Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem nagyon durván tapad a conti. :P

nagyon ideges voltam, csajommal összevezstünk h 248 vagy 319 volt a tojás amit vettünk. mind1 biztos mindenkit érdekel ;)

szal 6 perc alatt ottvoltam osanba örsről, aztán a körforgalomba beestem egy 80al ^_^ de szíííp hangja vót :D ;)

Link to comment
Megosztás:

nagyon ideges voltam, csajommal összevezstünk h 248 vagy 319 volt a tojás amit vettünk. mind1 biztos mindenkit érdekel ;)

szal 6 perc alatt ottvoltam osanba örsről, aztán a körforgalomba beestem egy 80al ^_^ de szíííp hangja vót :D ;)

Velencéről Pestre szted hány körforgó van? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Jó nektek, hogy van időtök strandolgatni. :P Én egész délelőtt rohangásztam, fél délutánom ráment, mire kiturkáltam a garázsban a pocokhoz az ablaktörlőmocit....de legalább találtam kettőt is ;)

Estefelé viszont kihúztam a grillt, hogy valami jó mégis legyen ma.........most meg nyögök. Annyit zabáltam, hogy az ujjammal simán elérném...... :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

nagyon ideges voltam, csajommal összevezstünk h 248 vagy 319 volt a tojás amit vettünk. mind1 biztos mindenkit érdekel ;)

szal 6 perc alatt ottvoltam osanba örsről, aztán a körforgalomba beestem egy 80al ^_^ de szíííp hangja vót :D ;)

Mikor voltál ma a madaras tacskóban? :P

Az a körforgó felhajtó 50-nél már olyan igazi csomagtartó átrendezős..... :D

Link to comment
Megosztás:

21:10

csak bementem lefotoztam a tojás árát és jöttem :D

Beugorhattál volna egy kis grillhusira.........onnan 3 perc ;)

Pedig az a körforgó elég nagy átmérővel rendelkezik.... :P

A 30-as felöli felhajtó érdekesebb, ami elmegy a körforgó előtt. Emelkedik és faca szűk. Ott szoktam feltolni magam előtt a szutyukikat 40-50-nel harmadikban ;) Nem mondom kell kapaszkodni a kormányba...... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Beugorhattál volna egy kis grillhusira.........onnan 3 perc :D

A 30-as felöli felhajtó érdekesebb, ami elmegy a körforgó előtt. Emelkedik és faca szűk. Ott szoktam feltolni magam előtt a szutyukikat 40-50-nel harmadikban ;) Nem mondom kell kapaszkodni a kormányba...... ^_^

nem hívtál ;) :P

2. :D

Link to comment
Megosztás:

Mink a velencei taVba' voltunk. Érdtől lépésben odaáig, 2óra. Érd külső határáig 40perc. Nagyon durván jó kannákat és ülepeket láttunk, a víz zsír volt, jók vótak a pogramok, csak sok volt a köcsög. ^_^

Ja, kemping belépő 1800, árnyékos parkolás, vízparton... :P

Ménem szóltál, hogy erre jössz? :D

Lehet mindjárt biznicelhettünk volna, kéne egy pár első rugó, amiről már beszéltünk, erősebb fajta, dieselbe.

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a Balcsiról, ezer fok, a víz 26 fokos volt, nagggyon király volt a napom. ;) Igaz jó nő nem volt egy darab sem, azért meglátszik, hogy akit látsz az utcán ruhában, hű de csinos, a strandon meg levetkőzik, háááááát ;) , azért két jó csaj volt, de miután levetkőztek az egyikről kiderült, hogy fiú. ^_^ :D

Hétvégi autós azért volt, Veszprémnél a 110-es szakasznál a belső sávban kemény 90-el, nem bírtam levillogtatni onnan, kénytelen voltam a külső sávből megelőzni. :P Aztán meg egy öszülő Swiftes stabil 45-el lakott területen kívül, előzni tilos, stb, villogás, duda, semmi reakció, csak tekergette a fejét. Hát ez van.

Nana, kerül azért ott pár jó macska :P veszélyes üzem az a Balaton :D mi Akaliba szoktunk lemenni ha engedi az idő meg a cash :D nyugis hely, korrekt árakkal, ingyenes parkolás bár ez minket nemigazán érint mert ott a kecó :D nincs óriási tömeg ésatöbbi. Amit valahol hiányolok belőle az az éjszakai életnek nevezett valami na de aki abszolút punnyadni akar neki való.. :P

Áá, arrafelé nagyon nyugis emberek vannak, vagy 3 éve mentünk le nejemmel Ajkára a 8-ason -hát akkor is lementem az agyamról. Képesek voltak egy zetort nem tudom meddig követni, kinéztem -se bozótlakó se szembejövő, toljad neki, a záróvonal úgyse fal azt jówan.. ;) :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nana, kerül azért ott pár jó macska :P veszélyes üzem az a Balaton :D mi Akaliba szoktunk lemenni ha engedi az idő meg a cash :D nyugis hely, korrekt árakkal, ingyenes parkolás bár ez minket nemigazán érint mert ott a kecó :P nincs óriási tömeg ésatöbbi. Amit valahol hiányolok belőle az az éjszakai életnek nevezett valami na de aki abszolút punnyadni akar neki való.. ;)

Áá, arrafelé nagyon nyugis emberek vannak, vagy 3 éve mentünk le nejemmel Ajkára a 8-ason -hát akkor is lementem az agyamról. Képesek voltak egy zetort nem tudom meddig követni, kinéztem -se bozótlakó se szembejövő, toljad neki, a záróvonal úgyse fal azt jówan.. ^_^ :P :P ;)

Amikor meglett a kocsi Zamárdiba jártunk, a gyerekek miatt, be lehet menni egy kilómétert, akkor is csak méter körül van a víz, csak ugye vagy komp, vagy megkerülöd a Balcsit. Aztán jött a fönököm és szólt, hoggy ismerős kiadja a nyaralót, 8 ropi/éjszaka a Malcsi az utca végén van. Most is ott voltunk, csak a füves parkolót lekerítették, mindenhol kitábláztak, ezért inkább bementem a gyerektáborba parkolni. Amúgy szerintem álomszép hely.

A ház:

385185.jpg

Az utca vége a Balcsi fele:

http://kep.psharing.com/385186.jpg

A stég az utca végén:

385187.jpg

Nekem pont megfelel, parkolni tudok az udvarban, kávéézni a víznél szoktunk reggel, de ott is lehet pancsizni mert fel van töltve, a gyerektábor strandja meg 10 perc séta. De asszem idén nem megyünk, csak egy-egy napra leugrunk.

Link to comment
Megosztás:

Cééép :P

De ahogy az enyémről hiányzik az ültetés, a tiédről úgy hiányzik a sötétítés :D :P

Nem kell rá, ahogy küszöb se. :D Így is elég forgalmielvevős a dolog...

Ménem szóltál, hogy erre jössz? ^_^

Lehet mindjárt biznicelhettünk volna, kéne egy pár első rugó, amiről már beszéltünk, erősebb fajta, dieselbe.

Gondoltam rá, de aztán valamiért kiment a fejemből. Mikor átmentünk Knyéken, akkor meg kerestem a számod, de nem találtam. ;)

Van még egy pár narancsnarancs rugó. Az traktorba való, csak most odaadtam egy srácnak, hogy próbálja be a kocsiba, de vissza fogja adni, mert nagyon country-s lett. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.