Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az, gondoltam fő a fokozatosság. :P Talán elfogy, de nem tetszik. Igazából qrva rossz, borsódzik tőle hátam. :D ^_^ Háát, én megpróbáltam. :P Taníccsál, mester Invi! ;)

Akarod mondani: INNI? Igaz a főiskolás élet szolgáltat meglepetéseket, :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Veszprémi helyzetjelentés:

10 perc félmeztelenül....Áhh,felzabáltak. :D

szúnyog invázió.....Nem emlékszem, hogy mikor volt ennyi vérszívó...De én teljesen biztosítottam magam: Szúnyogháló az ablakra, plusz Raid elektromos szúnyogirtó plusz raid szúnyogirtó spray

Link to comment
Megosztás:

szúnyog invázió.....Nem emlékszem, hogy mikor volt ennyi vérszívó...De én teljesen biztosítottam magam: Szúnyogháló az ablakra, plusz Raid elektromos szúnyogirtó plusz raid szúnyogirtó spray

én is pont tegnap vettem ilyen elektromos szúnyogriasztót és hat is.. ;) :D szúnyoghálónkon meg már sztem egy sas is bejönne.. ;) ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Azért szököm meg, mert közbe maszek munkával is foglalkoznom kell :D Most pl nem szököm meg ;)

Hogyne állnék szóba veled..... mond/írd ^_^

Csak aranyos voltam, na. :P Hiányzol ide, ergo tessék sűrűbben jönni, írni, mert szeretnélek látni. ;)

Link to comment
Megosztás:

én is pont tegnap vettem ilyen elektromos szúnyogriasztót és hat is.. ;) :D szúnyoghálónkon meg már sztem egy sas is bejönne.. :D :P ;)

Én nagyon negatívan álltam hozzá...Gondoltam magamba, majd pont ez a kis szar fogja elriasztani a kis rohadékokat.....Bééédugtam a 220-ba tegnap, és azóta egy vérszívó nincs a szobában. Apám persze azt mondja hogy a háló miatt....(mert ő csinálta) De én meg mondom neki, hogy kijárunk a teraszra, és akkor kinyitjuk a szúnyoghálót...ott be tud surrani...Erre ő: Ez szúnyog bakker, nem besurranó tolvaj

Á, hagyom a csába, akkor nem leszek alkoholista. :P

Jól teszed! Bár szerintem néha néha egy-két üveg sörtől nem leszel alkesz..... Ha jól meggondolom.......most lesz szombaton 1éve hogy alkohol tartalmú italt fogyasztottam ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát amikor én fóliáztam a tetőablakot, akkor mind kiszorítottam alóla a folyadékot....csak a bubik maradtak ott. :D

Na ez az, hogy nekem bubi nincs ott, 1 kis folyadék viszont van amit mondták hogy kiszáradt ilyen melegben 1-2 napon belül. Amúgy 4-5 nap a száradási ideje

Link to comment
Megosztás:

Nem mondták. Hát valamit spriccoltak be alá, azt figyeltem. és azaz anyag látszik alatta. Sztem az majd kiszárad alóla, és nem látszik.

biztos ki fog. talán egy két helyen főleg a csomagtartónál ha van fűtőszálad levegőbuborék lehet marad arra mondtam tegnap hogy az ujjaddal ha szépen végig húzod akk kijön majd! :D

Link to comment
Megosztás:

szúnyog invázió.....Nem emlékszem, hogy mikor volt ennyi vérszívó...De én teljesen biztosítottam magam: Szúnyogháló az ablakra, plusz Raid elektromos szúnyogirtó plusz raid szúnyogirtó spray

Nevezd nevén!Szúnyog. ^_^ Mert még a végén azt hiszik,hogy szidod a rendszert.

"Franc ebbe a sok mocsok vérszívóba!"És már jön is a fekete kocsi és visznek is :D

Link to comment
Megosztás:

biztos ki fog. talán egy két helyen főleg a csomagtartónál ha van fűtőszálad levegőbuborék lehet marad arra mondtam tegnap hogy az ujjaddal ha szépen végig húzod akk kijön majd! :D

jaja van fűtőszál. Hát, oké kinyomkodom ha szükséges ^_^

Nah mentem fiúk! Jóccakát!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.