Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:P :D

Jaj fiúk... Szerintetek bemértek? ;) Most kicsit kezdek fosni... 50-60 között volt a mutató ^_^ Bár csal..de akkoris. Most félek ;)

Rettegjél :P 2 hónapon belül úgyis kiderül :P utána meg elévül.. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Na szevasztok!

Meggyűntem. :Dhát nem mondanám eseménytelennek a délutánt..

Előszöris.... Tele volt a megye rendőrökkel...hemzsegtek a zserbók..

másodszor....mértek.. ( szabályosan mentem :P )

harmadszor....Egy ugyanaz a viharfelhő HÁROMSZOR kapott el.... :D 1X nyírábrányban, 1X vámsopércsen, 1X amikor mentem be faterért a munkahelyére itt debrecenben

Csináltam egy pár fotót amikor mentem bele a felhőbe. ;)

ilyen szabályos voltam ma

felhő 1

felhő 2

felhő 3

felhő 4

felhő 5

felhő 6

Ja szabályos, fényképezni vezetés közben. Nem erre jön a felhő? Asszony most ment melózni kismocival, akkor viszek utánna sampont. :D

Vagy fogsz két vágott plexi kockát, amibe gravírozni szoktak lézerrel, és belegravíroztatod a képeiket. Asszonypajtás kapja az uráét és fordítva. Vagy egy közös képüket. Olyan frankó cuccokat láttam a Kodaknál, hogy már tudom is mit kap anyuka az évfordulónkra. :P :P

Borosüveg az jó, de a pezsgős az drága, mert bele kell gravírozni a bubikat is. :P

Megbökta az ujjam a törpeharcsa tüskéje, fáj mint állat. Az nem mérgező, nem lesz valami bajom? ^_^ ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja szabályos, fényképezni vezetés közben. Nem erre jön a felhő? Asszony most ment melózni kismocival, akkor viszek utánna sampont. :P

Borosüveg az jó, de a pezsgős az drága, mert bele kell gravírozni a bubikat is. :P

Megbökta az ujjam a törpeharcsa tüskéje, fáj mint állat. Az nem mérgező, nem lesz valami bajom? :D ;)

Romániából jött,ment nyugatra ;) Lehet holnapra odaér :P Hát nah...ki nem szokott közben fényképezni? :D

64ig be se kapcsol, és nem mutató szerint 64 ^_^

akkor semmi vészes :P jaj de jó

Link to comment
Megosztás:

Borosüveg az jó, de a pezsgős az drága, mert bele kell gravírozni a bubikat is. :P

Megbökta az ujjam a törpeharcsa tüskéje, fáj mint állat. Az nem mérgező, nem lesz valami bajom? :D :D

De igen. Kopoltyúd fog nőni. Súlyosabb esetben pikkelyes, és tüskés lesz a farkad. ^_^ :P

Tátogni fogsz, és kukacokat eszel. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

De igen. Kopoltyúd fog nőni. Súlyosabb esetben pikkelyes, és tüskés lesz a farkad. :P ;)

Tátogni fogsz, és kukacokat eszel. ;) :D

Akkor is ha fagyasztott volt a törpeharcsa? Most olvasztom ki a békáknak. :D

Írtam, hogy szarakosik a gép, használhatatlan az Eplorer, és a progik is fagynak. Igazából úgy kezdődőtt, hogy egy bedugott Mp4-el lett kikapcsolva a gép, nem tudom van-e jelentősége, amikor indult már rossz volt. Most szintén ugyanúgy lett ki és bekapcsolva, és megjavult. Van ilyen, vagy csak véletlen ? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Megbökta az ujjam a törpeharcsa tüskéje, fáj mint állat. Az nem mérgező, nem lesz valami bajom? :D :P

nekem legutóbb az összes ujjamat, és a 2 tenyeremet össze szúrkálták a töpreharcsák...Dehogy mérgező ^_^ Csak fáj nagyon, de ennyi. Amúgy érdekes...amikor a horog beleakad akkor az semmi ahoz képest amikor épp megszurja a harcsa a kezdet.

Link to comment
Megosztás:

Így emeli -süllyeszti a kasztnit? Hát ez nagyon király! ;) Automatikusan? Ahhoz kompresszor kellene nem? :D

Nem feltétlen kell kompi. A cégnél találtam egy üres halonnaloltót, abból jó kis levegőtartály lesz. Viszont eddig csak horror áron találtam 12V-os mágnesszelepet :P Az lenne a lelke.... ^_^ Hol lehetne szerezni elfogadható áron?

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen kell kompi. A cégnél találtam egy üres halonnaloltót, abból jó kis levegőtartály lesz. Viszont eddig csak horror áron találtam 12V-os mágnesszelepet :P Az lenne a lelke.... ^_^ Hol lehetne szerezni elfogadható áron?

