Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

"csak" :P ;)

Meló után megyek el nyírábrányba, hozok be egy jobb állapotú gumit pótguminank, meg veszek 1 légszűrőt. Jajj 4kor végzek...utálok csúcsforgalomba kecmeregni kifele a városból. ^_^ Országúton már jó mert aki lassan megy megelőzöm...de amikor a külsőben és a belsőben egymás mellett mennek 34,1-el... :P

Sokszor le se lehetne vakarni a vigyort a fejemről, ha ezt az értéket mutatná a km-órám :D Amikor az ember 15 percig nézi ugyan azt a 40-es táblát, , és nem azért mert félreállt, akkor átértékelődnek a dolgok ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Sokszor le se lehetne vakarni a vigyort a fejemről, ha ezt az értéket mutatná a km-órám :D Amikor az ember 15 percig nézi ugyan azt a 40-es táblát, , és nem azért mert félreállt, akkor átértékelődnek a dolgok ;) ;)

:D :P

a 34,1et nem írja... de képletesen gondoltam :P

Fúj de utálom a csúcsforgalmat... ^_^ Nemtom te hogy vagy vele... De utálom amikor másodpercenként fékezget előtted velaki...és idegbeteg vagy mert csak úgy hirtelen lép a fékbe.. viszont semmi de semmi oka nincs ennek a fékezésnek..ám mégis csinálja valamiért, meg 2 autónyi követési távolságot tart.... :P

Tegnap is mentünk faterral egy kétsávoson, ő vezetett...külsőben mentünk és előttünk egy nő ment kb 40el belsőben egy másik autó meg pont mellettünk...na onnan szabadulj ki.. :P

Amúgy pesten sokkal dinamikusabban vezetnek az emberek, nem úgy mint itt a sok halvérű

Link to comment
Megosztás:

;) ;)

a 34,1et nem írja... de képletesen gondoltam :D

Fúj de utálom a csúcsforgalmat... ^_^ Nemtom te hogy vagy vele... De utálom amikor másodpercenként fékezget előtted velaki...és idegbeteg vagy mert csak úgy hirtelen lép a fékbe.. viszont semmi de semmi oka nincs ennek a fékezésnek..ám mégis csinálja valamiért, meg 2 autónyi követési távolságot tart.... :P

Tegnap is mentünk faterral egy kétsávoson, ő vezetett...külsőben mentünk és előttünk egy nő ment kb 40el belsőben egy másik autó meg pont mellettünk...na onnan szabadulj ki.. :P

Amúgy pesten sokkal dinamikusabban vezetnek az emberek, nem úgy mint itt a sok halvérű

Ha ilyeneken kiakadna mindenki, akkor Zolinak nem lenne haja mert kihullott volna, nekem már napi 5 doboz cigi se lenne elég, haveromat meg (túl)hosszú ujjú pulóverben már régen elvitték volna a pszihomókusok :P Előtted 40, melletted szenved? Index ki, és lassan, de határozottan elkezdesz rámászni. Vagy lassít egy kicsit, és beenged, vagy megijed, beleáll a fékbe, és dudál meg villog mint a karácsonyfa, és közben ordít. Mindkettő jó, mert így is úgy is be vagy engedve :D

Link to comment
Megosztás:

:P ;)

a 34,1et nem írja... de képletesen gondoltam ;)

Fúj de utálom a csúcsforgalmat... :D Nemtom te hogy vagy vele... De utálom amikor másodpercenként fékezget előtted velaki...és idegbeteg vagy mert csak úgy hirtelen lép a fékbe.. viszont semmi de semmi oka nincs ennek a fékezésnek..ám mégis csinálja valamiért, meg 2 autónyi követési távolságot tart.... ^_^

Tegnap is mentünk faterral egy kétsávoson, ő vezetett...külsőben mentünk és előttünk egy nő ment kb 40el belsőben egy másik autó meg pont mellettünk...na onnan szabadulj ki.. :D

