Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most se küldi el az üzenetet. A lényeg csak annyi, hogy köszi majd ha szólsz a műszeregységről! :D

---

Ajjj...ilyen rossz időt. Horgászni akartam ma ^_^ Egész héten 1000fok meleg van..Süljön meg a paraszt a munkahelyén. Amikor ki tudna kapcsolódni rittig elkezd esni ez a szenny meg beborul meg hideg van :P Most darabokra tudnék verni valamit

Link to comment
Megosztás:

Ejj de kongás van ^_^

Szóval minden Győrinek vagy környékinek üzenem,ma este 18:00-tól éjjel 00:00-ig ingyenes

motordiagnosztika, hibakód- kiolvasás, fékerőmérés, futóműbeállítás és KRESZ-totó lesz

a Magyar Autóklub Győri műszaki állomásán!

Belinkelhettem volna :D ,uhhogy itt van:

http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/autoso...yorben/2165343/

Én menek,itt van 50 m-re :P

Link to comment
Megosztás:

Halihó klubtag, van ám opeles csajok duma topic, meg szexes topic is, csak úgy mondom. :P

El sem hiszem, hogy ez csak másodikként jutott az eszedbe. ^_^ Köszönöm, igyekszem feltérképezni a terepet. :D ...és mielött még poénkodásra adnék lehetőséget hozzáteszem, nem csak a két fent említett topicra gondoltam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most se küldi el az üzenetet. A lényeg csak annyi, hogy köszi majd ha szólsz a műszeregységről! :P

---

Ajjj...ilyen rossz időt. Horgászni akartam ma :P Egész héten 1000fok meleg van..Süljön meg a paraszt a munkahelyén. Amikor ki tudna kapcsolódni rittig elkezd esni ez a szenny meg beborul meg hideg van :P Most darabokra tudnék verni valamit

Nekem is peca volt tervezve mára, de maradt az astra szerelés esőben! :D (bent ugyebár nem áztam :D )

Átszereltem a kormánycuccot kapcsolóstól, de ennyit szívni 2 db csavarral.... ^_^ :P A bamba németek mindenhova letörő fejű csavart raktak... ;) Gondolhatjátok mire kiszedtem őket... ;)

Nah de a lényeg, hogy mostmár megvan! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Átszereltem a kormánycuccot kapcsolóstól, de ennyit szívni 2 db csavarral.... :D ^_^ A bamba németek mindenhova letörő fejű csavart raktak... :P Gondolhatjátok mire kiszedtem őket... ;)

;) Pedig pont azon gondolkodom, szét merjem-e szedni egyedül a komplett műszerfalat, középkonzolostól. Mondjuk nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. :D

Link to comment
Megosztás:

Miért nem indultak vele a Bamako-rallyn? ;)

Zoltánt ismerve sztem kényelmesebb a hétvégi vásárokon kiakasztani a kedves de idióta vevőket mint homokot lapátolni a kocsi alól :D :P

^_^ Pedig pont azon gondolkodom, szét merjem-e szedni egyedül a komplett műszerfalat, középkonzolostól. Mondjuk nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. :P

Bontásban mi is királyak vagyunk :P :D no aztán mikor az összerakás jön.. :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Az igaz, hogy nem ismerek mindenkit, de a hozzászólásokból (úgy általában) kiindulva gondolom ezt. :D

Még Novyból sem nézem ki, pedig itt van elég nagy szája. ;)

Kevered a szezont a fazonnal kedves, az hogy vki oda mer szólni, meg az hogy vki bunkó az nem ugyan az.

Bunkóknak nem kell nagy szájúaknak lenni. :P

Attol függetlenül, hogy nagy a pofám, attol én is tudok kezétcsókolomot köszönni hölgyeknek, vagy lányoknak sziát, és nem a rövidítés értelmében ;)

A csülök szót alapbol is utálom, még tányérban is, nem hogy... ^_^

Középkonzol szétszedésnek szerintem a DÁW J0Hnny féle leírás alapján nyugodtan nekiállhatsz, bár ott nincs leírva, hogyan kell kivenni a vészvillogó aljzatát, amire én is kíváncsi lennék, mert egyszer kiszedtem egyet, de eléggé meviselte az aljzatot.

Link to comment
Megosztás:

Küszöb spoilereket hogy szokás felrakni???

Gsi spoilereknek van patent, és azzal kell felrakni, mint pl a csomiajtón lévő leceknek, jol tudom? Ezenkívül hogy szokás rögzíteni? Nem szeretném szétfurkálni a küszöböt, és az se lenne rossz ha le is lehetne majd szedni, úgy, hogy a festék a küszöbön maradjon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem mult héten mentem a kocsival és egyik pillantról a másikra megált két hengerem a motoregy merő olaj én arra gyanakszom hogy eltörtek az olaj lehuzó gyürökde viszont már hidrotökék is csörögnek ugy anyagias szerintetek mivel járok jobban egy másik motoral vagy ha megcsináltatom?

segitsetek ha tudtok

elöre is kösszi

Link to comment
Megosztás:

Most se küldi el az üzenetet. A lényeg csak annyi, hogy köszi majd ha szólsz a műszeregységről! ^_^

---

Ajjj...ilyen rossz időt. Horgászni akartam ma :P Egész héten 1000fok meleg van..Süljön meg a paraszt a munkahelyén. Amikor ki tudna kapcsolódni rittig elkezd esni ez a szenny meg beborul meg hideg van ;) Most darabokra tudnék verni valamit

Akkor csinál ilyet, ha a címzettnek megtelt a postaládája.

