Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha be van állva a lágymányosi, akkor még át lehet vergődni a petőfire, ahol bevágódsz a mester utcára, onnan meg megint becélozhatod a heim pál kórházat, aztán ott hátul átmenni a kőbányaira...

Jah, csak most hogy szétkapták a Bocskait, egész a Budafokiig, elég halálos az a környék :D Nagyszüleim a Szerémi soron laknak. Nem szeretek hozzájuk menni. Ott lenni igen, de menni meg jönni kevésbé ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

A Renault 700ezer autóját hívta vissza, mert menetközben véletlenül bekapcsolhat az automata kézifék ^_^ :P ;)

Nem mondta a Petőfi melyik típus, csak hogy Renault.

Még szerencse hogy van... :D Képzeld ha proli módon az ember cibálná a kézit, mennyi gond lenne belőle ;)

Nah lelépek kajáért. (Tudok egy kerülő utat :D )

Link to comment
Megosztás:

lol...

ügyfélszolgálatra bejött egy anyuka a kislányával egy ilyennel..csak fullrózsaszín.. aztán nézem mi van az oldalára írva: "DOHC 8 Valve" :D

Legalább nem ekotekk :D

Megérte kimenni az utcára... Kajáldáig oda semmi. (persze... mivel egy autóval se találkoztam ami mozgott volna rajtam kívül. Visszafelé... Külső Szilágyi sztrít. 2x2 sáv, plusz egy balra kanyarodó középen. C4 a belső sávban előttem. Én is ott kanyarodok le, mentem mögötte. Ő index balra, bement a kanyarodósávba, index villog balra, erre berántja a kormányt jobbra, és visszaugrik az egyenesen menő sávba. A Ducato is meglepődött... (a belsőben ment egyenesen) De nagyot nem fékezett, csak olyan lájtosan, hogy nehogy összerázza a szállítmányt ^_^ :P Hát a C4-es nem igazán tudta hogy hova meneküljön.ment volna a külsőbe, de ott is voltak, elém már nem tudott visszajönni, mert vége volt a kanyarodó sávnak. Ügyes vót nah. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Legalább nem ekotekk :D

Megérte kimenni az utcára... Kajáldáig oda semmi. (persze... mivel egy autóval se találkoztam ami mozgott volna rajtam kívül. Visszafelé... Külső Szilágyi sztrít. 2x2 sáv, plusz egy balra kanyarodó középen. C4 a belső sávban előttem. Én is ott kanyarodok le, mentem mögötte. Ő index balra, bement a kanyarodósávba, index villog balra, erre berántja a kormányt jobbra, és visszaugrik az egyenesen menő sávba. A Ducato is meglepődött... (a belsőben ment egyenesen) De nagyot nem fékezett, csak olyan lájtosan, hogy nehogy összerázza a szállítmányt :D ^_^ Hát a C4-es nem igazán tudta hogy hova meneküljön.ment volna a külsőbe, de ott is voltak, elém már nem tudott visszajönni, mert vége volt a kanyarodó sávnak. Ügyes vót nah. :P ;)

Nah az a C4 is egy szerencsecsomag ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért tegnap majdnem sikerült elérnie egy picsának, hogy kirángassam az autóból. Jobbkéz, ő jön jobbról. Kijön a kereszteződés közepéig, sehol senki, csak én közeledem, lassítok, látom telefonál. Villantok, hogy azé nehogymá megálljak, telefonál és áll. Rádudálok, rámnéz, megvonja a vállát. Mutatom neki a jobbkezem, és artikuáltan mondtam: jobbkéz b+. Erre az volt a válasz: éééés? Mondom takarodjál, mondta h ő aztán nem megy, mert msot telefonál, majd mutogatott a fejéhez, aka hülye vagy... ^_^ :P Sötét ribanc.

Még mindig jobb mint az a HP, aki nekem balról jött - rutinból benézek balra is, megállok, mert ő "elfelejtett", rádudálok, köv lámpa melléállok, ablak le majd -tényleg finoman - átszólok, hogy Csókolom. Erre ő: Te hülye, jobbkezes utca... mondom, pontosan és nézek rá felemelt jobbkézzel (nem, nem mutattam a középső ujjam) erre ő: Hja bocs....

mondom magamba szép, mert amúgy most épp a papírokat töltögetnénk...

de NEM csak Nőben van ilyen!!...

Az unokabátyám pl régen inkább átadta a kocsit Pesten, minthogy ő itt (ott :D ;) ) vezessen... Hungárián teljesen el volt anyátlanodva... Pedig nem vezet rosszul, csak nincs hozzászokva, hogy itt biza pörögni kell, ha el is akarsz jutni valahova... ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

őőő... köszi. Akkor felhúzzam az ablakot? :P ;)

Nem muszáj :D de én már csak extrém esetben tekerem le :D

Amúgy... így a körökről jut eszembe... Milyen út az ha majdan megyek hogy; M3ason bemegyek pestre, Hungária körút, aztán Kerepesi, Rákóczi út, Erzsébet híd, Hegyalja út, Budaörsi út, és ki M7 felé? Szombaton 8 körül...ez tűrhető? vagy okádvány? és feleslegesen hajtom belőle a gázolajat? ^_^