Amúgy pesten sokkal dinamikusabban vezetnek az emberek, nem úgy mint itt a sok halvérű

Pesten elhalnak a halvérűek. :P

Link to comment
Megosztás:

Ha ilyeneken kiakadna mindenki, akkor Zolinak nem lenne haja mert kihullott volna, nekem már napi 5 doboz cigi se lenne elég, haveromat meg (túl)hosszú ujjú pulóverben már régen elvitték volna a pszihomókusok ;) Előtted 40, melletted szenved? Index ki, és lassan, de határozottan elkezdesz rámászni. Vagy lassít egy kicsit, és beenged, vagy megijed, beleáll a fékbe, és dudál meg villog mint a karácsonyfa, és közben ordít. Mindkettő jó, mert így is úgy is be vagy engedve :D

a mellettem úgy értem,hogy a visszapillantóm az ő visszapillantójával van egyvonalban. Elkezdem ráhúzni, észre se veszi :P Max át tudok neki kiabálni, hogy bocs de nyomjad már vagy maradj le mert bemennék. áááá sok barom. Nem szeretem a csúcsforgalmat ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pesten elhalnak a halvérűek. :P

Az a jó...Bárcsak itt is ez lenne :D ki van téve egy nagyobb úton végig a 60... és megy előttem egy autó végig 50el, és zöldhullámon már mindenhol épp a sárgán csúsztam át. Amikor villogtam hogy menj már..még fékezett és mutogatott hogy 50.. ^_^ Pesten az ilyet sztem felkennék egy autó orrára vagy nemtom

Link to comment
Megosztás:

Ha ilyeneken kiakadna mindenki, akkor Zolinak nem lenne haja mert kihullott volna, nekem már napi 5 doboz cigi se lenne elég, haveromat meg (túl)hosszú ujjú pulóverben már régen elvitték volna a pszihomókusok ;) Előtted 40, melletted szenved? Index ki, és lassan, de határozottan elkezdesz rámászni. Vagy lassít egy kicsit, és beenged, vagy megijed, beleáll a fékbe, és dudál meg villog mint a karácsonyfa, és közben ordít. Mindkettő jó, mert így is úgy is be vagy engedve :D

Azért tegnap majdnem sikerült elérnie egy picsának, hogy kirángassam az autóból. Jobbkéz, ő jön jobbról. Kijön a kereszteződés közepéig, sehol senki, csak én közeledem, lassítok, látom telefonál. Villantok, hogy azé nehogymá megálljak, telefonál és áll. Rádudálok, rámnéz, megvonja a vállát. Mutatom neki a jobbkezem, és artikuáltan mondtam: jobbkéz b+. Erre az volt a válasz: éééés? Mondom takarodjál, mondta h ő aztán nem megy, mert msot telefonál, majd mutogatott a fejéhez, aka hülye vagy... ^_^ :P Sötét ribanc.

Link to comment
Megosztás:

Az a jó...Bárcsak itt is ez lenne :D ki van téve egy nagyobb úton végig a 60... és megy előttem egy autó végig 50el, és zöldhullámon már mindenhol épp a sárgán csúsztam át. Amikor villogtam hogy menj már..még fékezett és mutogatott hogy 50.. ^_^ Pesten az ilyet sztem felkennék egy autó orrára vagy nemtom

Én meg minél előbb magam mögé utasítom, ha ott csinál valamit kresst, akkor ő a hibás, vagy én nem veszek részt benne. :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg minél előbb magam mögé utasítom, ha ott csinál valamit kresst, akkor ő a hibás, vagy én nem veszek részt benne. ^_^

jaja, csak inkább ne csináljon semmit, mert ha már összetörte az autó hátulját akkor a búrájával az elejét is összetöröm :D

azt utálom még amikor állok valahol, és mögöttem úgy fékez valaki, hogy hallom a gumiját.. Még generál előtt votl ilyen, hogy álltam a lámpánál és mögöttem úgy állt meg 1 parvaj, hogy csíkot húzott... Kiüvöltöttem neki, hogy nemtalálod a féket b+?

