Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg szebb is :D :D

Nézőpont kérdése.De nem egy kényes szekér. ;)

hát nekem nincs olyan autó ami jobban tetszik mint az f csapott, csak pár kategóriával feljebb ;)

Azért nem csúnya autó, de nyilván a saját kategóriájában. ^_^ De elég ha szereted az autód, máris sokkal szebbnek látod és ez így van jól. :P

Egyébként bárki aki beült a szamárba, azt mondta, hogy kellemes meglepetés volt, nem ilyennek gondolta. :P

Link to comment
Megosztás:

Azért nem csúnya autó, de nyilván a saját kategóriájában. :D De elég ha szereted az autód, máris sokkal szebbnek látod és ez így van jól. :P

Egyébként bárki aki beült a szamárba, azt mondta, hogy kellemes meglepetés volt, nem ilyennek gondolta. ^_^

Én meg minél jobban belemásztam annál inkább "csúnyult" Abban az értelemben hogy "itt is egy karc, qrvaélet ott is, ezt itt horpadt??....áááhhh ez tegnapmégnemvoltitt...letépem a fejét annak a galambnak csak jöjjön le... stb" ;) :D

A Ladás vonalat követve, meg nekem is volt egy fél ezerkettesem :P :P Illetve a gép az egész volt, csak nem volt az enyém, csak használtam... Aztán ellopták 3 éve :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem ^_^ De legalább jó a futómű, mennek alá az új felnik gumikkal, motorban van max 8ezer kilóméter, satöbbi...és még most lesz fóliázva, még most lesz cserélve a szélvédő mert van benne 1 repedés...stb..stb... Szóval amit multkor elhatároztam, hogy sötétítés után nem költök rá többet...hát nem a fenét, már most megszegtem :D

Pedig egyszerű, a sötétítést kellett volna a végére hagyni, és máris tartani tudtad volna a fogadalmat :P

Link to comment
Megosztás:

A Ladás vonalat követve, meg nekem is volt egy fél ezerkettesem :P :D Illetve a gép az egész volt, csak nem volt az enyém, csak használtam... Aztán ellopták 3 éve ^_^ :P

A szamara kicsit más világ. :D Szerintem a korosztályába tartozó Ladák luxuskategóriája. Szintén 12 éves volt amikor hozzámkerült, de 3-4 évig még alig kellett ráköltenem. Mondjuk ezt most nemigen mondhatom el. ;) Jóó, az astrából nem egyszerű típust választottam, de folyamatosan jönnek elő a hibák.

Azzal vígasztalom magam, hogy egyszer csak elfogy a "még nem cserélt" alkatrészek száma.

Most megint nyügi vagyok, mert alig hogy hazahoztam a szerelőmtől, azt hallom, hogy kifúj elöl a kipuffogó, kuplung kinyomócsapágy biztos csere, de szerintem lesz ott még más is, szuszog az egyik lengéscsillapító, kicsit ferdén áll a kormányom (ezt két napja vettem észre) és tegnap óta már hallom kopogni is a futóművet.

Ja, és nem mellesleg ugye, szét van esve a belső szellőzőrendszer, és ha használom a klímát, abban a pillanatban, hogy lassul az autó és visszaváltok, ergo leesik a fordulatszám, leáll a motor. ;) ...és ennek még mindig semmi köze ahhoz, hogy ecotec és ahhoz se, hogy 16v.

Teszem hozzá, hogy mindezek ellenére szeretem. :P ...mert ilyen hülye vagyok. :P :D

Link to comment
Megosztás:

A szamara kicsit más világ. :D Szerintem a korosztályába tartozó Ladák luxuskategóriája. Szintén 12 éves volt amikor hozzámkerült, de 3-4 évig még alig kellett ráköltenem. Mondjuk ezt most nemigen mondhatom el. :P Jóó, az astrából nem egyszerű típust választottam, de folyamatosan jönnek elő a hibák.