Ha pesten akarsz átjutni eszedbe ne jusson :P nagyfaluban divat 1 saroknyira is autóval menni ;) ha az M0 járható és nincs oltári baleset akkor inkább azt javaslom :D én ha pl DUV-ba vagy legalábbis Balaton"-észak" irányba megyek akkor 4-es (tudom hogy retek út van 1-2 szakaszon) majd fel Ceglédakármeddig, ott M0 és szépen átdöcögök a 6-M6-M7 felé :P akinek meg sietős menjen magánrepcsivel.. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj :D de én már csak extrém esetben tekerem le ;)

Ha pesten akarsz átjutni eszedbe ne jusson :P nagyfaluban divat 1 saroknyira is autóval menni ;) ha az M0 járható és nincs oltári baleset akkor inkább azt javaslom :P én ha pl DUV-ba vagy legalábbis Balaton"-észak" irányba megyek akkor 4-es (tudom hogy retek út van 1-2 szakaszon) majd fel Ceglédakármeddig, ott M0 és szépen átdöcögök a 6-M6-M7 felé :D akinek meg sietős menjen magánrepcsivel.. :P

Életemben 2szer mentem az M0áson...1szer úgy bedugult hogy alsóhangon 3 órát várakoztam....1szer pedig majdnem sikerült 1 állatnak rommátörni az opel orrát előzgetés közben. Azt soha többet nem választom ^_^ Gyűlölöm azt az utat. Úgy szoktam menni, hogy M3 - Pest - M7. Délipartra megyünk le. Így kb 400 kilóméter lesz. ( Máriafürdő ) Pesten, meg sztem átadom faternak a vezérgépet. Ő a sofőri tehetségével megoldja :D AKkor van cumi ha azt mondja... Nyomjad neki, most én nem vezetek :P

Csak gondoltam, hátha van valami jó út amit benyomok a gps-be és akkor hamar átvergődünk rajta.

Link to comment
Megosztás:

Életemben 2szer mentem az M0áson...1szer úgy bedugult hogy alsóhangon 3 órát várakoztam....1szer pedig majdnem sikerült 1 állatnak rommátörni az opel orrát előzgetés közben. Azt soha többet nem választom ;) Gyűlölöm azt az utat. Úgy szoktam menni, hogy M3 - Pest - M7. Délipartra megyünk le. Így kb 400 kilóméter lesz. ( Máriafürdő )

Na ha én meg arra mennék akkor a 4-esről Szolnoknál le Tiszakécske-Kecskemét-Solt-Dunaföldvár-Simontornya-Siófok-... irányban ;) nem is forgalmas és rövidebb is vagy 70-80 km-mel :P de ahogy neked szimpatikusabb.. :D

Baromi poén volt tavaly, nem tudtam gps szerint helyileg hol vagyunk, haver csörög a B.akarattya előtti Mol kúttól mennyi idő mire odaérünk :D mondom vagy 45 perc ^_^ 8 perc volt :P pöppet meglepődött :P :P de a legdurvább B.füred volt, ott az utsó utcába is bezavarta az a kacat mert szerinte rövidebb 20 méterrel ;) neki meg ugye még csak elképzelése sincs merre kellene mennie -majd a gps ;) azóta is kapja az ívet: "újratervezés.." :P :D :D

Na nekem meg lassan mennem kéne Debrecenbe intézkedni :P meg venni egy kisebb tétel kaját mert totál kifogytunk már mindenből.. :D

Csősztök! wave.gif

Link to comment
Megosztás:

Életemben 2szer mentem az M0áson...1szer úgy bedugult hogy alsóhangon 3 órát várakoztam....1szer pedig majdnem sikerült 1 állatnak rommátörni az opel orrát előzgetés közben. Azt soha többet nem választom :D Gyűlölöm azt az utat. Úgy szoktam menni, hogy M3 - Pest - M7. Délipartra megyünk le. Így kb 400 kilóméter lesz. ( Máriafürdő ) Pesten, meg sztem átadom faternak a vezérgépet. Ő a sofőri tehetségével megoldja :D AKkor van cumi ha azt mondja... Nyomjad neki, most én nem vezetek :P

Csak gondoltam, hátha van valami jó út amit benyomok a gps-be és akkor hamar átvergődünk rajta.

Nem olyan halálos az nah. ;) A szombat az most szombat? ^_^ Csak mert megyek Tökölre. Bár engem nem zavar az M0, úgyhogy valszeg az lesz az irány. Az M0-M3 ugrálás környékén gyere le a cső-útakról, és akkor találkozhatunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyáááá...jövőhéten 9.-én pénteken megyek csak ;) szombaton nem :D

:D bameg elkerülés szaga van. Most szombaton meg mit csinálok...? ;) b*sszus volt valami dolog beütemezve de nagyon nemtudom :P ^_^

Ha 10.-én véletlenül meglátlak valahol vagy valami kurvanagy szerencse folytán egy útra kavarodunk ( esély 0,000000000001% ) akkor úgyis felismersz... Én is a tiedet. :P

Link to comment
Megosztás:

;) bameg elkerülés szaga van. Most szombaton meg mit csinálok...? :P b*sszus volt valami dolog beütemezve de nagyon nemtudom ^_^ :D

Ha 10.-én véletlenül meglátlak valahol vagy valami kurvanagy szerencse folytán egy útra kavarodunk ( esély 0,000000000001% ) akkor úgyis felismersz... Én is a tiedet. :D

Csörgess meg. 8-10 percre lakom az M3-tól ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.