Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem 50-50 el még jobban is megy a kocsi, egyenletesebben húz, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Többletfogyasztás szerintem elenyésző.

Én is ezt tapasztaltam, bár hidegben olyan 5-fok alatt hidegen torpan, rángat. És ugye minnél hidegebb van annál jobban előjön ez a probléma. -14-ben pölö elég gyalázatos volt vele kijárni az udvarból. Mondjuk én megtehetem azt, hogy a faluban szinte alapjáraton közlekedve melegre járatom, onnantól kezdve már élvezhető a többlet erő, és a piaszag.

Hétvégén jó lenne bejátszani az új pumpát, szerintem már lement aszint a nyílás alá. Elméletileg ezt már nem fogom hallani, ha párhuzamosan kötnék vele egy visszajelzőt a relétől az nem vesz tőle el sok energiát? :D

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt tapasztaltam, bár hidegben olyan 5-fok alatt hidegen torpan, rángat. És ugye minnél hidegebb van annál jobban előjön ez a probléma. -14-ben pölö elég gyalázatos volt vele kijárni az udvarból. Mondjuk én megtehetem azt, hogy a faluban szinte alapjáraton közlekedve melegre járatom, onnantól kezdve már élvezhető a többlet erő, és a piaszag.

Hétvégén jó lenne bejátszani az új pumpát, szerintem már lement aszint a nyílás alá. Elméletileg ezt már nem fogom hallani, ha párhuzamosan kötnék vele egy visszajelzőt a relétől az nem vesz tőle el sok energiát? :D

én hidegben se vettem észre nehézkes gyorsítást, igaz nem mindig 50-50 be tankolok.

Milyen visszajelzőt és minek? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Reggel észrevettem, hogy valami füstöl a motorháztető alatt. :P Belenéztem, de nem láttam honnan jött. Az elöbb kimentem a parkolóba, beindítottam és pár perc után azt látom, hogy a motor tetején, a műanyag burkolat alól jön némi füst.

Most arra szavazok, hogy valamire ráég a szivárgó motorolaj (már alatta is elég olajos), mert a szelepfedél tömítés kezdi elhagyni magát.

Szagából ítélve sem hiszem, hogy valami komolyabb dolog lenne. Legalábbis mélyen remélem.

Megint szerelő. ;)

...és, hogy legyek kicsit nőies is (vagy inkább libás :D ). Picikét kezdek depis lenni, mert a szandikám (magas)sarka, minden második lépésnél csikorog vagy nyikorog, esetleg nemistudom. Tök ciki!

Erre volna valami jó ötletetek Fiúkák? :P ^_^ Tudom, mindig csak egyet lépjek. :P :D

Ez nem az én napom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Reggel észrevettem, hogy valami füstöl a motorháztető alatt. ;) Belenéztem, de nem láttam honnan jött. Az elöbb kimentem a parkolóba, beindítottam és pár perc után azt látom, hogy a motor tetején, a műanyag burkolat alól jön némi füst.

Most arra szavazok, hogy valamire ráég a szivárgó motorolaj (már alatta is elég olajos), mert a szelepfedél tömítés kezdi elhagyni magát.

Szagából ítélve sem hiszem, hogy valami komolyabb dolog lenne. Legalábbis mélyen remélem.

Megint szerelő. :D

...és, hogy legyek kicsit nőies is (vagy inkább libás :P ). Picikét kezdek depis lenni, mert a szandikám (magas)sarka, minden második lépésnél csikorog vagy nyikorog, esetleg nemistudom. Tök ciki!

Erre volna valami jó ötletetek Fiúkák? :D :P Tudom, mindig csak egyet lépjek. :D ^_^

Ez nem az én napom. :P

Nyikorgás megszüntetés: olajozd meg. Fújd be WD40-el, vagy ne használd a sarkát :D

Az autó... :P hát részvétem. A burkolat alá lestél már be? :D Nekem is kezd kipusztulni a szelepfedéltömítés, de azért olaj annyira nem szivárog onnan hogy az ráéghessen valamire is. Csak kicsit fekete a környéke ;)

Link to comment
Megosztás:

Reggel észrevettem, hogy valami füstöl a motorháztető alatt. :P Belenéztem, de nem láttam honnan jött. Az elöbb kimentem a parkolóba, beindítottam és pár perc után azt látom, hogy a motor tetején, a műanyag burkolat alól jön némi füst.Most arra szavazok, hogy valamire ráég a szivárgó motorolaj (már alatta is elég olajos), mert a szelepfedél tömítés kezdi elhagyni magát.

