Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én hidegben se vettem észre nehézkes gyorsítást, igaz nem mindig 50-50 be tankolok.

Milyen visszajelzőt és minek? :P

Mindíg megvárom amig az AC-leál, de a gyárit nem hallani, de már nem is érdekel, csak egy kósza gondolta volt. ;)

Reggel észrevettem, hogy valami füstöl a motorháztető alatt. ;) Belenéztem, de nem láttam honnan jött. Az elöbb kimentem a parkolóba, beindítottam és pár perc után azt látom, hogy a motor tetején, a műanyag burkolat alól jön némi füst.

Most arra szavazok, hogy valamire ráég a szivárgó motorolaj (már alatta is elég olajos), mert a szelepfedél tömítés kezdi elhagyni magát.

Szagából ítélve sem hiszem, hogy valami komolyabb dolog lenne. Legalábbis mélyen remélem.

Megint szerelő. :D

...és, hogy legyek kicsit nőies is (vagy inkább libás :P ). Picikét kezdek depis lenni, mert a szandikám (magas)sarka, minden második lépésnél csikorog vagy nyikorog, esetleg nemistudom. Tök ciki!

Erre volna valami jó ötletetek Fiúkák? :P ^_^ Tudom, mindig csak egyet lépjek. :D :D

Ez nem az én napom. :P

Állítólag nyers krumplival kell bedörzsölni a cipő talpát ha nyikorog. Most mondanám hová kell tenni a magassarkút, és nem nyikorog, de nem mondom. :P

Nekem tetszik. :D Vicces, ahogy elhúzza a traktort (ami amúgy bármit elhúz) egy fos audi :D Meg sztem nem túl mindennapi látvány..Legalábbis itt nem csinálnak ilyet az emberek. ;) És ezért poén.

Bontóból vegyél 1 spirált és cseréld ki. Nekem is csinált ilyet...aztán végleg megpusztult.

Ez hülyeség, ha kis gázzal indul a trakival elhúzza persze. De ha bekapcsolja a felezőt-negyedelőt, lepadlózza, akkor megnézném, ahogy elpörgeti azokat a bazi nagy gumikat. :P Mit kezdene az Audi az ekékkel fél méter mélyen a földben?

Link to comment
Megosztás:

Zotyának: :D Az ember egy csomó dolgot nem értékel, amikor egyházi iskolába jár. Pl. hogy naponta elfenekeli egy apácajelmezes, középkorú nő. Később komoly összegeket kell fizetnie ilyesmiért.

Engem azóta is bacogatnak a munkatársaim: te csak hallgassál, te olyan perverz vagy hogy 50-éves nőknek mutogatod a töködet. ;)

Folytatom.

Délután megyek a csajomért a bölcsibe. Beszélünk pár szót a gondozónővel, mire a gyereklánynál történik egy kis rövidzárlat és elkezd szaladni a járdán az úttest felé.

Gondoltam poénkodik, rászólok, hogy álljon meg, erre még jobban szalad. ;) Olyat sprinteltem miniszoknyában és magassarkúban, hogy simán lenyomtam volna egy nigériai gyorsfutót 100-on. Hát nagyjából annyira lehettem kecses, mint egy ellentétes oldalon, átlóban sánta zebra. :P

Ezek után hazafelé jövet 20 cm híján összetörtem a kocsit. Az aki elöttem ment, valami kicsi és kék (ezt nem volt időm pontosabban megfigyelni) hirtelen lefékezett, miközben én egy másodpercre elnéztem oldalra. Beletapostam a fékbe, az ABS iszonyúan "rúgdosta" a fékpedált, de volt egy pillanat amikor biztos voltam abban, hogy nem fog megállni és beleszaladok a másikba. ^_^

Kiderült, hogy a kis kék elött haladó autó utánfutójáról leesett egy kb. 2 méteres deszka.

Hát pár percig remegett a kezem. Azt hiszem ma inkább már nem csinálok semmit.

