Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

vkinek van meghivója jelenleg működő torentoldalra? (nem public, magyar)

Ha lesz, küldök fent vagyok egy jó magyar oldalon. :D

Kb 3 napja küldtek nekem is, az arányomat javítgatom...de majd jó lesz. Eléggé szigorú oldal, és olyan ncore szaga van..és ennek örülök, mert csak szigorral lehet jó torrentoldalt üzemeltetni.

Link to comment
Megosztás:

tegyük fel smucig antiszoc vagyok, nem akarok mote tag lenni és találkozókra járni, de annyira kocka vagyok h kéne egy opelforumos szélvédőmatrica akkor azt hogy? ^_^

shimán. Szólsz nekem, és 3500-ért adok egyet. (a tagságot meg magamnak :D :P ) Amúgy Opelclub-os szélvédő matrica van. Opelfórumosat én csináltam magamnak ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

esetleg vmi olcsóbb? ^_^

Mond hogy mi legyen a szöveg, és olyat vágatok neked amilyet akarsz. Haverom autó-dekorral foglalkozik, otthon be van rendezkedve fóliával-plotterrel-dekormacskával (tegnap neveztük el. Barátnője szervált egy kismacsekot, és tegnap fóliázás közben ott csámpázgatott az asztalon egész este :D )

Dobj PÜ-t aztán megbeszéljük.

Link to comment
Megosztás:

Dáwid nem unatkozol??? :D ;) ^_^ v épp munkailag vagy.. ;)

Az hogy tálcán lentvan a fórum, nem jelenti azt hogy éppen nem a januári átvételiket pótolom a gépben :P :D Hasítok mint atom, még 5 papír, és már Februárba lépek :P Úgyhogy sajnos nem unatkozom, de időnként azért nyomok egy ALT+TAB-ot :P :P

Link to comment
Megosztás:

Az hogy tálcán lentvan a fórum, nem jelenti azt hogy éppen nem a januári átvételiket pótolom a gépben :P ;) Hasítok mint atom, még 5 papír, és már Februárba lépek :P Úgyhogy sajnos nem unatkozom, de időnként azért nyomok egy ALT+TAB-ot :P :D

jóóóvannn naa... ^_^ ;) de nyugi február az nem olyan hosszú hónap! :D

Link to comment
Megosztás:

Isteneeeeeem... A marhája... az ember profin kitöltötte a "hibás készülék átvétele" papírt. Egyik rubrikába ki kell tölteni hogy mi a neve annak aki kéri a javítást. Erre a papíron a "Javítást kéri:" kockába mit ír? Azt hogy "igen" Most honnan a f.szomból szüljem meg hogy mi a neve? :D ^_^ Mindegy, beírtam ügyfélnévnek hogy "igen" Ő ezt adta meg, és nem tehetek róla. :P

Link to comment
Megosztás:

Isteneeeeeem... A marhája... az ember profin kitöltötte a "hibás készülék átvétele" papírt. Egyik rubrikába ki kell tölteni hogy mi a neve annak aki kéri a javítást. Erre a papíron a "Javítást kéri:" kockába mit ír? Azt hogy "igen" Most honnan a f.szomból szüljem meg hogy mi a neve? :D ^_^ Mindegy, beírtam ügyfélnévnek hogy "igen" Ő ezt adta meg, és nem tehetek róla. :P

akkor ő Jim Carrey... ő volt az igen-ember, nem?... na belekavarodam ;)

Link to comment
Megosztás:

Isteneeeeeem... A marhája... az ember profin kitöltötte a "hibás készülék átvétele" papírt. Egyik rubrikába ki kell tölteni hogy mi a neve annak aki kéri a javítást. Erre a papíron a "Javítást kéri:" kockába mit ír? Azt hogy "igen" Most honnan a f.szomból szüljem meg hogy mi a neve? :D ^_^ Mindegy, beírtam ügyfélnévnek hogy "igen" Ő ezt adta meg, és nem tehetek róla. :D

vééégre nem csak én szívok munkám során az idiótább réteg miatt :P :P

Nekem olyan szokott lenni, hogy kéri a regisztrációnál: Név, cím, telószám, stb...és még van 1 olyan, hogy titulus...és foglalkozás

Titulus: Prof. Dr. ........

Foglalkozás: Egyetemi magyar nyelvtanár/nyelvész

Utca: Babiccs Miháj utca

:P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

vééégre nem csak én szívok munkám során az idiótább réteg miatt :P :P

Nekem olyan szokott lenni, hogy kéri a regisztrációnál: Név, cím, telószám, stb...és még van 1 olyan, hogy titulus...és foglalkozás

Titulus: Prof. Dr. ........

Foglalkozás: Egyetemi magyar nyelvtanár/nyelvész

Utca: Babiccs Miháj utca

:D ^_^ :P

;) ;) Biztos sok hülyeséget olvasott a diákoktól aztán eltanulta :D

Link to comment
Megosztás:

:P ;) Biztos sok hülyeséget olvasott a diákoktól aztán eltanulta ;)

Én nemtudom..de még az is tapasztalat, hogy az emberek kb 80%-a nem tudja pontosan, hogy mi az irányítószáma, vagy hogy utcán vagy úton lakik... Bár van durvább is...Magát a várost nemtudja :D És én kezdek el nyomozgatni utca/irányítószám alapján. Ha az irányítószám is el van rontva...akkor ájm szorri törlés a rendszerből ^_^ Tanulja meg először hogy hol is lakik..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.