Azzal vígasztalom magam, hogy egyszer csak elfogy a "még nem cserélt" alkatrészek száma.

Most megint nyügi vagyok, mert alig hogy hazahoztam a szerelőmtől, azt hallom, hogy kifúj elöl a kipuffogó, kuplung kinyomócsapágy biztos csere, de szerintem lesz ott még más is, szuszog az egyik lengéscsillapító, kicsit ferdén áll a kormányom (ezt két napja vettem észre) és tegnap óta már hallom kopogni is a futóművet.

Ja, és nem mellesleg ugye, szét van esve a belső szellőzőrendszer, és ha használom a klímát, abban a pillanatban, hogy lassul az autó és visszaváltok, ergo leesik a fordulatszám, leáll a motor. ^_^ ...és ennek még mindig semmi köze ahhoz, hogy ecotec és ahhoz se, hogy 16v.

Teszem hozzá, hogy mindezek ellenére szeretem. :D ...mert ilyen hülye vagyok. ;) :P

Nem vagy hülye, én is folyamatosan költök rá, de eszemben sincs lecserélni. Ez nem hülyeség, ez már perverzió. ;) Nem vagy egy hétalvó típus, az már biztos. :P Lada....tud valaki valamit az újról, milyen?

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy hülye, én is folyamatosan költök rá, de eszemben sincs lecserélni. Ez nem hülyeség, ez már perverzió. ;) Nem vagy egy hétalvó típus, az már biztos. :D Lada....tud valaki valamit az újról, milyen?

Hungarolada nélkül nem sokat tudunk majd meg róla :D

A szamara kicsit más világ. ^_^ Szerintem a korosztályába tartozó Ladák luxuskategóriája. Szintén 12 éves volt amikor hozzámkerült, de 3-4 évig még alig kellett ráköltenem. Mondjuk ezt most nemigen mondhatom el. ;) Jóó, az astrából nem egyszerű típust választottam, de folyamatosan jönnek elő a hibák.

Azzal vígasztalom magam, hogy egyszer csak elfogy a "még nem cserélt" alkatrészek száma.

Most megint nyügi vagyok, mert alig hogy hazahoztam a szerelőmtől, azt hallom, hogy kifúj elöl a kipuffogó, kuplung kinyomócsapágy biztos csere, de szerintem lesz ott még más is, szuszog az egyik lengéscsillapító, kicsit ferdén áll a kormányom (ezt két napja vettem észre) és tegnap óta már hallom kopogni is a futóművet.

Ja, és nem mellesleg ugye, szét van esve a belső szellőzőrendszer, és ha használom a klímát, abban a pillanatban, hogy lassul az autó és visszaváltok, ergo leesik a fordulatszám, leáll a motor. :P ...és ennek még mindig semmi köze ahhoz, hogy ecotec és ahhoz se, hogy 16v.

Teszem hozzá, hogy mindezek ellenére szeretem. :P ...mert ilyen hülye vagyok. :P :P

Más persze. De a Lada az egyetlen olyan márka aminek bármelyik autójában elveszi az ember a gázt, és ugyan azt a visszahörgést tudja adni, kortól, hengerűrtartalomtól, és bármitől függetlenül :D A Lada az Lada, csak monnyuk a csacsi már rossz végén hajt. De azért szerettük. Keresztfaterom 8 évesen örökölte meg, használta még 5-t, és nem emlékszem hogy lett volna bármi gond vele ezidő alatt.