Szagából ítélve sem hiszem, hogy valami komolyabb dolog lenne. Legalábbis mélyen remélem.

Megint szerelő. :D

...és, hogy legyek kicsit nőies is (vagy inkább libás :D ). Picikét kezdek depis lenni, mert a szandikám (magas)sarka, minden második lépésnél csikorog vagy nyikorog, esetleg nemistudom. Tök ciki!

Erre volna valami jó ötletetek Fiúkák? :D ^_^ Tudom, mindig csak egyet lépjek. :D :D

Ez nem az én napom. :P

jaja akkor csinál ilyet ha ráég az olaj. :P Mint tesó kadettján... állandóan az is füstölte magáról az olajat. :P

NEm ragadt a cipellő sarkára kavics? ;) Vagy oda nemtud? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyikorgás megszüntetés: olajozd meg. Fújd be WD40-el, vagy ne használd a sarkát :D

Az autó... ;) hát részvétem. A burkolat alá lestél már be? :D Nekem is kezd kipusztulni a szelepfedéltömítés, de azért olaj annyira nem szivárog onnan hogy az ráéghessen valamire is. Csak kicsit fekete a környéke :P

Köszike, édi vagy, erre nem is gondoltam. ;) ^_^

Nem szedtem le, úgy érzem, hogy égett olaj szaga van. De majd figyelem.

Link to comment
Megosztás:

jaja akkor csinál ilyet ha ráég az olaj. ;) Mint tesó kadettján... állandóan az is füstölte magáról az olajat. :D

NEm ragadt a cipellő sarkára kavics? ;) Vagy oda nemtud? :P

Nem tud. :D A cipész egy szöggel is rögzítette a sarkán a kopó"betétet" (amit fogalmam sincs minek hívnak) és az csikorog az aszfalton vagy a padlólappal burkolt helyeken. Nagyon idegesítő. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Elég sokáig állhatott csóró autó ha már benőtték a fák :P :P :D

Faca. Majd én is ások egy ilyen likat a földbe itt a panel-erdő közepén :P nah de ilyennel könnyű... mi a nyaraló mellé csákánnyal, meg samuval csináltuk a garit :D (igaz, az szikla ;))

Reakcijjó, pipa. Láttam már valahol hasonlót :D De ez kiez? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután 1től nem volt net, km spirál döglik a kocsiban (40-től mutat), olajnyomás lámpa felvillan balos kanyarban és színig van az olajszint. :D

Nekem meg ha elindulok, épp hogy csak gurulok gyök2-vel, akkor már egyből felugrik majdnem 40ig. A váltások se olyan sebességnél történnek. Hang után váltok, de 50 alatt eddig raktam a 4et, most meg majdnem 60-nál éri el azt a fordulatot. Szóval nekem meg szerintem az óra haldoklik.

Link to comment
Megosztás:

^_^

Ebbe mi a poén. :D

Nekem meg ha elindulok, épp hogy csak gurulok gyök2-vel, akkor már egyből felugrik majdnem 40ig. A váltások se olyan sebességnél történnek. Hang után váltok, de 50 alatt eddig raktam a 4et, most meg majdnem 60-nál éri el azt a fordulatot. Szóval nekem meg szerintem az óra haldoklik.

Nekem felugrik 40-re mikor már annyival haladok. :P

Link to comment
Megosztás:

Ebbe mi a poén. :D

Nekem felugrik 40-re mikor már annyival haladok. ^_^

Nekem tetszik. :P Vicces, ahogy elhúzza a traktort (ami amúgy bármit elhúz) egy fos audi ;) Meg sztem nem túl mindennapi látvány..Legalábbis itt nem csinálnak ilyet az emberek. ;) És ezért poén.

Bontóból vegyél 1 spirált és cseréld ki. Nekem is csinált ilyet...aztán végleg megpusztult.

Link to comment
Megosztás:

Képes voltál egy forgórakodóval bontani a hegyoldalt? ;) Na nehogy mán osztány bányát nyissá a vígin :D :P amúgy ki az a szösszenet? ;)

:P

Miket nézel te.. ^_^

Az, hogy traktormotoros autóval el lehet húzni egy traktort :D :P

Akár egy Ifát is :D :D :P

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nosza akkó viccelődjünk:

Piroska éjnek idején megy az erdőben, karján a kosarával. Találkozik a farkassal, és az aggódva kérdezi töle:

- Piroska nem félsz ilyenkor az erdőben?

- Mitôl félnék? Pénzem nincs, dugni meg szeretek...

