Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szereztem egy másik donor autót, ezúttal Isuzu Diesel! ;)

-elektromos ablakokkal,

-könyöklős hátsó ülésekkel,

-kasztni egy szikrát sem rozsdás, ez szinte hihetetlen (jobb első kerékdob picit horpadt, és a motorháztetőn lejön a lakk)

-14-es kerekekkel, (eredeti piros pótkerék is van benne :D )

-jó kis motorral, 261.000 van benne, megy mint állat :D .

Franciából jöttek vele haza, megvan minden papírja, és még műszaki + biztosítás is van rajta év végéig! ;) ^_^

És mindezt 45.000-ért! :P

Képek ITT.

Az piros pótkerék nem eredeti. A pótkerék egy teljes értékű kerék. :P

Link to comment
Megosztás:

én akkor láttam ilyen kereket általában ha valakinek defektje van és ez SZERINTEM :P ien "ideiglenes kerék féle"

Mankó keréknek hívják. :D

Én is erre gondoltam, amikor azt írtam "eredeti piros pótkerék"... (135-ös gumi van rajta ^_^ )

Én meg úgy értettem, hogy Opelnál Astrába nem ilyen az eredeti. Az olyan kerék, mint amivel kigurult a gyártósorról (nekem pl egy 175/65R14-es Michelin, acélfelnin).

Link to comment
Megosztás:

Halihó klubtag, van ám opeles csajok duma topic, meg szexes topic is, csak úgy mondom. ;)

Szerencséd, hogy nem úgy jártál mint valaki-nem én- hogy a fogával próbálta meg lecsavarni a kupakot, aztán lejött a ragasztó meg bele a szájába. Aztán jött oda, hogy: mmmmm....mmmm....mm....mmmm. Mondom biztos igazad lehet, de nyisd ki a szád, ha velem beszélsz. :D Hát nem tudta. :D

^_^ :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy másik donor autót, ezúttal Isuzu Diesel! :D

-elektromos ablakokkal,

-könyöklős hátsó ülésekkel,

-kasztni egy szikrát sem rozsdás, ez szinte hihetetlen (jobb első kerékdob picit horpadt, és a motorháztetőn lejön a lakk)

-14-es kerekekkel, (eredeti piros pótkerék is van benne :D )

-jó kis motorral, 261.000 van benne, megy mint állat :D .

Franciából jöttek vele haza, megvan minden papírja, és még műszaki + biztosítás is van rajta év végéig! :P ^_^

És mindezt 45.000-ért! :P

Képek ITT.

Húú..Az a fordulatszámos műszeregység ;) :P ;) ;) :D :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

Mankó keréknek hívják. :D

Én meg úgy értettem, hogy Opelnál Astrába nem ilyen az eredeti. Az olyan kerék, mint amivel kigurult a gyártósorról (nekem pl egy 175/65R14-es Michelin, acélfelnin).

Hja mankókerék, ez nem jutott az eszembe! ;)

Akkor gyárilag ilyennel nem is jöttek ki astrák? :P

Lehet valami más típusból örökölte akkor... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Na de ezt a futóművet lessétek, külső stabrúd megilyenek azé, na meg a termosztáthoz nem kell lebontani a vezérlést...

Az egy jó kocsi volt ;) legalábbis könnyen szerelhető :P pár szerszám elég volt hozzá hacsak a főtengely vagy valami szét nem szakadt ;) 1 hengerrel is haza tudtam jönni vele és egy váltórúd törés se volt vészes :D csak a kuplungnak nem tetszett, hogy fél kilométeren padlón kellett tartanom 4-be mire ki tudtam engedni :D és még egy Ifa se tudott megelőzni :P :D

Halihó klubtag, van ám opeles csajok duma topic, meg szexes topic is, csak úgy mondom. ;)

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Húú..Az a fordulatszámos műszeregység :P ^_^ :P ;) ;) :D :P :D

Épp mondani akartam.. :P

Link to comment
Megosztás:

Hello tik ;)

Tik a csoda :D még nem tollas a hátunk.. :D :P ;)

Apropó, neked a mocitető gyári feka vagy azzal a karbon mintás fóliával van lehúzva? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Épp mondani akartam.. :D

És nekem is W=1111 ;) De jó lenne ;)

Ugyan az, mint a Tiedé. :P Mindegyik ilyen, max a W szám és a gyártó nem egyezik. Vagy dízelnél nem 220-ig van skálázva? :D

De minden olyan...csak valamiért másnak láttam :P de mármeg nem ^_^

Na mindegy :P

Link to comment
Megosztás:

Tisztán vagy keverve? :D

Tisztán, de volt benne még kb 30l benya is ^_^

Ha hazért fórumozni akkor keverve. Vagy a kútról ír. :D ;)

