Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen. Viszont így még sose mentünk ;) És olyan helyeken is járnánk legalább, ahol még eddig sosem. Kissé már uncsi ez az M3-Pest-M7-Balaton formáció. :P

Akkor marad a 7 és fél óra. :D Nekem borzasztóan soknak tűnik 40 fokban, klíma nélküli autóban. ^_^ De ha elég kalandvágyók vagytok... ;)

Link to comment
Megosztás:

ezekszerint keresztülmegyünk rajta ^_^ Bár kissé sokallom a 7és félórát :D

Bármég az is lehet, hogy Dunaföldvárnál megyünk alsószentiván felé, onnan Tamásiba, és fel a balatonpartjára. Tamásiban már voltam a fürdőben

Bár pár éve felújították, most még építenek hozzá pár medencét meg 1 szállodát.

Ha erre jöttök, beugorhatsz. :P

Viszont innen inkább Tab felé érdemes menni Máriára, és kihagyni a déli part 1 részét.

Link to comment
Megosztás:

Igen. Viszont így még sose mentünk :P És olyan helyeken is járnánk legalább, ahol még eddig sosem. Kissé már uncsi ez az M3-Pest-M7-Balaton formáció. ^_^

Unalmas? Ha Győrből lenne pálya a Balcsira lent lennék fél óra alatt, így meg másfél óra, és kiesik alólam a kocsi. Nem mintha az M1-en Bp-előtt nem lenne az útminőség kritikán alluli. :D

Link to comment
Megosztás:

Unalmas? Ha Győrből lenne pálya a Balcsira lent lennék fél óra alatt, így meg másfél óra, és kiesik alólam a kocsi. Nem mintha az M1-en Bp-előtt nem lenne az útminőség kritikán alluli. :D

Sokszor simán eltudnék aludni a pályán.

Amúgy a Bakonyban jól mutatna 1 autópálya, az M6-on is van alagút, oda mennyi kellene?(1, de jó hosszú?) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Unalmas? Ha Győrből lenne pálya a Balcsira lent lennék fél óra alatt, így meg másfél óra, és kiesik alólam a kocsi. Nem mintha az M1-en Bp-előtt nem lenne az útminőség kritikán alluli. :D

Pesti útminőségről jut eszembe, tegnap a Pesti úton, kaszálásból hazafelé jövet, a 30-as!!! táblánál fényképésztek a rendőrök. :P Igaz, hogy útépítés van, de azon a szakaszon már befejezték és ugye hétvégén nem dolgoznak amúgy sem. Gondolom erről Zoli hosszan mesélhetne, mármint az azon a környéken folyó útépítésről. Kb. 40 körül mentem, amikor észrevettem őket. ;) Lehet, hogy drága kaszálás lesz. ^_^

Nincs ellenemre, hogy időnként ellenőrzik a sebességet, mert vannak akiket nagyon elkap a lendület vagy a versenyszellem, de egy ilyen helyen, ilyen sebességkorlátozásnál... Csúnya munka volt. ;)

Módosítva : dita
Link to comment
Megosztás:

Laci, lemennénk az oválpályára és nyomnánk pár kört. :D

Oválpálya?? ;)

Akkor marad a 7 és fél óra. :D Nekem borzasztóan soknak tűnik 40 fokban, klíma nélküli autóban. ^_^ De ha elég kalandvágyók vagytok... ;)

hajaj de még mennyire :P

Pályán már kicsit uncsi...Oké hogy ki van kormolva a gép mert nyomom végig 130-140el meg még fölé is :P

De nagyon uncsi...itt meg hátha szép lesz a táj :P

Link to comment
Megosztás:

Pesti útminőségről jut eszembe, tegnap a Jászberényi úton, kaszálásból hazafelé jövet, a 30-as!!! táblánál fényképésztek a rendőrök. ^_^ Igaz, hogy útépítés van, de azon a szakaszon már befejezték és ugye hétvégén nem dolgoznak amúgy sem. Gondolom erről Zoli hosszan mesélhetne, mármint az azon a környéken folyó útépítésről. Kb. 40 körül mentem, amikor észrevettem őket. :P Lehet, hogy drága kaszálás lesz. :D

