Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az ám baj Sanci, hogy a kötél végén meg én voltam, nem elég hogy vontatnak ráadásul egy Suzival fényes nappal. ^_^

Szerinted az nem volt égő mikor faterom húzott haza a Rábával mikor megragadt a waresz főtengelye? ;) Lehet az de lepottyantom, bárkivel megeshet.. :D

Gúd Nájt mindenki :P

Azaz :P nekem is volna valami házastársi kötelességem de sztem elnapolom :P bár erősen esélyes, hogy nem fogom tudni.. :D

Hááát... egészségedre. Én találtam húslevest :P

Adjunk a koleszterinnek, rulez.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Szerinted az nem volt égő mikor faterom húzott haza a Rábával mikor megragadt a waresz főtengelye? :P Lehet az de lepottyantom, bárkivel megeshet.. :P

Azaz :P nekem is volna valami házastársi kötelességem de sztem elnapolom ^_^ bár erősen esélyes, hogy nem fogom tudni.. :D

Adjunk a koleszterinnek, rulez.. ;) ;)

A napi 1x-i étkezésemet legalább emberi kajával végzem :D :P

Link to comment
Megosztás:

A napi 1x-i étkezésemet legalább emberi kajával végzem ^_^ :P

Olyan komoly munkahelyem van, hogy kénytelen voltam megtanulni főzni :D van, hogy asszony nappalos azt nem tud hozni ebédet :D no meg az időmből is kitelik.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Mai napom javát én is az aknában töltöttem az autó alatt. Sikerült kézifékkötelet venni a Csergőben (Fpepe! Köszi a cikkszámot....stimmelt :D ) és még jó is! ;) Hegesztenem kellett az első tartóját, mert el volt hervadva. Nem vettem olyan kis + tartókát a kézikötélhez, mert csak kettesével adták volna 3-4 napos rendelésre, de azért csináltam. :P

Bekerültek a szintszabályzós telók is. Többet szoptam a levegőcső bekötésével, mint az egész ki-be szereléssel ;)

Gyanítom, hogy haver elhajintotta azokat a kis pöcköket amivel a csövet lehet rögzíteni, így azt is gyártogathattam. Kár, hogy csak elképzelésem volt róla, hogy nézhet ki, de sikerült bekötni stabilan. :D

Ha kinevettek, ha nem, csináltam egy kis videót a telók működéséről....tapasztalatból tudom, milyen hasznosak, ha az ember sokat furikázik megpakolva :P

Kellett nekem szintszabályzós teló.......már azon töröm a fejem, hogyan lehetne megoldani, hogy automatikusan korrigáljon, ha megpakolom a verdát :P Ötlet már van...... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mai napom javát én is az aknában töltöttem az autó alatt. Sikerült kézifékkötelet venni a Csergőben (Fpepe! Köszi a cikkszámot....stimmelt :P ) és még jó is! :D Hegesztenem kellett az első tartóját, mert el volt hervadva. Nem vettem olyan kis + tartókát a kézikötélhez, mert csak kettesével adták volna 3-4 napos rendelésre, de azért csináltam. :P

Bekerültek a szintszabályzós telók is. Többet szoptam a levegőcső bekötésével, mint az egész ki-be szereléssel ;)

Gyanítom, hogy haver elhajintotta azokat a kis pöcköket amivel a csövet lehet rögzíteni, így azt is gyártogathattam. Kár, hogy csak elképzelésem volt róla, hogy nézhet ki, de sikerült bekötni stabilan. ^_^

Ha kinevettek, ha nem, csináltam egy kis videót a telók működéséről....tapasztalatból tudom, milyen hasznosak, ha az ember sokat furikázik megpakolva :D

Kellett nekem szintszabályzós teló.......már azon töröm a fejem, hogyan lehetne megoldani, hogy automatikusan korrigáljon, ha megpakolom a verdát ;) Ötlet már van...... :P

Így emeli -süllyeszti a kasztnit? Hát ez nagyon király! :P Automatikusan? Ahhoz kompresszor kellene nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó,de te könnyen sütsz, belógatod a kolbászt az aszfaltba. ;)

Áá, nem akarok én nyomdászbetegséget ;) van a bitumenben bőven ólom :P ergo jótanács: nyári időben lehetőleg ne nagyon tartózkodj(atok) aszfalt közelében hacsak nem akartok x pár év múlva a fogtechnikushoz járni :D sajnos már egy ideje tapasztalom a hatásait.. :D

Sanci te útépítő ágban dolgozol??..

Eléggé erősen, aszfaltgyártás.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Áá, nem akarok én nyomdászbetegséget ;) van a bitumenben bőven ólom :P ergo jótanács: nyári időben lehetőleg ne nagyon tartózkodj(atok) aszfalt közelében hacsak nem akartok x pár év múlva a fogtechnikushoz járni ;) sajnos már egy ideje tapasztalom a hatásait.. :D

Eléggé erősen, aszfaltgyártás.. ^_^

:D aszfaltbetyár

Link to comment
Megosztás:

Áá, nem akarok én nyomdászbetegséget ;) van a bitumenben bőven ólom ;) ergo jótanács: nyári időben lehetőleg ne nagyon tartózkodj(atok) aszfalt közelében hacsak nem akartok x pár év múlva a fogtechnikushoz járni :D sajnos már egy ideje tapasztalom a hatásait.. :D

őőő... köszi. Akkor felhúzzam az ablakot? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Csak az idézet közepébe írtam ^_^ :P

"csak" ;) ;)

Meló után megyek el nyírábrányba, hozok be egy jobb állapotú gumit pótguminank, meg veszek 1 légszűrőt. Jajj 4kor végzek...utálok csúcsforgalomba kecmeregni kifele a városból. :D Országúton már jó mert aki lassan megy megelőzöm...de amikor a külsőben és a belsőben egymás mellett mennek 34,1-el... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.