Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sértéseid leperegnek a magasabb rendű inteligenciámról, egyszerű földi halandó. :P :P

Eszem ágában sem volt sértegetni téged :D bírom a szövegedet.. :D

Nem lehet a kedvembe járni, mi? :P

Pedig biztos szeretnének egy páran :D akkor lenne neked aztán jajj.. ^_^

A lézerkardod mikor tilt? :P

;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó, meg van bocsátva, ülhetsz a bal oldalamra. ;) :D

Alaposan meggondoltad ezt a kijelentésedet? :P :P :P Nem vagyok sokkal jobb mint Fater ^_^ volt már, hogy széttéptem a kézi bowdenjét meg lelépett a gumi a felgenről.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi a fákk van az opelfórummal? 1x-2x frissítek s úgy mutatja mintha mindenűik topicban lenne olvasatlan hsz, annak ellenére, hogy 5p kattogtattam végig az egészet egy hasonló csel miatt.

Talán a böngésződ viccelődik :D failfox 3.5.9 tökéletesen megy bár más fórumon (hasonló motorral megy) hallottam hogy ma előre láthatólag este 8-9-től javítás lesz.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Kösziköszi mindenki :D Majd egyszer nyárunk iszunk rá utólag :P ;)

Mi a fákk van az opelfórummal? 1x-2x frissítek s úgy mutatja mintha mindenik topicban lenne olvasatlan hsz, annak ellenére, hogy 5p kattogtattam végig az egészet egy hasonló csel miatt.

Nekem is tudja. Havonta 1x-2x előferdül hogy beficcen a hülyesége, utána egy darabig megint nem csinálja. ^_^

Jah, ha már nagy trafi-fal van, akkor felteszem a legutóbbi képemet (igen, tavaly ilyenkor fényképeztek le utoljára :D ;) )

52371-20100622-jtzogd.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tudja. Havonta 1x-2x előferdül hogy beficcen a hülyesége, utána egy darabig megint nem csinálja. ^_^

Jah, ha már nagy trafi-fal van, akkor felteszem a legutóbbi képemet (igen, tavaly ilyenkor fényképeztek le utoljára ;) :P )

http://pics.coldline.hu/pics/52371-20100622-jtzogd.jpg

Nemár....legalább készítenének 5mp képet, még iwiwre is föl lehetne tenni. De így... :D

Link to comment
Megosztás:

BIZTOS hogy Zotya keze van a dologban :P

Nem nyúltam semmihez.... ;) . Nekem olyan szokott lenni néha, hogy mindíg felugrik az ablak, nincs olvasatlan üzi. :D

Nemár....legalább készítenének 5mp képet, még iwiwre is föl lehetne tenni. De így... ^_^

De ott általában gyorsulás videók vannak, nem lassulás. ;)

Link to comment
Megosztás:

Kösziköszi mindenki :D Majd egyszer nyárunk iszunk rá utólag :P :P

Nekem is tudja. Havonta 1x-2x előferdül hogy beficcen a hülyesége, utána egy darabig megint nem csinálja. :P

Jah, ha már nagy trafi-fal van, akkor felteszem a legutóbbi képemet (igen, tavaly ilyenkor fényképeztek le utoljára :D :P )

%7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/52371-20100622-jtzogd.jpg

hmmm...Mostanában annyi ilyen képet láttam. Debreceniek között is volt 1 pár, itt is volt 1 pár.... Kezdek félni. :D

De jó lesz végre már kimenni a pályára. :D Legaláisan menni 130-140el. Tavaly mikor mentem, érdekes volt nagyon. Pest előtt voltam már az M3ason, és a külsőben mentem. Erre a belsőben egy útépítősárga 1.7D feliratú caravan úgy elhúzott mellettem mint állat ;) pedig mentem 130al.. Faterral nevettük nagyon :D

Amúgy fura ez a "megszokás" dolog. Aznap amikor pályán megyek megszokom a folyamatos 130at. Néha megyek fölé, 145 esetleg. És olyan fura, hogy amikor országúton megyek mondjuk ősszel vagy tavasszal amikor közelébe se járok pályának ( úgy értve, hogy nyáron megyek általában gyorsforgalmin ) akkor már a 110 is húúú olyan tempó hogy már nagyon. a 120 meg egyenesen repülés. Aztán ha autópályás "időszakban" csökken a sebesség 100ra vagy 110re már nézek hogy ;) Na mi a facom már ez a lassúzás... ( és kivetődik ez országúti vezetésre is ^_^ )