Hmmm....és mire számítasz egy töltet hány felfújásra elég? :D Mennyi az a horror ár? Itt is van pölö.

Link to comment
Megosztás:

nah ne nevettes ez megagizda (Y)

Hmm....ez a gyári teló, csak kompresszorral látványosabb. ^_^

Breki!

Tiszta gáz ez a videó. :P Fék jó lett? Csövet cserélted, vagy hajlítottad? Nekem nincs ilyen távtartó lemezem...

Csak a szemléltetés kedvéért raktam fel. Felnyomva simán beférne a fejem a kerék fölé :D Még jó, hogy nem így kell használni ;)

Jó bizony! Sokkal jobb, mint az eredetije, a hátulja meg nagyon lepra volt, ráfért....A csövet cseréltem, mert nem gyári volt és nem bírtam leszedni, elforgott a csavarral együtt.

Rájöttem mire kell az a távtartó......bemegy a kézifékkötél a rugók közé, ha ez nincs rajta. Az tartja kicsit el tőle, csak pont annyira, hogy mellé menjen.

Még gondolkodtam a 25-ös főfékhengeren, de feleslegesnek látom normál használat mellett.

Link to comment
Megosztás:

Hmm....ez a gyári teló, csak kompresszorral látványosabb. :P

Csak a szemléltetés kedvéért raktam fel. Felnyomva simán beférne a fejem a kerék fölé :D Még jó, hogy nem így kell használni ;)

Jó bizony! Sokkal jobb, mint az eredetije, a hátulja meg nagyon lepra volt, ráfért....A csövet cseréltem, mert nem gyári volt és nem bírtam leszedni, elforgott a csavarral együtt.

Rájöttem mire kell az a távtartó......bemegy a kézifékkötél a rugók közé, ha ez nincs rajta. Az tartja kicsit el tőle, csak pont annyira, hogy mellé menjen.

Még gondolkodtam a 25-ös főfékhengeren, de feleslegesnek látom normál használat mellett.

Én kibírom, hogy belemenjen...meglehetősen ritkán használom a kéziféket.

25ös jó, akár nagyobbhoz is, viszont sztem is felesleges, ezért is nem raktam be. ^_^ (no meg nem volt rá keret.)

Link to comment
Megosztás:

Én kibírom, hogy belemenjen...meglehetősen ritkán használom a kéziféket.

25ös jó, akár nagyobbhoz is, viszont sztem is felesleges, ezért is nem raktam be. :P (no meg nem volt rá keret.)

Úgy értem alapból benn van a rugók között és ha nagyot hintázik a hátulja a rugó rácsap a kötélre. Mindegy, hogy behúzod vagy sem. Tied ültetve van és keményebb sztem a hátulja, talán nem üt rá.

Nem vettem, mert csak 2-2 darabot adtak volna balos-jobbost, így csináltam magam :D

Hmmm....és mire számítasz egy töltet hány felfújásra elég? ^_^ Mennyi az a horror ár? Itt is van pölö.

Kb. 3-4 feltöltésre elég. Olyan kell ami nem betekerős, hanem 2 csőcsatlakozása van. Amit eddig találtam az 10 körül van a szelep + tekercs. Poénkodni drága....

Link to comment
Megosztás:

Úgy értem alapból benn van a rugók között és ha nagyot hintázik a hátulja a rugó rácsap a kötélre. Mindegy, hogy behúzod vagy sem. Tied ültetve van és keményebb sztem a hátulja, talán nem üt rá.

Nem vettem, mert csak 2-2 darabot adtak volna balos-jobbost, így csináltam magam :D

Kb. 3-4 feltöltésre elég. Olyan kell ami nem betekerős, hanem 2 csőcsatlakozása van. Amit eddig találtam az 10 körül van a szelep + tekercs. Poénkodni drága....

Rácsap már egy ideje... ^_^

Link to comment
Megosztás:

:D Lemaradtam valamiről???

Le, de én is. Valamit adsz nekem amihez én hozzácsapok egy magasságállítós sínt (amit nem hagyott elmondani hogy már nincs meg) én meg odaadom a művezetőjének, nem tudom hogy mikor, és nem tudom hogy hol, és nem tudom hogy mennyiért. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Le, de én is. Valamit adsz nekem amihez én hozzácsapok egy magasságállítós sínt (amit nem hagyott elmondani hogy már nincs meg) én meg odaadom a művezetőjének, nem tudom hogy mikor, és nem tudom hogy hol, és nem tudom hogy mennyiért. ^_^

Ja, tudom már.....egyszerűbb lesz bedobni egy borítékba és a posta elviszi :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.