Egy nö az állatkereskedésben valami ajándékot venne a férjének, de mindent túl drágának talál. Ezt elpanaszolja az eladónönek.

- Nos, semmi gond. Van hátul a raktárban egy különleges békám. Csak 50 dollárért.

- Nem túl sok az egy békáért?

- Szerintem, megéri az árát. Arra lett betanítva, hogy orális szexet tudjon végezni.

A nö megdöbben, ám mivel a férjének ez az egyik kedvence, ö meg nem rajong érte, úgy gondolja, jó befektetés lesz. Megveszi, hazaviszi. Este átadja és elmagyarázza a béka különleges értékét. A férj kétkedik, de megígéri, hogy kipróbálja. Aztán a nö az éjszaka közepén arra ébred, hogy a konyhából edénycsörgés hallatszik. Kitámolyog. Látja, hogy a béka és a férfi lábasokat szed elö, és szakácskönyvet lapoznak.

- Mi a fenét csináltok itt ti ketten? - kérdezi. Mire a férj:

- Ha meg tudom tanítani főzni, ki vagy rúgva!!!

Van egy férfi és annak egy beszélő papagája. A fickó egy nap felszed egy nőt, aki felmegy a lakására. De van egy kis probléma. A nö utálja a papagájokat. A fickó nem esik kétségbe. Úgy dönt, hogy letakarja a kalitkát, de előtte ledumálja a papagájjal is, nehogy megszólaljon, mert kivágja a nyelvét. Délután fel is viszi a nőt és azt mondja neki:

-Te csak vetkőzz le és tedd szét a lábad. Én majd egy dupla szaltóval felugrok a szekrényre, onnan hátra szaltóval a csillárra, onnan pedig egy dupla cukaharával éppen beléd érkezem!

Erre a papagáj nem bírja tovább és mégis megszólal:

-Vazze, inkább vágd ki a nyelvem, de ezt látnom kell!

Egy részeg dülöngél hazafelé a körúton. A Rákóczi téren megszólítja egy néger örömlány:

- Hello szépfiú, nem akarsz hazakísérni?

- Mi... mi... mit csináljak én Afrikában?

Csajszi odalép a szőke eladóhoz:

-Nem baj, ha felpróbálom azt a ruhát a kirakatban?

-Nem de van próbafülkénk is.!

Egy idős házaspár istentiszteleten vesz részt. Úgy a felénél az asszony odahajol a férjéhez és így szól:

- Az imént egy csendeset szellentettem; mit gondolsz, mit tegyek?

A férj válasza:

- Cseréld ki az elemet a hallókészülékedben!

Egy idős úrnak éveken át komoly hallási nehézségei voltak. Végül orvoshoz fordult, és az ellátta őt egy hallókészülékkel, amelynek segítségével ismét 100%-osan hallott. Egy hónap múlva az úr visszament az orvoshoz,aki megvizsgálta és így szólt:

- Tökéletes a hallása. A családja boldog lehet, hogy maga megint hall.

- Oh, még nem mondtam meg nekik. Csak üldögélek és figyelem, mit beszélnek. Már háromszor változtattam meg a végrendeletemet...

Rámenős utcai virágárus csalogatja a vevőt:

- Uram vegyen egy szép rózsacsokrot, lepje meg vele a feleségét!

- Kösz, de nincs feleségem.

- Akkor vegyen a barátnőjének!

- Barátnőm sincs!

- Akkor vegyen egy csokrot magának és ünnepelje meg, hogy milyen szerencsés.

Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, felhívtam a Lelki Segély vonalat. Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt.

-Mondtam, hogy öngyilkos leszek.

Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni...

Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét,s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

A szomjúság az az állapot, amikor az ember két sör között még egyet inna.

Zotyának: :D Az ember egy csomó dolgot nem értékel, amikor egyházi iskolába jár. Pl. hogy naponta elfenekeli egy apácajelmezes, középkorú nő. Később komoly összegeket kell fizetnie ilyesmiért.

Dezső egy nap azzal a hírrel tért haza egy orvosi vizsgálatból Adélhoz, a feleségéhez, hogy az orvosa szerint már csak 24 óra van hátra az életéből. Letörölgette felesége arcáról a könnyeket, majd megkérte, szeretkezzenek. A nő természetesen nem tiltakozott, és szenvedélyes szex kerekedett. Hat órával később aztán Dezső újra odament az asszonykájához, és így szólt hozzá:

-Kedvesem, most már csak 18 óra van hátra az életemből. Szeretkezhetnénk újra?