Link to comment
Megosztás:

hmmm...Mostanában annyi ilyen képet láttam. Debreceniek között is volt 1 pár, itt is volt 1 pár.... Kezdek félni. :D

De jó lesz végre már kimenni a pályára. :P Legaláisan menni 130-140el. Tavaly mikor mentem, érdekes volt nagyon. Pest előtt voltam már az M3ason, és a külsőben mentem. Erre a belsőben egy útépítősárga 1.7D feliratú caravan úgy elhúzott mellettem mint állat :P pedig mentem 130al.. Faterral nevettük nagyon :P

Amúgy fura ez a "megszokás" dolog. Aznap amikor pályán megyek megszokom a folyamatos 130at. Néha megyek fölé, 145 esetleg. És olyan fura, hogy amikor országúton megyek mondjuk ősszel vagy tavasszal amikor közelébe se járok pályának ( úgy értve, hogy nyáron megyek általában gyorsforgalmin ) akkor már a 110 is húúú olyan tempó hogy már nagyon. a 120 meg egyenesen repülés. Aztán ha autópályás "időszakban" csökken a sebesség 100ra vagy 110re már nézek hogy ^_^ Na mi a facom már ez a lassúzás... ( és kivetődik ez országúti vezetésre is :D )

Pályán én is próbáltam már ki :P

Országúton persze hogy gyorsabbnak tűnik a kevesebb is. Ha városban megyek 100-al az is hűdegyorsnak tűnik ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy fura ez a "megszokás" dolog. Aznap amikor pályán megyek megszokom a folyamatos 130at. Néha megyek fölé, 145 esetleg. És olyan fura, hogy amikor országúton megyek mondjuk ősszel vagy tavasszal amikor közelébe se járok pályának ( úgy értve, hogy nyáron megyek általában gyorsforgalmin ) akkor már a 110 is húúú olyan tempó hogy már nagyon. a 120 meg egyenesen repülés. Aztán ha autópályás "időszakban" csökken a sebesség 100ra vagy 110re már nézek hogy ^_^ Na mi a facom már ez a lassúzás... ( és kivetődik ez országúti vezetésre is :D )

Egyszer sürgősen fel kellett menni Pestre unokanővérem kocsijával -2.4 turbo benyás Focus- végig 200-220 közt és amikor belassítottam a Szentmihályi leágazásnál 50-60 köztre majdnem kiszálltunk mert olyan volt mintha állnánk.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezt a videót most találtam és nekem is ugyan ilyen a kilométerórám. 110-ig van skálázva. És kb az ott látható szintig megy fel normál sebességnél (80-90).

Elég jól gyorsul

Egyébként ez az érzékelője a motorban van, vagy a hűtőben?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezt a videót most találtam és nekem is ugyan ilyen a kilométerórám. 110-ig van skálázva. És kb az ott látható szintig megy fel normál sebességnél (80-90).

Elég jól gyorsul

Egyébként ez az érzékelője a motorban van, vagy a hűtőben?

A hőmérőre gondoltál? :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer sürgősen fel kellett menni Pestre unokanővérem kocsijával -2.4 turbo benyás Focus- végig 200-220 közt és amikor belassítottam a Szentmihályi leágazásnál 50-60 köztre majdnem kiszálltunk mert olyan volt mintha állnánk.. :D ^_^

Ennek az autópálya lehajtónál van meg a veszélye, ahol a város felé hosszú kanyar van a pályáról és mondjuk 40-60 Km/h-ra van méretezve, te meg 100-al belerepülsz, mert kevesebbnek tűnik a 200-hoz képest. Nekem, amikor anno tanultam vezetni, külön tanították/mondták, hogy konkrétan rá kell nézni a km órára, hogy tudd mennyivel mész és ez nem ilyen tanulóknak való támpont dolog, hanem rutinos vezetőknek is megfogadni való tanács.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.