault 3.5-k szép hagjuk volt -_-

De az F1-es az mindent vitt!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép kormány! Ez Kadett GSi-é ugye???

Én szombaton voltam WSR-en nagyon jó kis gépek voltak kint. A Formula Renault 3.5-k szép hagjuk volt :rolleyes:

De az F1-es az mindent vitt!!! <_<

Mesélj mert sajna nem jutottam ki. Mi volt az F1-el? Volt egy F1-es kocsi is ??

Link to comment
Megosztás:

Mesélj mert sajna nem jutottam ki. Mi volt az F1-el? Volt egy F1-es kocsi is ??

Volt. Valami kínai srác vitte (bocs, de valahogy nem sikerült megjegyezni a nevét <_< -_- :D ) 2 másodperc körüllel volt lemaradva a pályarekordtól, úgyhogy nem "csak úgy" keringett vele, hanem tolta elég szépen. Nem semmi a hangjuk. Még a Megane-osok versenyeztek, azok is tetszettek.57512-20100704-0r3xB3.jpg

Jah... meg a mislejn-szimulátort kipróbáltuk, de... áhh... szebb volt mint amilyen jó :rolleyes: Legalább sapit adtak :) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.