:D :P :P

Külső, vagy belső használat ? :P :D :D

Nekem külső, a Cucunak belső ;)

Amúgy ne kövezettek meg, de én nem iszok, max évente 1x :P

Link to comment
Megosztás:

Tik a csoda :D még nem tollas a hátunk.. :D ;) ;)

Apropó, neked a mocitető gyári feka vagy azzal a karbon mintás fóliával van lehúzva? :P

:P Nem rosszindulatból írtam,csak a Tik nálam a Ti :P

Nem gyári feka,hanem én fújtam matt feketére :D

De ne lásd meg közelebbről,olyan mintha valami bársonnyal lenne behúzva,érintésre meg apró

szemcsék maradnak a kezeden :D

Tegnap mini talin mondta is Opelosfater,ezzel -5 LE :P mert visszafogja az autó erejét ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy másik donor autót, ezúttal Isuzu Diesel! ;)

-elektromos ablakokkal,

-könyöklős hátsó ülésekkel,

-kasztni egy szikrát sem rozsdás, ez szinte hihetetlen (jobb első kerékdob picit horpadt, és a motorháztetőn lejön a lakk)

-14-es kerekekkel, (eredeti piros pótkerék is van benne :D )

-jó kis motorral, 261.000 van benne, megy mint állat ;) .

Franciából jöttek vele haza, megvan minden papírja, és még műszaki + biztosítás is van rajta év végéig! :P ^_^

És mindezt 45.000-ért! :D

Képek ITT.

Te honnan szerzed ezeket az autókat, ilyen nevetséges áron???

Link to comment
Megosztás:

"A következő hibák történtek

Üzenet nem postázható, mivel a címzett nem használhatja a belső levelezőt.

A privát üzenetet nem továbbítottuk"

Miért írja ezt amikor Astrásgyereknek írnék üzenetet? 1et már írtam, válaszolt is, de a másodikra nemtudok.... ^_^

lehet úgy felzaklattad h egyből kikapcsolta :D

Link to comment
Megosztás:

Hello tik :D

Na Zotya,azvan hogy tegnap hazafele nem rángatott a kocsi,meg nem is állt le,alapjárat is faxán

fixen jár :P

Most menek vele kb 40 km-t,most kiderűl!

Úgyhogy még egyszer köszi jövő hétig a cuccot :D

:P Nem rosszindulatból írtam,csak a Tik nálam a Ti :P

Nem gyári feka,hanem én fújtam matt feketére :D

De ne lásd meg közelebbről,olyan mintha valami bársonnyal lenne behúzva,érintésre meg apró

szemcsék maradnak a kezeden :P

Tegnap mini talin mondta is Opelosfater,ezzel -5 LE ;) mert visszafogja az autó erejét :D

Mi volt? Gyújtásmodul?

Amúgy miből vonod ki azt az 5 LE-t. Akkor már nem is marad benne semmi. ^_^ ;)

Link to comment
Megosztás:

;) Nem rosszindulatból írtam,csak a Tik nálam a Ti :D

Nem gyári feka,hanem én fújtam matt feketére :P

Tudtam :D csak ugye északon van ám "kellesz" is meg Veszprém környékén "szokunk" :P ;)

Azért kérdeztem volna mert nagy divat lett errefelé a karbonszínű fólia és mennyire is levakarható a bogarak róla, csak úgy kíváncsiságképp.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hello tik ^_^

Na Zotya,azvan hogy tegnap hazafele nem rángatott a kocsi,meg nem is állt le,alapjárat is faxán

fixen jár ;)

Most menek vele kb 40 km-t,most kiderűl!

Úgyhogy még egyszer köszi jövő hétig a cuccot :D

Nincs mit, de most meg nekem rángat. ;) szerintem a kipuff lehet , mert időszakosan jön elő, és mire hazaértem megszünt, DE:

380220.jpg

Legalább gyakorlom a csőhegesztést mire Thuby ideér, és hogy tudjak rádiózni álló mocinál:

380221.jpg

Akciósan 18-ért vakami gagyitron egy év garival 74Ah. :P Kérdi az ürge mibe lesz? Mondom 1.4 f astra. De diesel ugye? Nem mér baj? Neeem, csak kérdeztem. :D

Link to comment
Megosztás:

Mi volt? Gyújtásmodul?

Amúgy miből vonod ki azt az 5 LE-t. Akkor már nem is marad benne semmi. :D :P

Aham,gyújtásmodul de majd ma kiderül tutira az e ^_^

Én nem vonom ki,csak opelosfater,mondtam neki én is,hogy még haza kell mennem ,ugyhogy ne vonogassunk ki semmit,mert egyhelyben fogok állni,és mondogatni hogy VUMMMM-Vummm ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.