:D Pedig pont azon gondolkodom, szét merjem-e szedni egyedül a komplett műszerfalat, középkonzolostól. Mondjuk nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. ;)

Lejössz a Blitzre, nem egy napra, lesznek ott elegen akik szétszedik-összerakják. :P

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem mult héten mentem a kocsival és egyik pillantról a másikra megált két hengerem a motoregy merő olaj én arra gyanakszom hogy eltörtek az olaj lehuzó gyürökde viszont már hidrotökék is csörögnek ugy anyagias szerintetek mivel járok jobban egy másik motoral vagy ha megcsináltatom?

segitsetek ha tudtok

elöre is kösszi

Milyen motor?

Kicseréltem a kipuffot, és az AC-pumpát, viszonylag sima ügy volt mindkettő, a kipuffon nem volt felfogató kampó, ezért gyártottam egyet, a pumpát meg mókás volt a kocsi alatt fetrengve beforrasztani, miközbe csöpögött a nyakamba a szesz-benzin. Végülis a régi dobnak semmi baja, azért volt hangos, mert a leszakadt kampó kitépett belőle egy darabot, a belsejében viszont elég sok leveles rozsda volt, de úgy látom amúgy ép. Lehet visszahajtom lezárom, jó lesz majd még egyszer. Tök jó, hogy megint a motort hallom, nem a kipuffot, a pumpahang viszont kicsit hiányzik. Kicsit coptam vele, mert beleesett az előszűrő alja a tankba, de tükör-zseblámpa-kampó kombinációval kiszedtem.

:D

380684.jpg

380685.jpg

Thubynek üzenem, hogy simán lehet a géppel csövet hegeszteni, hozhatja a rendszert bármikor.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Jól kezdődik a Mantás film ^_^ köcce ;)

És jó is volt.. :P ;)

Küszöb spoilereket hogy szokás felrakni???

Fogsz egy tubus F.B.S.-t és felrakod azzal :D ha meguntad odapirítasz neki hőlégfúvóval és lerántod róla :P és még a festék is a helyén marad.. :D

Link to comment
Megosztás:

Az amatörök lehet hogy így csinálják, a profik önmetsző, vagy átmenő csavarral. ^_^

De ezt neki nem kell tudnia ;) akkor nem kérdezte volna :P meg amúgyse akarja szétfúrkászni a kasznit.. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor csinál ilyet, ha a címzettnek megtelt a postaládája.

Lejössz a Blitzre, nem egy napra, lesznek ott elegen akik szétszedik-összerakják. :P

Milyen motor?

Kicseréltem a kipuffot, és az AC-pumpát, viszonylag sima ügy volt mindkettő, a kipuffon nem volt felfogató kampó, ezért gyártottam egyet, a pumpát meg mókás volt a kocsi alatt fetrengve beforrasztani, miközbe csöpögött a nyakamba a szesz-benzin. Végülis a régi dobnak semmi baja, azért volt hangos, mert a leszakadt kampó kitépett belőle egy darabot, a belsejében viszont elég sok leveles rozsda volt, de úgy látom amúgy ép. Lehet visszahajtom lezárom, jó lesz majd még egyszer. Tök jó, hogy megint a motort hallom, nem a kipuffot, a pumpahang viszont kicsit hiányzik. Kicsit coptam vele, mert beleesett az előszűrő alja a tankba, de tükör-zseblámpa-kampó kombinációval kiszedtem.

^_^

Thubynek üzenem, hogy simán lehet a géppel csövet hegeszteni, hozhatja a rendszert bármikor.

még jó hogy nem cseréltél hátul is féltengelyt :D

Link to comment
Megosztás:

még jó hogy nem cseréltél hátul is féltengelyt ^_^

Azt nem, de az egyik fékcső bekötésnél láttam a kasztnin olyan nyomokat, minha fékfolyadék spriccelt volna rá, de kézzel megtapizva nem volt friss. Bosszantó lenne nem sokkal a műszaki után amikoris fékgondal állt a kocsi a szerelőnél majd két hétig. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt nem, de az egyik fékcső bekötésnél láttam a kasztnin olyan nyomokat, minha fékfolyadék spriccelt volna rá, de kézzel megtapizva nem volt friss. Bosszantó lenne nem sokkal a műszaki után amikoris fékgondal állt a kocsi a szerelőnél majd két hétig. :D

Lehet, hogy még akkor került oda amikor azt bütykölte az illető, nem? Mindenesetre nem jó ha rákerül a kasztnira mert tudtommal "megeszi"...

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy még akkor került oda amikor azt bütykölte az illető, nem? Mindenesetre nem jó ha rákerül a kasztnira mert tudtommal "megeszi"...

Hát nem láttam ott szerelés nyomokat, de maga a fékcső hollandija nem volt nedves, csak mellette kasztni, amúgy ott elméletileg alvázvédőzve van. Holnap lemosom aztán figyelgetem megint előjön-e.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.