Amúgy nagyrészt az ilyen kis csitrik, meg az öregebbek akik olyan bambák...

Link to comment
Megosztás:

Azért tegnap majdnem sikerült elérnie egy picsának, hogy kirángassam az autóból. Jobbkéz, ő jön jobbról. Kijön a kereszteződés közepéig, sehol senki, csak én közeledem, lassítok, látom telefonál. Villantok, hogy azé nehogymá megálljak, telefonál és áll. Rádudálok, rámnéz, megvonja a vállát. Mutatom neki a jobbkezem, és artikuáltan mondtam: jobbkéz b+. Erre az volt a válasz: éééés? Mondom takarodjál, mondta h ő aztán nem megy, mert msot telefonál, majd mutogatott a fejéhez, aka hülye vagy... :D ^_^ Sötét ribanc.

Ez a jobbkéz dolog még mindig bonyolult pár emberkének... :P Barátnőmék utcája olyan emelkedő szinte végig, hogy általában 2-esben megyek föl. Útminőséget inkább hagyjuk... :D a domb tetején helyből jobbkéz. Télen izgalmas volt fölmenni, mert ha ott megáll az ember akkor csak egy út van, és az is lefelé... mindegy, megoldottuk, az ottaniak tudták hogy ott sz.pás feljönni, és direkt megálltak előbb, hogy ne kelljen megadni nekik. Telet túléltük, ahogy eltűnt a csúszás visszaállt minden normálisba, erre a múlt hónapben mit kezdtek el? Minden b-szott kereszteződésbe egy 4irányú fekvőrendőrt tesznek ;) Merthogy télen sokan nem adták meg a jobbkezet. :P :D :P Remek. Jövő télen ott ember nem megy föl csak lánctalpassal :P :D Út persze még mindig sz.r, de legalább jól föl van fekvőrendőrösítve az egész környék ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért tegnap majdnem sikerült elérnie egy picsának, hogy kirángassam az autóból. Jobbkéz, ő jön jobbról. Kijön a kereszteződés közepéig, sehol senki, csak én közeledem, lassítok, látom telefonál. Villantok, hogy azé nehogymá megálljak, telefonál és áll. Rádudálok, rámnéz, megvonja a vállát. Mutatom neki a jobbkezem, és artikuáltan mondtam: jobbkéz b+. Erre az volt a válasz: éééés? Mondom takarodjál, mondta h ő aztán nem megy, mert msot telefonál, majd mutogatott a fejéhez, aka hülye vagy... :D ^_^ Sötét ribanc.

detto ugyan ez csak nem jobbkéznél hanem verespéteren duxiból kifogyott a nafta mer felakadt a mutató 100mre vagyok a kuttól full megrakva, inditóval döcögök előre, eccer csak elkapja megindul és kivág elém egy lila matiz fékezek lefullad ordibálok torkomszakadtából azt még a csaj mutogat, de gyorsan elhuzott... :P

Link to comment
Megosztás:

Egyszer se. Hülye leszek ott menni ahol mindenki más ^_^

Ez nem is durva kör...egészen lehet haladni, csak tudni kell a kerülőutakat. :P

Ma reggel fél7re jöttem be, utána 7re vittem egy kört, onnan meg mentem ki Solymárra. ;) Funny volt.

