Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sztem kiégette, mert a lyuk alja fekete ^_^

F.szé forralod föl ennyire? :P

######nak szenvedtek ennyit a tetőkárpittal. Amennyit rápacsmagoltok, meg huzigáltok ide oda, meg munkaóra...3 zsír gyárit vehetnétek. ;)

háttőőő... igen.

me tudunk venni...

Debrecenben, egymás kerítésének támasztják őket a bontók... meg különben is az egész megye komolyan egy F astra-megye, mindenhol bontanak dojcs darabokat. :D

Link to comment
Megosztás:

F.szé forralod föl ennyire? ^_^

háttőőő... igen.

Debrecenben, egymás kerítésének támasztják őket a bontók... meg különben is az egész megye komolyan egy F astra-megye, mindenhol bontanak dojcs darabokat. :D

Sp nem emlékszem az árra, de a szállítás :S

Dáw az a megye másik megye :P itt meg nincs jó állapotú. Amúgy is át akartam húzni, de nem most az igaz ;)

Link to comment
Megosztás:

Sp nem emlékszem az árra, de a szállítás :S

Dáw az a megye másik megye :D itt meg nincs jó állapotú. Amúgy is át akartam húzni, de nem most az igaz ^_^

A szomszéd megye... Én innen lementem oda hogy normális cuccot kapjak, neked fele annyi, ne ríjjá' :P

http://racing-bazar.hu/alkatresz/belter/op...pit_teto_karpit

http://racing-bazar.hu/alkatresz/belter/op...i_koplett_belso

http://www.teszvesz.hu/item1005373002_opel...pf.html#gallery

Link to comment
Megosztás:

A szomszéd megye... Én innen lementem oda hogy normális cuccot kapjak, neked fele annyi, ne ríjjá' ;)

de nem egy tetőkárpitért szerintem....meg amúgy is szeretek szívni nah :P mibajotok ezzel ;) csak már sokat sikerül mostanában :D egyébként gy néz ki sikerül regenerálni a felvállott részt.

Na de ezt a futóművet lessétek, külső stabrúd megilyenek azé, na meg a termosztáthoz nem kell lebontani a vezérlést... mondjuk nincs is ^_^

Link to comment
Megosztás:

de nem egy tetőkárpitért szerintem....meg amúgy is szeretek szívni nah ;) mibajotok ezzel ;) csak már sokat sikerül mostanában ^_^ egyébként gy néz ki sikerül regenerálni a felvállott részt.

Na de ezt a futóművet lessétek, külső stabrúd megilyenek azé, na meg a termosztáthoz nem kell lebontani a vezérlést... mondjuk nincs is :P

A termosztát nekem is hasonlóan nehezen hozzáféhető :P :D

Amúgy tetszenek ezek a púposok, olyan jópofa az a kis 3hengeres is abban a kamionnyi motortérben, és a motor mögötti ventillátor meg... úgy tetszik ahogy van :P Van egy bordó-törtfehér színű itt a környéken. Nagyon szép :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ha éget... minimum melegnek kell lennie :D

megnéztem a linkjeidet.. 9ezer plusz pestre fel, másik olyan ázásnyom, hogy vizes lett a hajam képről is, másikon meg kép sincs, és 30ezer... kicsit húzósak szerintem ^_^

ha már így vagyok, akkor megcsinálom az enyémet, és a gyáritol eltérő színben :P

Link to comment
Megosztás:

megnéztem a linkjeidet.. 9ezer plusz pestre fel, másik olyan ázásnyom, hogy vizes lett a hajam képről is, másikon meg kép sincs, és 30ezer... kicsit húzósak szerintem ^_^

ha már így vagyok, akkor megcsinálom az enyémet, és a gyáritol eltérő színben :P

Ázásnyom - takarítás (ragasztástól sem lesz kevésbé foltos ;) )

30000 meg nem 30 e csak annyi van írva a belsőre. Bontásnál nem azt kell fizetni amit hirdet, ;) csak megkérdezni érdemes hogy a kárpit megvan -e belőle. Vagy vehetjük úgy is hogy 30e egy tetőkárpit, de adnak hozzá egy garnitúra ülést, és ajtókárpitot is :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaa. ;) Majd igyekszem átértékelni. :P

Köszönöm! :D Igaz, elsőként (nekem)legkedvesebbik Moderátorunktól vártam (mert úgy láttam Ő szokta legelőször észrevenni az ilyesmit), dehát nem áll velem szóba mostanában. :P Na, jó ez nincs teljesen így, a születésnapomra felköszöntött. ^_^

Halihó klubtag, van ám opeles csajok duma topic, meg szexes topic is, csak úgy mondom. :D

basszameg...rohadt pillanatragasztó kifolyt az asztalra...és csinált bele 1 lyukat :P ;) hogy a k*rva anyjába folyt ki azaz asztalra a zárt kis tubusból :D

Szerencséd, hogy nem úgy jártál mint valaki-nem én- hogy a fogával próbálta meg lecsavarni a kupakot, aztán lejött a ragasztó meg bele a szájába. Aztán jött oda, hogy: mmmmm....mmmm....mm....mmmm. Mondom biztos igazad lehet, de nyisd ki a szád, ha velem beszélsz. :D Hát nem tudta. :P

Link to comment
Megosztás:

Ázásnyom - takarítás (ragasztástól sem lesz kevésbé foltos ^_^ )

30000 meg nem 30 e csak annyi van írva a belsőre. Bontásnál nem azt kell fizetni amit hirdet, ;) csak megkérdezni érdemes hogy a kárpit megvan -e belőle. Vagy vehetjük úgy is hogy 30e egy tetőkárpit, de adnak hozzá egy garnitúra ülést, és ajtókárpitot is :D

hát nálam is így kezdődött :P

30ezerért az a belső a felével több amit ér.

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy másik donor autót, ezúttal Isuzu Diesel! ;)

-elektromos ablakokkal,

-könyöklős hátsó ülésekkel,

-kasztni egy szikrát sem rozsdás, ez szinte hihetetlen (jobb első kerékdob picit horpadt, és a motorháztetőn lejön a lakk)

-14-es kerekekkel, (eredeti piros pótkerék is van benne :D )

-jó kis motorral, 261.000 van benne, megy mint állat ;) .

Franciából jöttek vele haza, megvan minden papírja, és még műszaki + biztosítás is van rajta év végéig! :P ^_^

És mindezt 45.000-ért! :D

Képek ITT.

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy másik donor autót, ezúttal Isuzu Diesel! ;)

-elektromos ablakokkal,

-könyöklős hátsó ülésekkel,

-kasztni egy szikrát sem rozsdás, ez szinte kihetetlen (jobb első kerékdob picit horpadt, és a motorháztetőn lejön a lakk)

-14-es kerekekkel, (eredeti piros pótkerék is van benne :D )

-jó kis motorral, 261.000 van benne, megy mint állat :D .

Franciából jöttek vele haza, megvan minden papírja, és még műszaki + biztosítás is van rajta év végéig! ;) ^_^

És mindezt 45.000-ért! :P

Képek ITT.

Mit akarsz kiáruni belőle? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.