Adél nem mondott nemet, és újra vad szex következett. Kicsit később, mikor Dezső épp lefekvéshez készülődött, ráébredt, hogy már csak 8

órája van hátra az életéből. Gyengéden megböködte Adél vállát, és azt mondta:

-Drágám? Kérlek! Csak még egyszer utoljára, mielőtt meghalnék!

Adél belement, majd az aktus után a másik oldalára fordult és elaludt. Dezső fejében azonban egyre csak ketyegett az óra, tikk-takk, tikk-takk, és addig-addig forgoló dott álmatlanul, míg végül már csak 4 óra volt hátra az életéből. Szelíden megkocogtatta felesége vállát, hogy felébressze.

-Kicsim, már csak négy órám maradt! Nem lehetne...?

Felesége hirtelen felült, felé fordult, és így szólt:

-Na ide hallgass, Dezső! Nekem reggel fel kell kelnem! NEKED nem!

Székely bácsi a repülőn:

Először utazik a székely bácsi a repülőn. Kérdezi a stewardestől:

-Mondja kedves, aztán van-e itt elég ejtőernyő mindenkinek?

-Nagyon ritka, hogy egy repülő lezuhanna, így mi nem tartunk ejtőernyőt!

-Hát a hajók is ritkán süllyednek el, aztán ott mégis mindig van mentőcsónak... pedig gondolom úszni többen tudnak, mint repülni!

Beszélő halak:

Pistike kérdezi a tanár nénit biológia órán:

-Tanár néni! Hogyan beszélgetnek a halak?

-Bolond vagy te Pistike, a halak nem tudnak beszélni! Honnan veszel ilyen badarságot?

- Hát onnan tanár néni, hogy tegnap késő éjjelig fent voltam a nagy meleg miatt, és olyan 11 óra körül hallottam az anyukámék szobájából, ahol az akvárium is van, hogy az egyik hal azt mondja a másiknak: "Ne harapdáld olyan erősen a farkamat, mert kirúgom az akvárium

oldalát".

Harapásnyom

A férj megcsalja a feleségét a titkárnőjével, de észreveszi, hogy a nagy szexcsata eredményeképp a vállán egy harapásnyom maradt. Miközben megy hazafelé, azon töpreng, mit mondjon az asszonynak. Belép a lakásba, a kutyájuk szalad felé. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezd birkózni az állattal, majd mutatja a vállát a feleségnek:

-Nézd csak, mit csinált velem ez a dög!

A felesége széthúzza a blúzát:

-Az semmi, nézd meg, az én melleimmel mit művelt!

Szálloda

Az ifjú házasok megérkeznek a szállodába.

- Egész hétre szeretném kivenni a szobát. - mondja az ifjú férj.

- Magának szerencséje van, hölgyem - mondja a szállodaportás - az úr máskor mindig csak egy éjszakára szokott megszállni...

Rokkantnyugdíjas

Jézus sétál a Váci utcán. Köré gyűlnek az emberek, és csodálják. Jézus odalép egy vakhoz, ráteszi a kezét a vak szemeire, mire az rögtön látni kezd. Odalép egy sükethez, ráteszi a kezét a süket füleire, az rögtön hallani kezd. Jézus odalép a c####hoz... mire az rémülten hátrál:

-Hozzám ne nyúlj, rokkantnyugdíjas vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Ez nem az én napom. ;)

Folytatom.

Délután megyek a csajomért a bölcsibe. Beszélünk pár szót a gondozónővel, mire a gyereklánynál történik egy kis rövidzárlat és elkezd szaladni a járdán az úttest felé.

Gondoltam poénkodik, rászólok, hogy álljon meg, erre még jobban szalad. :P Olyat sprinteltem miniszoknyában és magassarkúban, hogy simán lenyomtam volna egy nigériai gyorsfutót 100-on. Hát nagyjából annyira lehettem kecses, mint egy ellentétes oldalon, átlóban sánta zebra. ^_^

Ezek után hazafelé jövet 20 cm híján összetörtem a kocsit. Az aki elöttem ment, valami kicsi és kék (ezt nem volt időm pontosabban megfigyelni) hirtelen lefékezett, miközben én egy másodpercre elnéztem oldalra. Beletapostam a fékbe, az ABS iszonyúan "rúgdosta" a fékpedált, de volt egy pillanat amikor biztos voltam abban, hogy nem fog megállni és beleszaladok a másikba. :D

Kiderült, hogy a kis kék elött haladó autó utánfutójáról leesett egy kb. 2 méteres deszka.

Hát pár percig remegett a kezem. Azt hiszem ma inkább már nem csinálok semmit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.