Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mennyire sötétítteted le? Mennyibe fog fájni? Én is gondolkodom rajta, aztán kéne valami támpont :D

Annyira, hogy be ne lássanak 1 kicsit sem, viszont dob az árán hogy UV szűrős, és a hő 60%át visszaveri. 30ezer forint műbizonylatosan.

Holnap délután 4re viszem, és meg is csinálják. ^_^ Betyárul fog kinézni.

Link to comment
Megosztás:

Annyira, hogy be ne lássanak 1 kicsit sem, viszont dob az árán hogy UV szűrős, és a hő 60%át visszaveri. 30ezer forint műbizonylatosan.

Holnap délután 4re viszem, és meg is csinálják. :D Betyárul fog kinézni.

hátsó szélvédőn ha van pótféklámpa a helyét te kivágatod?

Link to comment
Megosztás:

Annyira, hogy be ne lássanak 1 kicsit sem, viszont dob az árán hogy UV szűrős, és a hő 60%át visszaveri. 30ezer forint műbizonylatosan.

Holnap délután 4re viszem, és meg is csinálják. ^_^ Betyárul fog kinézni.

Akkor fain lesz.Enyém is bizonylatos,bár bartelban volt. :D

Előre nem mertem rakatni,mert az okosok csesztetnek vele.

http://share.weboldala.net/show-image.php?...4de4362484d3868

Link to comment
Megosztás:

hátsó szélvédőn ha van pótféklámpa a helyét te kivágatod?

Én kivágtam, mert mikor fólia után felragasztottam rá, meghuzta a fóliát. Ugyanis ott olyan rücsis az üveg széle, nem tapad tökéletesen a fólia. Amugy simán átvilágitana rajta a lámpa.

Link to comment
Megosztás:

Akkor fain lesz.Enyém is bizonylatos,bár bartelban volt. :D

Előre nem mertem rakatni,mert az okosok csesztetnek vele.

http://share.weboldala.net/show-image.php?...4de4362484d3868

jaja királyságos lesz ^_^

Én is úgy csinálom...elől kimarad, Két hátsóajtón az üveg sötét lesz, csomagtérablak is, meg a csomagtartóajtóban is

hátsó szélvédőn ha van pótféklámpa a helyét te kivágatod?

Nincsen kiegészítőlámpám :P

Link to comment
Megosztás:

Én kivágtam, mert mikor fólia után felragasztottam rá, meghuzta a fóliát. Ugyanis ott olyan rücsis az üveg széle, nem tapad tökéletesen a fólia. Amugy simán átvilágitana rajta a lámpa.

Tiv! Figyu!

Amikor csinálják akkor szedik a kárpitot? vagy hogy csinálják? :D még sose láttam ilyet, és kiváncsi vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Én kivágtam, mert mikor fólia után felragasztottam rá, meghuzta a fóliát. Ugyanis ott olyan rücsis az üveg széle, nem tapad tökéletesen a fólia. Amugy simán átvilágitana rajta a lámpa.

nekem hála isten tökéletesen meg lett oldva én csak a szabály miatt gondolkodtam rajta de épp amiatt nem lett kivágva amit te mondasz hogy tökéltesen átvilágít rajta! :D

Link to comment
Megosztás:

Tiv! Figyu!

Amikor csinálják akkor szedik a kárpitot? vagy hogy csinálják? ^_^ még sose láttam ilyet, és kiváncsi vagyok.

amikor az ajtókat fóliázza akkor le szedi az ajtó kárpitot mert az üveget ki kell venni az ajtóból, a csomagtartót pedig simán lehet..legalábbis nekem így volt! bocs nem engem kérdeztél de nekem is nemrég volt..! :D

Link to comment
Megosztás:

Tiv! Figyu!

Amikor csinálják akkor szedik a kárpitot? vagy hogy csinálják? :D még sose láttam ilyet, és kiváncsi vagyok.

Nekem az ajtóból kivették az összes üveget.Kárpit le.De úgy tette vissza,hogy nem zörög,semmi jel,hogy hozzá nyúlt.

Ügyesen megoldotta a srác,hamar,szépen.A csomitartó oldalán meg hátul csak méretre vágta és feltette.Ott nem bontott semmit.

Link to comment
Megosztás:

amikor az ajtókat fóliázza akkor le szedi az ajtó kárpitot mert az üveget ki kell venni az ajtóból, a csomagtartót pedig simán lehet..legalábbis nekem így volt! bocs nem engem kérdeztél de nekem is nemrég volt..! :D

És ott ahol nekem oldalt a hátsóajtó mögött van a csomagtartónak az ablaka oldalt, ott is leszedik a kárpitot?

Nekem az ajtóból kivették az összes üveget.Kárpit le.De úgy tette vissza,hogy nem zörög,semmi jel,hogy hozzá nyúlt.

Ügyesen megoldotta a srác,hamar,szépen.A csomitartó oldalán meg hátul csak méretre vágta és feltette.Ott nem bontott semmit.

akkor azt hiszem, megkaptam a választ! ^_^ Köszi!

