Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a baj, hogy ráfoghatják pl. azt is, hogy még nem ültették el a fákat az úttest mellé vagy igazgatják a kilazult szegélyköveket....stb.

A fellebbezés 5 rugó és teljesen bizonytalan a végeredmény :D

sztem nem bizonytalan, hanem esélytelen. én ugy tudom nem azok találják ki h épp hova álljanak akik mérnek ^_^ és ha ilyen helyen állnak az se hiszem h véletlen :P biztos kellenek új robogók vagy vmi...

Link to comment
Megosztás:

A disznók kihasználják a kint felejtett táblákat......az a szakasz már rég kész van, mégis ott vigyorognak a 30-as táblák.

Volt régebben a TV-ben hogy az ilyen kint hagyott táblákat le kell fényképezni, és be lehet küldeni valahova. Ha mázlid van, lehet el is viszik onnan, mert tényleg csak kint felejtett tábla.

Link to comment
Megosztás:

Volt régebben a TV-ben hogy az ilyen kint hagyott táblákat le kell fényképezni, és be lehet küldeni valahova. Ha mázlid van, lehet el is viszik onnan, mert tényleg csak kint felejtett tábla.

ahhoz szerintem tényleg mázli kell! :P sztem a legtöbb esetben nem is érdekli őket! :D

nekem a megyehatártól győrig van ilyen csinálják ugye az egész 81-est és több szakasz is már kész az út felfestve padka árok minden OK és kinnt a 40 tábla és ezek nem 150 méteres szakaszok! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Volt régebben a TV-ben hogy az ilyen kint hagyott táblákat le kell fényképezni, és be lehet küldeni valahova. Ha mázlid van, lehet el is viszik onnan, mert tényleg csak kint felejtett tábla.

Dita szempontjából sajnos lényegtelen. Amikor mértek kinn volt a tábla, és az út távolabbi szakaszán még dolgoznak. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt jó tudni, legalább nem kell olyan sokáig izgulni rajta.

Viszont ha kapok büntetést, cserébe csinálok egy táblát amin rajta van, hogy traffipax vagy sebességmérés és ha meglátok mérni egyet, kiállok vagy egy km-re tőlük figyelmeztetni a többieket. :D

Este oda kell menni, és befordítani a táblát az út széle felé. Onnantól érvénytelen a 30. Vagy ezt a táblát, amit csinálni akarsz, kirakod egy előrébb levő tábla oszlopára ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pesti útminőségről jut eszembe, tegnap a Pesti úton, kaszálásból hazafelé jövet, a 30-as!!! táblánál fényképésztek a rendőrök. :P Igaz, hogy útépítés van, de azon a szakaszon már befejezték és ugye hétvégén nem dolgoznak amúgy sem. Gondolom erről Zoli hosszan mesélhetne, mármint az azon a környéken folyó útépítésről. Kb. 40 körül mentem, amikor észrevettem őket. ;) Lehet, hogy drága kaszálás lesz. :D

Nincs ellenemre, hogy időnként ellenőrzik a sebességet, mert vannak akiket nagyon elkap a lendület vagy a versenyszellem, de egy ilyen helyen, ilyen sebességkorlátozásnál... Csúnya munka volt. ;)

Én is futottam bele 30-as táblában óra szerint 40-el, és nem jött bünti.

WoW... Jól néz ki...de nincs ez 1 kicsit elhagyatva? :D

Legalább nem bacogat senki, amikor a mész körbe-körbe.

Múltkor a verseny előtt kicsit levágták a füvet. Gondoltam rá. hogy le kellene rendesen kaszálni a pályát, csak 400m. :P

Amúgy néha nem hátrány az elhagyatott hely. Ugyanis ez nem igazán erre van.

De a bringások ritkán használják, sajnos.

