Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vagy inkább az összes együtt :rolleyes: ha valakit nem üt meg valamilyen szinten az már kamikaze.. -_-

"Játszottam" már nagy Hiltinek nevezett jószággal is. Kerítésalapot törtünk vele. :D

Még a végén kiderül az is, hogy a kedves cartárs hölgyike nehézgép-kezelő.. <_<

Link to comment
Megosztás:

4 haverom tűzoltó, néha napokig nem lehet beszélgetni velük, miután kivágták az embereket a baleset után. <_<

A feleségem meg a baleseti ambulancián ápolónő, van hogy hazajön este, meg szoktam kérdezni, hogy sokan voltak-e, aztán van hogy mesél pár dolgot és nem alszok fél éjszaka, meg átmászkálok megnézni a gyerekeket. :rolleyes: Sohase fogom mgérteni, pedig tényleg csak egy mozdulat....

Link to comment
Megosztás:

4 haverom tűzoltó, néha napokig nem lehet beszélgetni velük, miután kivágták az embereket a baleset után. <_<

A feleségem meg a baleseti ambulancián ápolónő, van hogy hazajön este, meg szoktam kérdezni, hogy sokan voltak-e, aztán van hogy mesél pár dolgot és nem alszok fél éjszaka, meg átmászkálok megnézni a gyerekeket. :rolleyes: Sohase fogom mgérteni, pedig tényleg csak egy mozdulat....

Minden tiszteletem az olyan embereké, akik képesek ezzel foglalkozni. Komoly lelki megterhelés.

Link to comment
Megosztás:

Még a végén kiderül az is, hogy a kedves cartárs hölgyike nehézgép-kezelő.. :rolleyes:

A mondatod elejét olvasva, azt hittem az lesz a folytatás, hogy "kiderül, hogy nem is nő, hanem férfi". <_<

A nehézgép nem annyira érdekel, de kamiont azért szivesen megtanulnék vezetni... -_-

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem az olyan embereké, akik képesek ezzel foglalkozni. Komoly lelki megterhelés.

Én nem lennék képes rá... vértől meg le szakadt kezektől nincs bajom, de láttam már meg halni embert, elég volt 1x az életembe.

A mondatod elejét olvasva, azt hittem az lesz a folytatás, hogy "kiderül, hogy nem is nő, hanem férfi". :rolleyes:

A nehézgép nem annyira érdekel, de kamiont azért szivesen megtanulnék vezetni... <_<

Na én egy ilyennel pöfögnék el!

kicsi kocsi bumm bumm

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem az olyan embereké, akik képesek ezzel foglalkozni. Komoly lelki megterhelés.

Még szerencse, hogy azért vannak humoros, vidám esetek is. Mit az a pár akik kerestek egy orvost, mert ....ööö....izééé....bentmaradt a vibrátor. <_< Hát akkor tessék átfáradni a tulsó oldalra, a nőgyógyászatra. :) Ja, de nem nekem, a barátomnak! :D

Meg a tipikus öreg nénik, aki : Elestem. És hol ütötte meg magát? A konyhában az asztal sarkában. B) Nade mije fáj? Most semmim, de az este be volt lilulva. De MIIII????? :rolleyes: -_-

Link to comment
Megosztás:

Így van.Sokszor kisebb emberi problémákat,sorsokat nézve is megvisel,nemhogy nap mint nap ezt látni,átélni.Iszonyat kemény dolog ez. :rolleyes:

Azt a viccet ismeritek gondolom, mikor csávó első taxis fuvarát viszi éppen, és 1x csak meg kopogtatja a vállát az utas a sofőrnek, az meg meg ijed ??? <_<

Link to comment
Megosztás:

A mondatod elejét olvasva, azt hittem az lesz a folytatás, hogy "kiderül, hogy nem is nő, hanem férfi". B)

A nehézgép nem annyira érdekel, de kamiont azért szivesen megtanulnék vezetni... :D

-_- :D

Jár hozzánk egy csaj aki bitument fuvarozik, külföldre is jár :rolleyes: esküszöm jobb sofőr mint férfi társai :D olyan lazából betolat a lefejtőhöz, hogy azt én se csinálhatnám jobban.. <_< B)

Én meg szeressem a homlokrakodókat is :D bár nem sűrűn rodeózok velük.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.