Link to comment
Megosztás:

És ott ahol nekem oldalt a hátsóajtó mögött van a csomagtartónak az ablaka oldalt, ott is leszedik a kárpitot?

akkor azt hiszem, megkaptam a választ! :D Köszi!

hát nem tudom Caravan-on a hátsó ajtó mögötti üveg az hogy van nekem ugye csak egy pici 3szög alakú ablak van. Sztem neked sem kell semmit se, bontani valami törülköző szerűvel letakarta nekem és úgy csinálta az üveget! nem tudom neked hogy lesz van vmi elektronika ott mer a víz az lesz ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem is levette az összes kárpitot, de még előtte való nap hívott telefonon, hogy vegyek kárpitpatentot (bolhákat) és akkor ######ányosan vissza tudja rakni. Úgyhogy érdemes egy-kettőt kicserélni visszarakáskor, és akkor nem fog nyikorogni....... 50Ft/db ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is levette az összes kárpitot, de még előtte való nap hívott telefonon, hogy vegyek kárpitpatentot (bolhákat) és akkor ######ányosan vissza tudja rakni. Úgyhogy érdemes egy-kettőt kicserélni visszarakáskor, és akkor nem fog nyikorogni....... 50Ft/db :D :D

hát nem tudom Caravan-on a hátsó ajtó mögötti üveg az hogy van nekem ugye csak egy pici 3szög alakú ablak van. Sztem neked sem kell semmit se, bontani valami törülköző szerűvel letakarta nekem és úgy csinálta az üveget! nem tudom neked hogy lesz van vmi elektronika ott mer a víz az lesz ;) ;)

Na, most kb olyan érzésem van mintha egy műtétre készülnék...szabályosan elkezdtem izgulni :P ^_^ Remélem normálisan visszateszik

Link to comment
Megosztás:

Tiv! Figyu!

Amikor csinálják akkor szedik a kárpitot? vagy hogy csinálják? ^_^ még sose láttam ilyet, és kiváncsi vagyok.

Nekem nem bontottak kárpitot! Letakarította az ablakokat kívül-belül, kívül ráillesztette és méretre vágta a fóliát, majd beprickolta valamivel belülről az üveget és felragasztotta

nekem hála isten tökéletesen meg lett oldva én csak a szabály miatt gondolkodtam rajta de épp amiatt nem lett kivágva amit te mondasz hogy tökéltesen átvilágít rajta! :P

Nicsak egy új klubtag ! Üdv a csapatban! :D

Nekem sincs kivágva. Tökéletesen átvilágít rajta.

Link to comment
Megosztás:

Na, most kb olyan érzésem van mintha egy műtétre készülnék...szabályosan elkezdtem izgulni ;) :P Remélem normálisan visszateszik

majd a végeredmény kárpótolni fog! :P :P

Nicsak egy új klubtag ! Üdv a csapatban! :D

Nekem sincs kivágva. Tökéletesen átvilágít rajta.

Köszönöm szépen kedvességed! ;) :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Na ja- de inkább küldje az igazi sört, mint hogy megigya... ^_^ :P :D

Sör? A Lidl raktárban melózok, egész nap azokat húzogatom félre. :D

383936.jpg

Jó a duma, bevállt ? :P ;) ;)

De most tényleg, meg tudom magyarázni.... :P

Mennyire sötétítteted le? Mennyibe fog fájni? Én is gondolkodom rajta, aztán kéne valami támpont :P

Volt a Lidliben is sötétítő fóli autóablakra, milyen lehet? Ebben a kánikulában gondolkodtam rajta, de pénzt nem adok ki érte, meg tudom csinálni én is. :D

Link to comment
Megosztás:

Volt a Lidliben is sötétítő fóli autóablakra, milyen lehet? Ebben a kánikulában gondolkodtam rajta, de pénzt nem adok ki érte, meg tudom csinálni én is. :P

Gondolom a műbizonylat meg rá volt varrva a dobozára :D

Az első rendőr leszedeti veled ott az út szélén papír nélkül ;) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Volt a Lidliben is sötétítő fóli autóablakra, milyen lehet? Ebben a kánikulában gondolkodtam rajta, de pénzt nem adok ki érte, meg tudom csinálni én is. :P

Azt a fóliát felejtsd el. Nem sokat ér. Én a régi Passatomra raktam ilyen piacon kaphatót. Könnyen karcolódik, akár egy törlőrongytól is. ^_^

Amúgy én is meg tudtam csinálni, szerintem neked sem okoz gondot :D

Igaz a Passat ablakai elég sík üvegek voltak. Vagyis csak egy ívben hajlottak. A caravan csimagtartó ajtó ablaka nagyon gömbölyű, azt melegíteni kell hőlégfújóval.

Link to comment
Megosztás:

majd a végeredmény kárpótolni fog! :P :P

Köszönöm szépen kedvességed! ;) :D :D

Úgy legyen tesó :D Tényleg... Láttam, is hogy valami olyan...más :D Aztán most esik le, hogy klubtag lettél :P

Nekem nem bontottak kárpitot! Letakarította az ablakokat kívül-belül, kívül ráillesztette és méretre vágta a fóliát, majd beprickolta valamivel belülről az üveget és felragasztotta

Nicsak egy új klubtag ! Üdv a csapatban! ^_^

Nekem sincs kivágva. Tökéletesen átvilágít rajta.

Attól félek, ha bontják nemtudják normálisan visszatenni ;) Pedig debrecenben elég híres és jó fóliázós cég... De féltem az autót :P

Link to comment
Megosztás:

Úgy legyen tesó :D Tényleg... Láttam, is hogy valami olyan...más ;) Aztán most esik le, hogy klubtag lettél :P

Attól félek, ha bontják nemtudják normálisan visszatenni ^_^ Pedig debrecenben elég híres és jó fóliázós cég... De féltem az autót :D

Ilyen idős kocsi elég nagy,tud vigyázni magára. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.