Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pedig :

15 30 - 40

20 35 - 45

30 45 - 55

40 55 - 65

50 65 - 75

60 75 - 90

70 85 - 100

80 95 - 110

90 105 - 120

100 115 - 130

110 130 - 145

120 140 - 155

130 150 - 165

Ráadásul ott van a +5 -5 km is elvileg.

A levélben amit küldtek +3 -3 volt, ilyen izéket meg akkor még nem nézegettem :D

Link to comment
Megosztás:

"Szabó Zoltán felvette a Randilight alkalmazást.

Hogy megtalálja élete párját."

Heh? ^_^ Zotya! Asszony tudja? :D (persze hogy tudja, neki is kiírja ugyan ezt ;) )

Bakker ezt neked kiírja otthon a géped? ;) :P Valaki megdobott valami tortával, azt akartam megnézni, de nem tudtam meg ki volt, csak valami 5 között benne van, de már kiléptem az alkalamzásból. :D Most a Lidl-is csajokkkal vagyok elfoglalva Pesten, egyiknek sem látszik a kulcsontja. :P Szóval nem ilyenek. :P

Link to comment
Megosztás:

Mióta ezek az "alkalmazás-rohamok" elindultak az iwiw-en, már nem tudom követni... Egy fél éve-éve kb kaptam valakitől egy virtuális sört, aztán akkor lett elegem az ilyen hülyeségekből. A küldeni akar, küldjön igazit, vagy ne küldjön semmit :D

Link to comment
Megosztás:

Mióta ezek az "alkalmazás-rohamok" elindultak az iwiw-en, már nem tudom követni... Egy fél éve-éve kb kaptam valakitől egy virtuális sört, aztán akkor lett elegem az ilyen hülyeségekből. A küldeni akar, küldjön igazit, vagy ne küldjön semmit :D

Virtuális sör.... b+ ^_^ :P ;) ;)

Ez az iwiw, myvip, meg az ilyenek...áááá.... Volt vagy 2 évig nekem is iwiwem. De akkoriba csak közösségi oldal volt, és nem ilyen alkalmazásokkal teli burkolt társkereső és "pedofilok számára mennyország"oldal

Emlékszek még amikor tesóm barátnőjénél voltam ballagáson..láttam, hogy nézi az iwiwet, egy csomó ######i képét dobálja kifele és kérdezi, hogy tetszik-e neked....:D

Aki akar, az elér msnen, ha vagyunk olyan kapcsolatban akkor telefonon is akár.

Régebben, emlékszek 2 év után már elszállt velem a ló mert volt vagy 3ezer ismerősöm :P Volt közte, kutya,macska,pocok,Orbán Viktor, Vad Lea ( én jelöltem be :P ) stb...stb...

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

F Astrás időmből megmaradt 1 pár első ajtóba való ablakemelő mechanikám (jobb + bal), a halászteleki Opel bontóban vettem. Most került elő.

Érdekel valakit?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.