Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://3.bp.blogspot.com/_FUaYY3cjsSY/SnQR...Q0/s400/ka2.jpg

Oohh máj fákking gád... :P Kamu felnihez kamu féktárcsa is társul már...várom a matricás spojlerezést... ;)

jeee ^_^ naggyon bjutiful. Inkább hagyta volna a felnit... :D légbeömlő matricát láttam már, de halad a világ elég szépen abba az irányba hogy tényleg legyen raginyaszpojler. Féktárcsa-matricát is láttam már. A dobra kell ráragasztani :D :P :P

Mitha kicsit túlértékelt lenne ;)

Link to comment
Megosztás:

jeee ^_^ naggyon bjutiful. Inkább hagyta volna a felnit... :D légbeömlő matricát láttam már, de halad a világ elég szépen abba az irányba hogy tényleg legyen raginyaszpojler. Féktárcsa-matricát is láttam már. A dobra kell ráragasztani ;) ;) :D

Mitha kicsit túlértékelt lenne :P

Ezeket a hulladékokat egy 20asé...aaazigen.. Na jóvan 4 óra van. TIplizek! Majd este 8 után leszek, addig meg ne írjátok tele :P

nah csövi

Link to comment
Megosztás:

Ezeket a hulladékokat egy 20asé...aaazigen.. Na jóvan 4 óra van. TIplizek! Majd este 8 után leszek, addig meg ne írjátok tele :P

nah csövi

8-ért nem tudtam eladni a komplett fekete belsőt ajtókárpitokkal együtt... :D Mondjuk legalább ezt se veszi meg senki ;) Lehet hogy föl kellett volna raknom 8-10 hirdetést ahol huszonezrekért van, utána egyet ahol 15-ért, és akkor elvitték volna? ^_^

Juteszembe Zoli! A tied megvan még, vagy elvitték már? ;)

Link to comment
Megosztás:

8-ért nem tudtam eladni a komplett fekete belsőt ajtókárpitokkal együtt... :D Mondjuk legalább ezt se veszi meg senki ;) Lehet hogy föl kellett volna raknom 8-10 hirdetést ahol huszonezrekért van, utána egyet ahol 15-ért, és akkor elvitték volna? :P

Juteszembe Zoli! A tied megvan még, vagy elvitték már? ;)

Hogynelennemeg. :D Mindenki azzal zaklat, hogy a kárpitokhoz adom-e az elektromos ablakot? :P Peeersze, be is szerelem, meg teletankolom a kocsit is. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Áá, nem akarok én nyomdászbetegséget ;) van a bitumenben bőven ólom ;) ergo jótanács: nyári időben lehetőleg ne nagyon tartózkodj(atok) aszfalt közelében hacsak nem akartok x pár év múlva a fogtechnikushoz járni :D sajnos már egy ideje tapasztalom a hatásait.. :D

Bázz. Nemecsekék is tudták már, gittet kell rágni, nem aszfaltot. ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Na ha én meg arra mennék akkor a 4-esről Szolnoknál le Tiszakécske-Kecskemét-Solt-Dunaföldvár-Simontornya-Siófok-... irányban :P nem is forgalmas és rövidebb is vagy 70-80 km-mel ^_^ de ahogy neked szimpatikusabb.. :D

Ha mégsem pályázol, akkor S.tornya-Tamási-Tab-Bföldvár jobb, mert nem kell a déli parton szenvedni kb. 30 km-t. Tele van körforgalommal, sokan is mennek(azt se tudva hova, utolsó pillanatban kanyarodva/fékezve). Egybe érnek a települések, 40-nel alig lehet menni a turisták miatt.

Fenyvesre, Szárszóra szoktunk menni és inkább kerülök ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma igazoltattak a sünök!

Mondja, hogy tudom, hogy 2 hét múlva lejár az alkalmassági?! :D

B@ssz!

Az orvosi 5 éve 4000 volt. (a vén sz@roknak) Most mennyi, az annyi?

Gondolom új jogsit is kell csináltatni az okmányirodán, és azt sem ingyen!

Mi mibe kerül most?

Link to comment
Megosztás:

Ma igazoltattak a sünök!

Mondja, hogy tudom, hogy 2 hét múlva lejár az alkalmassági?! :D

B@ssz!

Az orvosi 5 éve 4000 volt. (a vén sz@roknak) Most mennyi, az annyi?

Gondolom új jogsit is kell csináltatni az okmányirodán, és azt sem ingyen!

Mi mibe kerül most?

jogsi: 4 matyikirály+ha 40 felett vagy akkor még 4 matyikirály az orvosi

Link to comment
Megosztás:

Jövőhét szombat. Júli 10.

Mi meg hűvösebb éghajlatra :D esküvőre meg lagziba ;) azt még valami taxisféle is leszek tán.. :P

Ha mégsem pályázol, akkor S.tornya-Tamási-Tab-Bföldvár jobb, mert nem kell a déli parton szenvedni kb. 30 km-t. Tele van körforgalommal, sokan is mennek(azt se tudva hova, utolsó pillanatban kanyarodva/fékezve). Egybe érnek a települések, 40-nel alig lehet menni a turisták miatt.

Fenyvesre, Szárszóra szoktunk menni és inkább kerülök :D

Kerülöm a pályát amennyire csak adja a helyzet ^_^ tavaly is versenyzés lett belőle :D azut mikor megláttam a messziről már keményen villogó elfogókocsit úgy söpörtem ki a külsőbe mintha nagyon muszáj lett volna :P

Mi cimbiékkel valahogy leragadtunk Akaliban, csendes nyugodt hely, full korrekt árakkal :P :P

Kicsit sietősre vettem a hazafelét.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi meg hűvösebb éghajlatra :D esküvőre meg lagziba :P azt még valami taxisféle is leszek tán.. :D

Kerülöm a pályát amennyire csak adja a helyzet ^_^ tavaly is versenyzés lett belőle :P azut mikor megláttam a messziről már keményen villogó elfogókocsit úgy söpörtem ki a külsőbe mintha nagyon muszáj lett volna ;)

Mi cimbiékkel valahogy leragadtunk Akaliban, csendes nyugodt hely, full korrekt árakkal :P :D

Kicsit sietősre vettem a hazafelét.. ;)

Jó gyorsan mentél, nem vette be a négyest? :P :D

Link to comment
Megosztás:

Jó gyorsan mentél, nem vette be a négyest? :D ;)

Áá, nem is siettem ^_^ a rekordom 14:23 stopperrel mérve tőlünk Debrecen Bethlen 25 előtti parkolóig :D igaz Zafirával.. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel Ignissel mentem egy darabig. Egész jól megy, és úgy egyben van. :D

Pár éve a volt rakodósom kölcsönadta az övét, hogy ne ázzak szrrá míg megjárom mocival B.újfalut ^_^ nem vagyok egy priccolós valaki de esküszöm keringett körülöttem a halálfélelem ;) 80-nál.. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.