Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudtam :D csak ugye északon van ám "kellesz" is meg Veszprém környékén "szokunk" :P ;)

Azért kérdeztem volna mert nagy divat lett errefelé a karbonszínű fólia és mennyire is levakarható a bogarak róla, csak úgy kíváncsiságképp.. ^_^

Hát még nem volt fólia a kocsimon,de egy ismerősöm a vectra tetejére tett,és nyom,és sérülés nélkül simán lecsúsznak róla a bogarak :D

Csak nem szabad drótkefével mosni ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit, de most meg nekem rángat. :D szerintem a kipuff lehet , mert időszakosan jön elő, és mire hazaértem megszünt, DE:

Legalább gyakorlom a csőhegesztést mire Thuby ideér, és hogy tudjak rádiózni álló mocinál:

Akciósan 18-ért vakami gagyitron egy év garival 74Ah. ;) Kérdi az ürge mibe lesz? Mondom 1.4 f astra. De diesel ugye? Nem mér baj? Neeem, csak kérdeztem. ^_^

ÁÁ,gyújtásmodul ;)

Valamit tudott az ürge ha rákérdezett,de biztos jóó :D

:P

Link to comment
Megosztás:

Eddíg volt benne egy olyan amivel indult de rángatott, most kaptál egy olyat ami HA elindul akkor elméletileg nem rángat. Bele kell tenni mindkettőt és menetközben átkapcsolni. ^_^

Ja ,de egyszerűbb lesz egy másik astrát belehajtogatni ennek a motorterébe :D

Szerintem jó lesz ez :P

Link to comment
Megosztás:

Persze tudott, végülis ezeket árulja, csak ugye nem úgy szoktak hozzá menni, hogy 74-aH-ás akut kérek, mert nagyobb nem fér bele, hanem általában mondják a kocsi típusát, és abba valót kérnek.

Endlos cimbi az beletette az MB Vito 100 Ah-s aksiját is :D a nagy poén, hogy az nemigazán Kadettbe való ugye -hát leszorította egy nadrágszíjjal.. ^_^ :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy másik donor autót, ezúttal Isuzu Diesel! ;)

-elektromos ablakokkal,

-könyöklős hátsó ülésekkel,

-kasztni egy szikrát sem rozsdás, ez szinte hihetetlen (jobb első kerékdob picit horpadt, és a motorháztetőn lejön a lakk)

-14-es kerekekkel, (eredeti piros pótkerék is van benne :D )

-jó kis motorral, 261.000 van benne, megy mint állat ;) .

Franciából jöttek vele haza, megvan minden papírja, és még műszaki + biztosítás is van rajta év végéig! :P ^_^

És mindezt 45.000-ért! :D

Képek ITT.

Engem is érdekelne, hogy honnan szerezted ilyen olcsón.

Amúgy az utolsó képen a vízhőmérséklet ennél feljebb nem megy azon sem?

Csak azért mert nekem 110-ig van skálázva, de az viszont 100ig.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok..Egy olyan kérdésem lenne remélem tudja valaki a választ..Nos van egy vékony kék csö a központi injektor hátulján.Gondolom ez valami vákuum csö lehet..Ez nekem az injektornál ahol becsatlakozik elvan repedve..Kérdésem az hogy mi ennek a neve pontosan.És lehet-e ilyet kapni vagy csak bontoban.Elöre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Engem is érdekelne, hogy honnan szerezted ilyen olcsón.

Amúgy az utolsó képen a vízhőmérséklet ennél feljebb nem megy azon sem?

Csak azért mert nekem 110-ig van skálázva, de az viszont 100ig.

Enyém is 110ig van, és nem megy 90ig a mutató. Az első vonal fölött megáll 1 kicsit. Enyémben a másikhoz való jeladó van :D

Link to comment
Megosztás:

Enyém is 110ig van, és nem megy 90ig a mutató. Az első vonal fölött megáll 1 kicsit. Enyémben a másikhoz való jeladó van :D

A fehérre gondolsz?

Mert nekem nyáron kb. 70-75°C-ot ér el a mutató szerint 80-90-es tempónál

télen kb éppen a kék jelzés fölött van egy picivel

csak alapjáraton járatva megy 80°C fölé a mutató szerint.

