Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt a labdát talán nem kellett volna feldobni. :P ^_^

Itt elgondolkoztam, hogy miért... :D

Nem mondod, hogy nem hallottál még olyanról. :P ;)

...aztán rájöttem. :D Egyébként meg nincs annyi alkoholmentes, amiért lecserélném. ;)

Link to comment
Megosztás:

én azért mondom, mert olyan édesen nézel! (ezt szoktam rá mondani) ;) ^_^ :P ;) :D

Óóó, miket nem tudsz, Zsengekorú! :P Azt hittem azt akartad mondani, hogy összeragadtak a szemeim, vagyis elmentem aludni. :P

Amúgy meg honnan tudod, jártál egy bizonyos közösségi oldalon? :D

Link to comment
Megosztás:

Óóó, miket nem tudsz, Zsengekorú! ;) Azt hittem azt akartad mondani, hogy összeragadtak a szemeim, vagyis elmentem aludni. :D

Amúgy meg honnan tudod, jártál egy bizonyos közösségi oldalon? :D

nem csak eszembe jutott és gondoltam megosztom :P Opeles90 is mondott egy jót ha megtalálod olvasd el azt is :P ^_^ ez egy ilyen csevegés volt ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Zánkán. Szabadstrand, csak a parkolásért kellett kicsengetni 2000forintot, mert nem voltam hajlandó kilómétereken keresztül cihülni a cuccokat. Én hülye ott fújtam fel a matracot, majdnem kiköptem a tüdőm, hazafele meg elhoztam felfújva a caravanban. :P Itthon meg figyel a kompresszor a polcon. ^_^

Ezért "szeretem" a szabadstrandot, lényegében ugyanazt a pénzt kifizeted, de se egy büfé, se semmi...

nem csak eszembe jutott és gondoltam megosztom :P Opeles90 is mondott egy jót ha megtalálod olvasd el azt is :P ;) ez egy ilyen csevegés volt :D ;)

Olvastam. Aranyos és mosolyogtató is egyben. :D

Link to comment
Megosztás:

Itt elgondolkoztam, hogy miért... ^_^

Végülis lényegtelen, mert bár magas labda volt lehet csak nekem,mert senki nem csapta le. ;)

Ezért "szeretem" a szabadstrandot, lényegében ugyanazt a pénzt kifizeted, de se egy büfé, se semmi...

Ezt azért nem mondanám, mert bár Zamárdin gyalogolni kell úgy 500métert, hogy vehessél fagyit-jégrémet, stb, (ez amúgy 3 gyereknél kifejezetten előny) Zánkán 15, és fél méterre voltak az árusok a plédtől. Végülis nem tudok annyi pénzt vinni, ami ne fogyna el estére. :D Szerencsére tegnap csak üzemanyagköltségem volt, mert mire hazértem "jött" pont annyi pénz egy munkából amit valakinek szereztem mint amennyit költöttünk. :P

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...Elgondolkdtunk faterral azon amit Sanci mondott... Minek menjünk most pályán...Debrecenből végig le máriafürdőre országúton... :D

GPS szerint 7és félóra az út és 400 kilóméter. ( pályán szintén 400 kilóméter csak ott nincs 7és félóra az út )

Aztán így elkerülnénk pestet, meg az odaút egy kis kirándulás lenne ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...Elgondolkdtunk faterra azon amit Sanci mondott... Minek menjünk most pályán...Debrecenből végig le máriafürdőre országúton... ^_^

GPS szerint 7és félóra az út és 400 kilóméter. ( pályán szintén 400 kilóméter csak ott nincs 7és félóra az út )

Aztán így elkerülnénk pestet, meg az odaút egy kis kirándulás lenne :P

Érd-Velence 2,5 óra. :D

Link to comment
Megosztás:

De mitől ilyen sok?Ilyen sokan vannak, vagy ennyire szemét az út? vagy mindkettő?

Baleset volt az m7esen...meg rendőrcsaj irányította a forgalmat a martonvásári lámpánál...Mondjuk visszafelé működött a lámpa, és akkor is álltunk Baracskától....

Link to comment
Megosztás:

Baleset volt az m7esen...meg rendőrcsaj irányította a forgalmat a martonvásári lámpánál...Mondjuk visszafelé működött a lámpa, és akkor is álltunk Baracskától....

Azigen... "rendőrök irányítják a forgalmat ezért torlódásra lehet számtani"

Amúgy így lenne az út

385306.jpg

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom beugrasz Mezőfalvára. ^_^

ezekszerint keresztülmegyünk rajta :P Bár kissé sokallom a 7és félórát :D

Bármég az is lehet, hogy Dunaföldvárnál megyünk alsószentiván felé, onnan Tamásiba, és fel a balatonpartjára. Tamásiban már voltam a fürdőben

Link to comment
Megosztás:

ezekszerint keresztülmegyünk rajta :P Bár kissé sokallom a 7és félórát ^_^

Bármég az is lehet, hogy Dunaföldvárnál megyünk alsószentiván felé, onnan Tamásiba, és fel a balatonpartjára. Tamásiban már voltam a fürdőben

Én azt hiszem inkább maradnék a pályán, csak sokkal korábban indulnék. :D Úgysem egy napra mentek, tudtok pihenni amikor odaértek.

Kora hajnalban még hűvös is van és nincsenek olyan sokan.

Link to comment
Megosztás:

Én azt hiszem inkább maradnék a pályán, csak sokkal korábban indulnék. :D Úgysem egy napra mentek, tudtok pihenni amikor odaértek.

Kora hajnalban még hűvös is van és nincsenek olyan sokan.

Igen. Viszont így még sose mentünk :P És olyan helyeken is járnánk legalább, ahol még eddig sosem. Kissé már uncsi ez az M3-Pest-M7-Balaton formáció. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.