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy kedvet kaptál hozzá. ;) Üdv. :D

Ne izgulj! ^_^ Meglátod gyönyörű lesz. :P

Sziasztok! :D

Jaaaj Kedveském, jöhetnél már néha msnre. :P Mondjuk ma este 9 körül :P Már hiányzol, és régen beszéltünk :P :P

Gyaaaj...olyan rosszat álmodtam :P

Azt, hogy egyik haver az astra orrát a kocsijával telibekapta..és szegénynek rommátört az orra :D Olyan rossz volt... Ott térdetem mellette az út közepén lehajtott fejjel, és mondtam, hogy mi lett veled... :D Hát mit csináltak veled :D

Olyan rossz volt...a motor is teljesen ferdén állt benne, lámpák sehol, maszk amin van a jel széttörve...motorháztető teljesen felgyűrve..ablak betörve..Ilyen rossz álma senkinek se legyen

Nem vagy hülye, én is folyamatosan költök rá, de eszemben sincs lecserélni. Ez nem hülyeség, ez már perverzió. ;) Nem vagy egy hétalvó típus, az már biztos. ;) Lada....tud valaki valamit az újról, milyen?

Én is így vagyok vele..költök rá..költök rá...még mindíg költök rá, de akkorsem "hagyom cserben". HIába volt bármi baja, ő sem tette. Írom mennyi pénzt költöttünk már rá.... Hát nemtudom kiváncsiak vagytok-e az eddigi eredményre ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :D

Jaaaj Kedveském, jöhetnél már néha msnre. :P Mondjuk ma este 9 körül :D Már hiányzol, és régen beszéltünk :P ;)

Gyaaaj...olyan rosszat álmodtam :P

Össze kéne raknom ma este a fűkaszát, mert holnap megint kaszálnom kell. ^_^ Már kezd tele lenni a hócipőm. :D Ha sikerül aránylag emberi időben végeznem vele, benézek kicsit, jó? :D Te is nekem. ;)

Nem találom a telefonom, remélem, hogy "csak" otthon hagytam. Kicsit kapkodtam reggel. :P

Link to comment
Megosztás:

Össze kéne raknom ma este a fűkaszát, mert holnap megint kaszálnom kell. ^_^ Már kezd tele lenni a hócipőm. :D Ha sikerül aránylag emberi időben végeznem vele, benézek kicsit, jó? :P Te is nekem. ;)

Nem találom a telefonom, remélem, hogy "csak" otthon hagytam. Kicsit kapkodtam reggel. :P

;) reméljük :P De biztosan... Én is voltam már így csak sapkával..suliban azt hittem, hogy na ezt elhagytam. Erre látom, itthon maradt az asztalon :D

Szóval ha tudsz gyere és beszélgetünk!

Link to comment
Megosztás:

Össze kéne raknom ma este a fűkaszát, mert holnap megint kaszálnom kell. :P Már kezd tele lenni a hócipőm. ^_^ Ha sikerül aránylag emberi időben végeznem vele, benézek kicsit, jó? :P Te is nekem. ;)

Nem találom a telefonom, remélem, hogy "csak" otthon hagytam. Kicsit kapkodtam reggel. ;)

látom te is odavagy a fűkaszákért! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Opeles90 CarTárs! Néztem a videódat kocsidról és ahogy megláttam egy képet azonnal rám jött hogy: KÖDFÉNYSZÓRÓT AKAROK ÉN IS!!! :D ;) ;)

Igen? ^_^

Hát őőő... Végülis van 1-2-3 megoldás... AZ egyik, hogy veszel egy ilyen lökháríót amiben benne van a ködlámpics, másik, hogy vágsz az eredetire lyukat, és úgy teszed bele, egy ábrányi haver úgy csinálta, harmadik pedig hogy veszel ilyen hosszúkás ködlámpákat..erről pedig a részleteket Dáwid Cartárs tudja :P

384184.jpg

Link to comment
Megosztás:

Igen? ^_^

Hát őőő... Végülis van 1-2-3 megoldás... AZ egyik, hogy veszel egy ilyen lökháríót amiben benne van a ködlámpics, másik, hogy vágsz az eredetire lyukat, és úgy teszed bele, egy ábrányi haver úgy csinálta, harmadik pedig hogy veszel ilyen hosszúkás ködlámpákat..erről pedig a részleteket Dáwid Cartárs tudja :P

http://kep.psharing.com/384184.jpg

neeee léccii megszakad a szívem.. ;) ;) de ink én is a második mellett lennék, hogy belevágni úgy tudom a helye megvan benne v ki van könnyítve. csak úgy néztem azért nem vmi olcsók a fényszórók! :D