Nincs ellenemre, hogy időnként ellenőrzik a sebességet, mert vannak akiket nagyon elkap a lendület vagy a versenyszellem, de egy ilyen helyen, ilyen sebességkorlátozásnál... Csúnya munka volt. ;)

Közben rájöttem, hogy az már nem is a Jászberényi, hanem a Pesti út. ;)

Link to comment
Megosztás:

Pesti útminőségről jut eszembe, tegnap a Jászberényi úton, kaszálásból hazafelé jövet, a 30-as!!! táblánál fényképésztek a rendőrök. ^_^ Igaz, hogy útépítés van, de azon a szakaszon már befejezték és ugye hétvégén nem dolgoznak amúgy sem. Gondolom erről Zoli hosszan mesélhetne, mármint az azon a környéken folyó útépítésről. Kb. 40 körül mentem, amikor észrevettem őket. :P Lehet, hogy drága kaszálás lesz. :D

Nincs ellenemre, hogy időnként ellenőrzik a sebességet, mert vannak akiket nagyon elkap a lendület vagy a versenyszellem, de egy ilyen helyen, ilyen sebességkorlátozásnál... Csúnya munka volt. ;)

Óra szerint mentél 40-nel? Mert akkor nem lesz gond.

Link to comment
Megosztás:

Pesti útminőségről jut eszembe, tegnap a Pesti úton, kaszálásból hazafelé jövet, a 30-as!!! táblánál fényképésztek a rendőrök. :P Igaz, hogy útépítés van, de azon a szakaszon már befejezték és ugye hétvégén nem dolgoznak amúgy sem. Gondolom erről Zoli hosszan mesélhetne, mármint az azon a környéken folyó útépítésről. Kb. 40 körül mentem, amikor észrevettem őket. ;) Lehet, hogy drága kaszálás lesz. :D

Nincs ellenemre, hogy időnként ellenőrzik a sebességet, mert vannak akiket nagyon elkap a lendület vagy a versenyszellem, de egy ilyen helyen, ilyen sebességkorlátozásnál... Csúnya munka volt. ;)

Hol mértek? A templomnál szoktak a buszállomáshoz közel. Viszont már láttam a tesconál is mérni őket. Múltkor hazavittem havert, aki a tesco mellett lakik, és a sünök lezárták a tesco parkolót.... ^_^ Integettem nekik, és kikerültem a kókuszt. :D

Link to comment
Megosztás:

Hol mértek? A templomnál szoktak a buszállomáshoz közel. Viszont már láttam a tesconál is mérni őket. Múltkor hazavittem havert, aki a tesco mellett lakik, és a sünök lezárták a tesco parkolót.... :D Integettem nekik, és kikerültem a kókuszt. ^_^

A templom és a Cinkotai úti kereszteződés közt valahol befelé jövet.

Link to comment
Megosztás:

Pesti útminőségről jut eszembe, tegnap a Pesti úton, kaszálásból hazafelé jövet, a 30-as!!! táblánál fényképésztek a rendőrök. ^_^ Igaz, hogy útépítés van, de azon a szakaszon már befejezték és ugye hétvégén nem dolgoznak amúgy sem. Gondolom erről Zoli hosszan mesélhetne, mármint az azon a környéken folyó útépítésről. Kb. 40 körül mentem, amikor észrevettem őket. :P Lehet, hogy drága kaszálás lesz. :D

Nincs ellenemre, hogy időnként ellenőrzik a sebességet, mert vannak akiket nagyon elkap a lendület vagy a versenyszellem, de egy ilyen helyen, ilyen sebességkorlátozásnál... Csúnya munka volt. ;)

ezek csak rabolnak !!!