Mo.-on a pályaverseny nem számottevő. ^_^

Dita? :P

Link to comment
Megosztás:

Este oda kell menni, és befordítani a táblát az út széle felé. Onnantól érvénytelen a 30. Vagy ezt a táblát, amit csinálni akarsz, kirakod egy előrébb levő tábla oszlopára :D

Nem rossz ötlet! ^_^

Dita? :P

Persze. Hétfőn még befejezem a Szüleimét, onnantól délutánonként szabad vagyok. ;)

Link to comment
Megosztás:

A mi táborhelyünk így néz ki, a nádtetővel nem nagyon vagyok kibékülve mivel eléggé tűzveszélyes és nem lehet bográcsozni de legalább van benne magyarság :D meg hát ugye a szomszéd tulajék svédek (mivel ikerkecó) és hát nekik is így tetszik.. :rolleyes:

www.tvn.hu_d6bb3c00ed8bc6641462ebce3f393b52.jpg

A Balcsi meg csak ennyire van :P :P

www.tvn.hu_7630c6ace32fad2662dc2ca51a8aefd0.jpg

Hmmm...Elgondolkodtunk faterral azon amit Sanci mondott... Minek menjünk most pályán...Debrecenből végig le máriafürdőre országúton...

GPS szerint 7és félóra az út és 400 kilóméter.

1. Nincs az sztem 7.5 óra ;) tavalyelőtti bliccre menve 6 óra alatt lent voltunk B.szemesen de úgy hogy még Tiszakécskére bementünk Cathez alkatrészt vinni meg bedobni egy kávét és ugye én sem vittem túlzásba a rohangálást a dugigraktér + 3 személy miatt és ugye még haza is kellett jönni a géppel <_< haver szét is bxta az ideg :) "soha többet nem jön velem, ez neki túl lassú tempó.." :P és ugye tőlünk a Szemesi kemping 369 km volt az óra szerint.. :D

2. Kecskemét fele fordulva a T.kécskei elágazástól van valami tanya bal kéz felől, na ott szürke marha csorda is van úgyhogy lesz látnivaló ;) meg árvalányhaj az út mellett :D dolgozó lányok az út szélén B) B) meg még kerül más 1-2 természeti szépség is ;) majd valahol Simontornya fele lesz némi cikkcakkos-dimbesdombos pálya de nem vészes :P legalábbis ha nem 6 mázsányi túlsúllyal mész :D :D viszont vigyázni kell mert azért arrafelé is kerülnek bozótlakók úgyhogy semmi rohanga.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Igen, a szabályzókar jó, most a damilfej ugrott szét 3x. :rolleyes: Egy élmény 140 cm-s, sűrű gazban keresgélni az apróbb részeit. :D

Nem semmi csaj vagy, az asszony is nyírja a füvet benzinesssel, de fűkasza még nem volt a kezében. B)

Asszem tökön szúrom magam, megpörgettem kiszerelve akkuról Öcsibácsi AC-jét és tökéletesen műkszik! Az a pumpa amit ki kellett vennem a kocsiból, mert a falu közepén megállt, úgy vontattak haza. Most meg pörög ezerrel. -_- Lehet nem voltam elég elővigyázatos, és ment bele valami szemét összerakáskor? <_<

Amúgy az olajfogyi teszt a következőképpen alaakul, 580Km-re talán egy deci ment el a beöntöttből. Egész jó, rosszabbra számítottam. :)

Link to comment
Megosztás:

1. Nincs az sztem 7.5 óra :P tavalyelőtti bliccre menve 6 óra alatt lent voltunk B.szemesen de úgy hogy még Tiszakécskére bementünk Cathez alkatrészt vinni meg bedobni egy kávét és ugye én sem vittem túlzásba a rohangálást a dugigraktér + 3 személy miatt és ugye még haza is kellett jönni a géppel :rolleyes: haver szét is bxta az ideg :D "soha többet nem jön velem, ez neki túl lassú tempó.." :P és ugye tőlünk a Szemesi kemping 369 km volt az óra szerint.. -_-

2. Kecskemét fele fordulva a T.kécskei elágazástól van valami tanya bal kéz felől, na ott szürke marha csorda is van úgyhogy lesz látnivaló :D meg árvalányhaj az út mellett :D dolgozó lányok az út szélén :) B) meg még kerül más 1-2 természeti szépség is :P majd valahol Simontornya fele lesz némi cikkcakkos-dimbesdombos pálya de nem vészes :D legalábbis ha nem 6 mázsányi túlsúllyal mész B) :D viszont vigyázni kell mert azért arrafelé is kerülnek bozótlakók úgyhogy semmi rohanga.. <_<

Igen ezt a simontornya kisfalut/várost Néztem hogy keresztülmegyünk rajta. :P

Mostmár várom. Biztos jó kis út lesz. ááá nem fogom én tolni neki. Csak óvatosan ;) még haza is kell jönni probléma nélkül ;) csináltatok majd faterral fotókat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.