Link to comment
Megosztás:

neeee léccii megszakad a szívem.. :P ;) de ink én is a második mellett lennék, hogy belevágni úgy tudom a helye megvan benne v ki van könnyítve. csak úgy néztem azért nem vmi olcsók a fényszórók! :D

Biztos vannak bontókban ködlámpás egyedek ;) Ott meg nem olyan drága.

Zoli! Ez ilyen " ha van kocsid, lesz csajod" féle kép ^_^ Szép amúgy

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Van egy kis problémám remélem tud valaki segíteni.Nos olyan gondom van hogy mikor hátrafele megyek és a kormány kivan tekerve jobbra és mikor visszaszedem a kormányt egyenesbe akkor egy ponton hallok egy koppanást..Szerintetetk ez mi lehet.Gyanakszom a " kutyacsontra" de akár egy kerékcsapágy is lehetne? szerintetek? Elöre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Tegnap volt egy ilyen a lurdynál. 1961es. vááááá

;) annak már illik csókolommal köszönni ^_^

Itt debrecenben egy ilyen van bevágva egy bezárt autókereskedésbe ;) Ott rohad már vagy 5 éve....

Sziasztok.Van egy kis problémám remélem tud valaki segíteni.Nos olyan gondom van hogy mikor hátrafele megyek és a kormány kivan tekerve jobbra és mikor visszaszedem a kormányt egyenesbe akkor egy ponton hallok egy koppanást..Szerintetetk ez mi lehet.Gyanakszom a " kutyacsontra" de akár egy kerékcsapágy is lehetne? szerintetek? Elöre is köszönöm

Ha a kutyacsont alatt a stabilizátor gömbcsuklójára gondolsz, és sztem arra mert én is úgy hívom :P Akkor az sztem nem, mert nekem tavaly lett cserélve... azóta megint eltört.. :D és nekem nem csinál koppanást ilyenkor

Link to comment
Megosztás:

látom te is odavagy a fűkaszákért! :D ;)

Muszájból hobbim. ^_^ Az hagyján, hogy a múlt héten kaszáltam otthon, és holnap a Szüleimnél kell, de hogy még nekem kell szervizelnem is. :P Szombaton szétszedtem a gázszabályzó kart, remélem este össze is tudom mozaikozni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Muszájból hobbim. :D Az hagyján, hogy a múlt héten kaszáltam otthon, és holnap a Szüleimnél kell, de hogy még nekem kell szervizelnem is. ;) Szombaton szétszedtem a gázszabályzó kart, remélem este össze is tudom mozaikozni. ;)

alapítsunk ketten egy céget "fűkaszálást vállalunk" :P :D :P cégautók már ugyis megvannak!! ^_^ :P

aki még szeret füvet nyírni jöhet :P

Link to comment
Megosztás:

alapítsunk ketten egy céget "fűkaszálást vállalunk" :D ;) ;) cégautók már ugyis megvannak!! :D ^_^

Ha jól lehet vele keresni, benne vagyok. :P Különben nem éri meg, 300 négyszögöl után másnap reggel úgy kelek fel, mint akit agyonvertek. :P

Link to comment
Megosztás:

;) annak már illik csókolommal köszönni ^_^

Itt debrecenben egy ilyen van bevágva egy bezárt autókereskedésbe ;) Ott rohad már vagy 5 éve....

Ha a kutyacsont alatt a stabilizátor gömbcsuklójára gondolsz, és sztem arra mert én is úgy hívom :P Akkor az sztem nem, mert nekem tavaly lett cserélve... azóta megint eltört.. :D és nekem nem csinál koppanást ilyenkor

és akkor mi lelet ez a kopogás ???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.