Ma én is majdnem koccantam a Boxerral, indultunk a lámpánál előttem tök indokolatlanul befékezett egy nő 3 méterre a zöldnél, nekem abban a pillanatban lefulladt a kisbusz, elíg bírtam megállni fékszervó nélkül. Beragadtam a pirosban a lámpa alatt, mögöttem egy másik nő volt, amikor vissza akartam tolatni, dudállt, és nem engedte. :D Zöldnél megint dudált, és kiabált mér nem megyek már. Bakker a fejem felett volt a lámpa, és te nem engedted, hogy visszatolasssak. :P

Link to comment
Megosztás:

Elég sokáig állhatott csóró autó ha már benőtték a fák :D ;) :P

Faca. Majd én is ások egy ilyen likat a földbe itt a panel-erdő közepén :P nah de ilyennel könnyű... mi a nyaraló mellé csákánnyal, meg samuval csináltuk a garit :D (igaz, az szikla ;))

Reakcijjó, pipa. Láttam már valahol hasonlót :P De ez kiez? :P

a végeredmény:

http://pics.coldline.hu/pics/52966-20100624-RNlQuP.jpg

Érdekesség képpen, és a méretek értelmezése képpen mondom, hogy a fal magasabbik része kb 2,5m ^_^

Mi se gondoltuk, hogyennyire magas ott már a föld. Egy darabig eltalicskázhattuk volna ezt a 10en Ifányi földet...

Hogy ki ez a csaj??? Hát ez egy olyan, akinek nem vagyok gyere be, de minden este, vagy legalább minden második este nyíg, hogy gyere ki...

Link to comment
Megosztás:

a végeredmény:

http://pics.coldline.hu/pics/52966-20100624-RNlQuP.jpg

Érdekesség képpen, és a méretek értelmezése képpen mondom, hogy a fal magasabbik része kb 2,5m :D

Mi se gondoltuk, hogyennyire magas ott már a föld. Egy darabig eltalicskázhattuk volna ezt a 10en Ifányi földet...

Hogy ki ez a csaj??? Hát ez egy olyan, akinek nem vagyok gyere be, de minden este, vagy legalább minden második este nyíg, hogy gyere ki...

És kimész? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Engem azóta is bacogatnak a munkatársaim: te csak hallgassál, te olyan perverz vagy hogy 50-éves nőknek mutogatod a töködet. :D

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egy jó órája csörög a főnök, hogy megérkezett a bitumen Lengyelországból azt menjek már ki, hogy a szerencsétlenek hajnalban tudjanak indulni haza, ne várjanak már reggelig mert most valami oknál fogva 7 órára kell mennem kutymolni :P :P Na mondom gyors kivágtatok a kocsival, úgyse sokat mászkálok vele -erre ahogy a két sofőr meglátja a csomiajtón a blicces matrinyát egyből elkezdtünk félig-meddig angolul-lengyelül-magyarul beszélgetni azt kiderült, hogy ők is nagy opelesek ;) az egyiknek van 2 vekije, a másiknak meg egy omija ^_^ aztán elkezdték a www. címeket papírra másolgatni szal nem kizárt, hogy körbe néznek ők is a házunk táján :P

Éééés mivel még munka közben is ennyire ápolom a nemzetközi opeles kapcsolatokat kaptam tőlük ajándékba két sört.. ;) :D

www.tvn.hu_629270e1e583181dd687afecb3e20f87.jpg

Link to comment
Megosztás:

a végeredmény:

http://pics.coldline.hu/pics/52966-20100624-RNlQuP.jpg

Érdekesség képpen, és a méretek értelmezése képpen mondom, hogy a fal magasabbik része kb 2,5m ^_^

Mi se gondoltuk, hogyennyire magas ott már a föld. Egy darabig eltalicskázhattuk volna ezt a 10en Ifányi földet...

Hogy ki ez a csaj??? Hát ez egy olyan, akinek nem vagyok gyere be, de minden este, vagy legalább minden második este nyíg, hogy gyere ki...

Nekem mondod, én kézzel ástam ki egy 6X10-es pincét 1.5-méter mélyen. Ástam vagy fél évig. :D

Gyere be-gyere ki mit kell variálni lesz du@ás, vagy nem? :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem mondod, én kézzel ástam ki egy 6X10-es pincét 1.5-méter mélyen. Ástam vagy fél évig. :D

Gyere be-gyere ki mit kell variálni lesz du@ás, vagy nem? ^_^

Ezt a kérdést feltettem már, de pirulás és aztán nevetés lett a vége... nem tudják ezek mit akarnak.

Link to comment
Megosztás:

Kösze Zotya a képet,kérdésem lenne!

Amit bekarikáztam a képen,az mi neked,mert nekem olyanom nincs? :D

http://kepfeltoltes.hu/100624/zotya_forum_...ltoltes.hu_.jpg

Azt úgy hijják, hogy bödön. Házi tákolmány a kartergáz megszűrésére, hogy ne jusson az olajsár meg a kosz a folytószelepházba. Így a nagymértékben tisztított kartergáz jut csak be.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.