Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hmmm.....Ma bent volt az összes örömlány feladni a hirdetéseiket... Elszomorító hogy 17-18 éves lányok is ilyen hirdetést adnak fel. Tök jól néz ki, és mégis ilyennel foglalkozik. :D Valamilyen szinten sajnálom őket..nem is azért mert hogy most "ez jutott".. hanem a primitívségük miatt, 1-2 év alatt kitanulnának 1 szakmát, nem kellene "feladni az életüket". MErt ha 1szer valakiből ribanc lesz...az le nem mossa magáról, hogy napi szinten több pélót fogott mint kilincset...

Link to comment
Megosztás:

A tapasztalt szemeket nehéz megtéveszteni. :D

Még az enyém, de a kép kb. 5 éves. Nem tudom hol lelte meg.

Hi! Rég jártál errefelé.

Ha egy VDO km óráról leveszem a mutatót, akkor milyen állásban rakjam vissza? Valami olyasmi rémlik, hogy a km/h felirat alja vagy teteje környékén.

A legegyszerűbb, ha a levétel előtt kihúzod a 0-állás pöckét, és megnézed, hova áll be a mutató, ugyanoda kell visszatenned utána ^_^

Sok Boldogat kívánok a ma ünneplőknek! :P

Link to comment
Megosztás:

Hmmm..... Elszomorító hogy 17-18 éves lányok is ilyen hirdetést adnak fel. Tök jól néz ki, és mégis ilyennel foglalkozik.

Ezeknek a kismacskáknak vannak igényeik amit anyu meg apu nem képes finanszírozni és ez ugye egy jó bevételi forrás -10 évvel ezelőtt is voltak ilyenek :P no meg ugye "magukra maradnak" mert ugye nincs aki kiossza a dolgukat és onnantól nagy ám az arcuk :D viszont ami a téma szépséghibája, hogy sose tudni ki keresi fel őket.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hmmm.....Ma bent volt az összes örömlány feladni a hirdetéseiket... Elszomorító hogy 17-18 éves lányok is ilyen hirdetést adnak fel. Tök jól néz ki, és mégis ilyennel foglalkozik. :D Valamilyen szinten sajnálom őket..nem is azért mert hogy most "ez jutott".. hanem a primitívségük miatt, 1-2 év alatt kitanulnának 1 szakmát, nem kellene "feladni az életüket". MErt ha 1szer valakiből ribanc lesz...az le nem mossa magáról, hogy napi szinten több pélót fogott mint kilincset...

Pár éven belül meg annyi lovéja lessz, hogy itt egyikünknek sincs annyi.... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pár éven belül meg annyi lovéja lessz, hogy itt egyikünknek sincs annyi.... :D

Ha él addig...

Egyébként ennél japánban durvább csak: ott a középsulis csajok nagy része ebből fedezi az új telefon, meg egyéb játékszer árát, vannak utcák, ahol kinn állnak. Sajna messze van... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pár éven belül meg annyi lovéja lessz, hogy itt egyikünknek sincs annyi.... :D

Női büszkesége, tekintete, normális családi élete viszont soha. Jó-jó... 1 körben van tekintete... de csak azért mert jól tud ... s***ni vagy b****ni.

De ennyi. Semmi se marad nekik csak pénz amiért eladták az életüket. Elszomorító... És sajnálom őket, hoyg nem látják.

Link to comment
Megosztás:

Pár éven belül meg annyi lovéja lessz, hogy itt egyikünknek sincs annyi.... ;)

Csak mert valami hülyét kerítenek maguknak azt adja alájuk a dolgokat.. :P

Sajna messze van... :D

^_^ :P ;)

Egy jó Opel kimegy a világból is.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Jóvan na... :D

Egyébként nem is meséltem, hogy készül a ház és hamarosan vidéki csemete leszek, pellókám meg kap egy fűtőtt garit. ;)

Van egy pár ismerős csaj aki még ott sem kezdte mint én azt csak lesek, hogy Tunézia meg lófittyakárholt is bejárta plusz X5 bömbi és rokonsága ^_^ biztos nem a bicskagyárban maszekolta össze a rávalót.. :P

Nno, épp ideje már :D csak nehogy visszavágyj a panelpatkánykodásba :P ;) szar meló 40 fokban a fűnyírás.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ééééén sohaa. Ha egyszer kimehettem hűgetni az esztenára, többet be nem vágódnék egy 70 m2 betonlyukba.

Pedig ismerek nem is 1 olyasvalakit aki 1 év kerteskecó után 6 kézláb összhajtással kapart vissza a lakótelepi odúba.. :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Van rosszabb is, télen a havat lapátolni, hogy ki tudj menni az utcára :D

Társasházban lakok, de tartozik hozzá 1 nagy udvar. ÉS természetesen a garázs nekem van legmesszebb a kapubejárótól. Aztán télen nekem is kell lapátolni. :D De tudod mi az érdekes? Én szeretek havatlapátolni ^_^ Nem vicc.... Esik a hó..én alig várom, hogy lemenjek és eltoljam a havat. :P ;)

De csak magamnál másnál nem ;)

Link to comment
Megosztás:

mi az érdekes? Én szeretek havatlapátolni ;) Nem vicc.... Esik a hó..én alig várom, hogy lemenjek és eltoljam a havat. ;) :D

De csak magamnál másnál nem :P

Na figyu srác :P Norcinak van egy jó hawtolója, sztem olcsón megszámítja neked :P mostmár úgyis fullos a mocija úgyhogy bírni fogja :D azt toszogathatod a cityben csak nem ártana megültetni is.. ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Ennyi idősen motortartó csere? :D Nem vágyik vissza a szíved a jó öreg F TD-hez? ^_^ :P

Dehogy cserés. Csak úgy állt az autó, hogy 1 bakra támaszkodott a moci és valjuk be az 1.9-nek azért van súlyocskája. Egyébként sokszor eszembe jut zöldike, most valahogy szebbnek tűnik mint amikor az enyém volt, pedig nem vigyáznak annyira rá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.