Link to comment
Megosztás:

WoW... Jól néz ki...de nincs ez 1 kicsit elhagyatva? ^_^

Múltkor a verseny előtt kicsit levágták a füvet. Gondoltam rá. hogy le kellene rendesen kaszálni a pályát, csak 400m. :P

Amúgy néha nem hátrány az elhagyatott hely. Ugyanis ez nem igazán erre van.

De a bringások ritkán használják, sajnos.

Mo.-on a pályaverseny nem számottevő. :D

Link to comment
Megosztás:

A disznók kihasználják a kint felejtett táblákat......az a szakasz már rég kész van, mégis ott vigyorognak a 30-as táblák.

Igen, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy baj lehet mikor megláttam, hogy mérnek. Kinézek oldalra, 30-as tábla. :D

Na, majd meglátjuk. Még sosem büntettek meg gyorshajtásért, ha jól emlékszem azt írtátok a múltkor, hogy 3 hónap mire kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy baj lehet mikor megláttam, hogy mérnek. Kinézek oldalra, 30-as tábla. ^_^

Na, majd meglátjuk. Még sosem büntettek meg gyorshajtásért, ha jól emlékszem azt írtátok a múltkor, hogy 3 hónap mire kiderül.

A határozat megjön 1-2 hét alatt. A csekkre kell utána várni, de ha neked 40-et mutatott az óra akkor talán nincs nagy gáz :D

Nekem se jött semmi mikor a Kerepesin 62-64 körül jöttem. Belefértem a tűrésbe :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy baj lehet mikor megláttam, hogy mérnek. Kinézek oldalra, 30-as tábla. :D

Na, majd meglátjuk. Még sosem büntettek meg gyorshajtásért, ha jól emlékszem azt írtátok a múltkor, hogy 3 hónap mire kiderül.

Nah én ebben az esetben mennék be a közútkezelőhöz, és valakire ráborogatnám az íróasztalt. Mondják már meg kérem szépen, hogy ha kész az út, 3 hónapja kb akkor mi a bánatos francnak van még kint a 30-as tábla. Utána meg irány a feljelentés.

Link to comment
Megosztás:

A határozat megjön 1-2 hét alatt. A csekkre kell utána várni

Ezt jó tudni, legalább nem kell olyan sokáig izgulni rajta.

Viszont ha kapok büntetést, cserébe csinálok egy táblát amin rajta van, hogy traffipax vagy sebességmérés és ha meglátok mérni egyet, kiállok vagy egy km-re tőlük figyelmeztetni a többieket. :D

Link to comment
Megosztás:

Nah én ebben az esetben mennék be a közútkezelőhöz, és valakire ráborogatnám az íróasztalt. Mondják már meg kérem szépen, hogy ha kész az út, 3 hónapja kb akkor mi a bánatos francnak van még kint a 30-as tábla. Utána meg irány a feljelentés.

Nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet-e játszani azzal, hogy indokolatlan a 30-as, de tartok tőle, hogy nem nagyon foglalkoznak vele.

Mondjuk egy próbát megérne, bár ha annak is vannak költségei, akkor már nem biztos.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet-e játszani azzal, hogy indokolatlan a 30-as, de tartok tőle, hogy nem nagyon foglalkoznak vele.

Mondjuk egy próbát megérne, bár ha annak is vannak költségei, akkor már nem biztos.

Az a baj, hogy ráfoghatják pl. azt is, hogy még nem ültették el a fákat az úttest mellé vagy igazgatják a kilazult szegélyköveket....stb.

A fellebbezés 5 rugó és teljesen bizonytalan a végeredmény :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy ráfoghatják pl. azt is, hogy még nem ültették el a fákat az úttest mellé vagy igazgatják a kilazult szegélyköveket....stb.

A fellebbezés 5 rugó és teljesen bizonytalan a végeredmény ^_^

Megvan ezeknek a kibúvójuk sajnos :D .

Breki. az elektromosban feltettem egy kérdést tegnap. Nyomógombos indítással kapcsolatban. Tudnál segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.