Egyébként így nézett ki amikor minden led világított.

http://pics.coldline.hu/pics/53605-20100626-YdtkeS.jpg

Link to comment
Megosztás:

sziasztok..Egy olyan kérdésem lenne remélem tudja valaki a választ..Nos van egy vékony kék csö a központi injektor hátulján.Gondolom ez valami vákuum csö lehet..Ez nekem az injektornál ahol becsatlakozik elvan repedve..Kérdésem az hogy mi ennek a neve pontosan.És lehet-e ilyet kapni vagy csak bontoban.Elöre is köszönöm

A neve: vákumcső. :D Bontóban is tudsz venni, vagy ha van olyan átmérőben benzincső az is jó.

Link to comment
Megosztás:

A fehérre gondolsz?

Mert nekem nyáron kb. 70-75°C-ot ér el a mutató szerint 80-90-es tempónál

télen kb éppen a kék jelzés fölött van egy picivel

csak alapjáraton járatva megy 80°C fölé a mutató szerint.

Egyébként így nézett ki amikor minden led világított.

http://pics.coldline.hu/pics/53605-20100626-YdtkeS.jpg

Az első fehér fölé megy igen. 90es tempónál ^_^ Télen nekem szintén bemelegszik és az első vonal fölé megy 1 kicsivel. Csak valamennyivel több ideig. Van hogy nagyon meleg van, és mondjuk végig toltam országúton 110el, beérek a városba..rengeteg lámpa meg egyéb és forróság van na akkor majdnem eléri a 90es vonalat. Bár akkor már zúg a venti is. Termosztát meg nem lehet rossz, mert télen volt cserélve. Csere előtt nekem csak a kék zóna tetejéig ment. Kicseréltem, és felment az első vonal fölé valamennyivel. :D

Link to comment
Megosztás:

A fehérre gondolsz?

Mert nekem nyáron kb. 70-75°C-ot ér el a mutató szerint 80-90-es tempónál

télen kb éppen a kék jelzés fölött van egy picivel

csak alapjáraton járatva megy 80°C fölé a mutató szerint.

Egyébként így nézett ki amikor minden led világított.

http://pics.coldline.hu/pics/53605-20100626-YdtkeS.jpg

Nem rossz, csak a gyári helyeken van led? Mintha fent gyengébb lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

Hja mankókerék, ez nem jutott az eszembe! ;)

Akkor gyárilag ilyennel nem is jöttek ki astrák? :P

Lehet valami más típusból örökölte akkor... :D

tuti

Te honnan szerzed ezeket az autókat, ilyen nevetséges áron???

ezt akartam kérdezni én is

"A következő hibák történtek

Üzenet nem postázható, mivel a címzett nem használhatja a belső levelezőt.

A privát üzenetet nem továbbítottuk"

Miért írja ezt amikor Astrásgyereknek írnék üzenetet? 1et már írtam, válaszolt is, de a másodikra nemtudok.... ^_^

ezt is ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok..Egy olyan kérdésem lenne remélem tudja valaki a választ..Nos van egy vékony kék csö a központi injektor hátulján.Gondolom ez valami vákuum csö lehet..Ez nekem az injektornál ahol becsatlakozik elvan repedve..Kérdésem az hogy mi ennek a neve pontosan.És lehet-e ilyet kapni vagy csak bontoban.Elöre is köszönöm

Az alevegőszűrő elejében lévő szelepet mozgatja vákumosan, és ez melegítéskor működik. Bontóbol is lehet venni, de tuti van boltba is.

A neve: vákumcső. ^_^ Bontóban is tudsz venni, vagy ha van olyan átmérőben benzincső az is jó.

Én nem tennék bele benzincsövet, eléggé nagy vákum van abban, próbáltad már működtetni tüdőből? :D

Link to comment
Megosztás:

Az alevegőszűrő elejében lévő szelepet mozgatja vákumosan, és ez melegítéskor működik. Bontóbol is lehet venni, de tuti van boltba is.

Én nem tennék bele benzincsövet, eléggé nagy vákum van abban, próbáltad már működtetni tüdőből? :D

Nem a levegöszüröből jön ez a csö hanem az inyektor mellett van bekötve...

Link to comment
Megosztás:

Te honnan szerzed ezeket az autókat, ilyen nevetséges áron???

Aki keres az talál! ;)

Haverok által sikerült ez az Isuzu. :D A másikat meg vaterán bótoltam! ^_^

Engem is érdekelne, hogy honnan szerezted ilyen olcsón.

Amúgy az utolsó képen a vízhőmérséklet ennél feljebb nem megy azon sem?

Csak azért mert nekem 110-ig van skálázva, de az viszont 100ig.

20 Km-t mentem vele eddig max egyfolytában, feljebb nem ment, pedig kapta az ívet :P Szerintem termosztátos ;) A DTL-em stabilan áll 91 fokon! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.