Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, az enyém 18 %-os :D :D annyira azért még ne mozgasd az ablakokat ;) vegyél fel egy jó sötét napszemcsit és úgy nézd meg szembe fénynél, meglátszanak még alatta a vízpöttyök csak szabad szemmel ugye mégse :P a kártyát meg kb 3 hét mire megkapod de lehet az 1 hónapból is kifutnak ^_^ remélem megbiztattalak :D

A Norcisítás meg egy külön műfaj minden tekintetben :P ;) ;) :P

Télen legalább csak felteszi a hótolót :D :P

Neeem nem mozgatom az üveget. Itthon is megmondtam...aki hozzányúl annak vége.. :P

Nembaj, nem lényeges annyira. Csak kiküldik 1szer :D

Nemtom jár-e nektek TIpp újság..Szilvi benne van :P

Link to comment
Megosztás:

Télen legalább csak felteszi a hótolót :D :D

Nemtom jár-e nektek TIpp újság..Szilvi benne van :P

Tőlem azt csinál vele amit akar :D könnyen van a dolgokkal :P

Nem, legalábbis még nem hallottam róla ^_^ K. Szilvi? ;) Hát tőlem lehet ;) ezek szerint mégiscsak... :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

bezony :D

Látok benne lehetőségeket :D csak ő saját magában nem :P vagy mégiscsak? :D

De amúgy kemények vagyunk :P emesén is dumálhatnánk :P :P :D de sztem leejtem magam az ágyra ^_^ tegnap nem hagytak aludni ;) negyed óránként csörögtek meg intézkedtem ;) hámondom "b+, van nekem magánéletem is.." vagy nem... :D

Link to comment
Megosztás:

Látok benne lehetőségeket :P csak ő saját magában nem :P vagy mégiscsak? :D

De amúgy kemények vagyunk :P emesén is dumálhatnánk :P :P :D de sztem leejtem magam az ágyra ^_^ tegnap nem hagytak aludni ;) negyed óránként csörögtek meg intézkedtem ;) hámondom "b+, van nekem magánéletem is.." vagy nem... :D

:D :D ;)

Én is ezt figyelem...fent vagy pont msnen és itt dumálunk :P ;) amúgy én is döglök..néha idejövök a fórumhoz ;)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a Balcsiról, ezer fok, a víz 26 fokos volt, nagggyon király volt a napom. ;) Igaz jó nő nem volt egy darab sem, azért meglátszik, hogy akit látsz az utcán ruhában, hű de csinos, a strandon meg levetkőzik, háááááát :P , azért két jó csaj volt, de miután levetkőztek az egyikről kiderült, hogy fiú. :D ;) Hétvégi autós azért volt, Veszprémnél a 110-es szakasznál a belső sávban kemény 90-el, nem bírtam levillogtatni onnan, kénytelen voltam a külső sávből megelőzni. ^_^ Aztán meg egy öszülő Swiftes stabil 45-el lakott területen kívül, előzni tilos, stb, villogás, duda, semmi reakció, csak tekergette a fejét. Hát ez van.

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a Balcsiról, ezer fok, a víz 26 fokos volt, nagggyon király volt a napom. :P Igaz jó nő nem volt egy darab sem, azért meglátszik, hogy akit látsz az utcán ruhában, hű de csinos, a strandon meg levetkőzik, háááááát ;) , azért két jó csaj volt, de miután levetkőztek az egyikről kiderült, hogy fiú. ^_^ ;) Hétvégi autós azért volt, Veszprémnél a 110-es szakasznál a belső sávban kemény 90-el, nem bírtam levillogtatni onnan, kénytelen voltam a külső sávből megelőzni. :P Aztán meg egy öszülő Swiftes stabil 45-el lakott területen kívül, előzni tilos, stb, villogás, duda, semmi reakció, csak tekergette a fejét. Hát ez van.

háát a hétvégi kalapos sofőrök :D :D én is megyek remélem vmikor!! hol voltál??

Link to comment
Megosztás:

háát a hétvégi kalapos sofőrök ;) :D én is megyek remélem vmikor!! hol voltál??

Zánkán. Szabadstrand, csak a parkolásért kellett kicsengetni 2000forintot, mert nem voltam hajlandó kilómétereken keresztül cihülni a cuccokat. Én hülye ott fújtam fel a matracot, majdnem kiköptem a tüdőm, hazafele meg elhoztam felfújva a caravanban. :P Itthon meg figyel a kompresszor a polcon. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mink a velencei taVba' voltunk. Érdtől lépésben odaáig, 2óra. Érd külső határáig 40perc. Nagyon durván jó kannákat és ülepeket láttunk, a víz zsír volt, jók vótak a pogramok, csak sok volt a köcsög. :D

Ja, kemping belépő 1800, árnyékos parkolás, vízparton... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.