Amúgy... így a körökről jut eszembe... Milyen út az ha majdan megyek hogy; M3ason bemegyek pestre, Hungária körút, aztán Kerepesi, Rákóczi út, Erzsébet híd, Hegyalja út, Budaörsi út, és ki M7 felé? Szombaton 8 körül...ez tűrhető? vagy okádvány? és feleslegesen hajtom belőle a gázolajat? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy... így a körökről jut eszembe... Milyen út az ha majdan megyek hogy; M3ason bemegyek pestre, Hungária körút, aztán Kerepesi, Rákóczi út, Erzsébet híd, Hegyalja út, Budaörsi út, és ki M7 felé? Szombaton 8 körül...ez tűrhető? vagy okádvány? :D

Nah, ezen megy mindenki ^_^

Link to comment
Megosztás:

a budafok zugló kerlődre kiváncsi lennék csúcsba ^_^

El szoktam menni a Fehérvárin, onnan Dombóvári-föl a Lágymányosira, kicsit szidom a Lurdy-sort de az ez van. Onnan már mozogni szokott a Hungária, csak a stadionok környékén áll meg megint, de azt a Századoson ki lehet játszani ha nagyon állna. Onnan egy kicsit még tovább, aztán Mogyoródin be, és onnan már csak a lámpáknál kell megállni :D

Link to comment
Megosztás:

Nah, ezen megy mindenki :D

már akartam kérdezni h ezt a gps dobta ki? ^_^

amúgy ha nincs lezárva vmiért a fél város akkor sztem hétvégén elég türhető, bár a hungáriát ha tehetem mindig elkerülöm, az csak éjjel jó hazafele mer akkor 80nál megvan a lágymányositól a kerepesiig a zöldhullám

Link to comment
Megosztás:

Tehát hulladék? ;) Nem akarok sok időt elb*szni pesten. Bár aki jövőhét szombaton errefelé jár, megismer a debreceniopeles feliratról, és a tetősíntelenségről, és a "dombornyomásról", satöbbi ;)

Igazából szombat reggel nagyjából minden hulladék, mert aki nem pénteket csámpázott ki a városból, az szombat reggel fog. Úgyhogy állós lesz szinte minden :D Mikor indulsz Te Debrecenből, ha reggel 8-ra már itt akarsz lenni pösten? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Igazából szombat reggel nagyjából minden hulladék, mert aki nem pénteket csámpázott ki a városból, az szombat reggel fog. Úgyhogy állós lesz szinte minden :D Mikor indulsz Te Debrecenből, ha reggel 8-ra már itt akarsz lenni pösten? ^_^ :P

Hááát...nagyon max a 8 óra. Ha 8ra ott vagyok akkor elaludtam és 6kor indultam ;)

Bár sztem már 5kor indulás és 7kor ott vagyok, ha minden jól megy. Hajnalban az M3as meg az M35ös kurvajó. Szinte senki sincsen, főleg miskolci elágazásig max ha van 1-2 autó. lehet haladni végig 130-140el folyamatosan.

Link to comment
Megosztás:

El szoktam menni a Fehérvárin, onnan Dombóvári-föl a Lágymányosira, kicsit szidom a Lurdy-sort de az ez van. Onnan már mozogni szokott a Hungária, csak a stadionok környékén áll meg megint, de azt a Századoson ki lehet játszani ha nagyon állna. Onnan egy kicsit még tovább, aztán Mogyoródin be, és onnan már csak a lámpáknál kell megállni :D

fehérvári nagyon szar, ott nemszoktam menni, népligetnél kőbányai, horog, pongrác és onnan már rádbízom ^_^ pedig már reménykedtem h mondtok vmi nagyon okosat :P

Link to comment
Megosztás:

fehérvári nagyon szar, ott nemszoktam menni, népligetnél kőbányai, horog, pongrác és onnan már rádbízom ;) pedig már reménykedtem h mondtok vmi nagyon okosat ;)

Nagyon okos nincs. "Mindig éppen valami" van (meg ugye hidat elég nehéz kikerülni) ^_^ :P A Fehérvári... hát igen. Remélem majd tesznek ki fekvőrendőrt oda is, hogy nehogy túl gyorsan menjen bele valaki a lövészárkokba az út közepén :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.