Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van sajátjuk... 1ről tudok, hogy van az osztrákoknál...

Pistaaa.... itt Afrikában sem olyan sűrűn van 380-as mááár ^_^ :P

De ha tudok viszek majd haza 4,1 est is.... mert az van itt Afrikábaaan ;) ;)

Igen, a burkolat megvan, azt még nem sikerült ellopniuk, itt Afrikában, az gyapjas hajú, sötétkék -nem vok rasszista! - bőrszínű emberkéknek sem...

és nincs egy hónap és megyek haza...sejcsuhajja.. viszek vagy pár WuWuzelát is... :D :P

Szó mi szó, nagyon tetszett nekik. Sztem a rekodod is nagy sikert aratott volna. :D
Link to comment
Megosztás:

Van sajátjuk... 1ről tudok, hogy van az osztrákoknál...

Pistaaa.... itt Afrikában sem olyan sűrűn van 380-as mááár :P ;)

De ha tudok viszek majd haza 4,1 est is.... mert az van itt Afrikábaaan ;) :D

Igen, a burkolat megvan, azt még nem sikerült ellopniuk, itt Afrikában, az gyapjas hajú, sötétkék -nem vok rasszista! - bőrszínű emberkéknek sem...

és nincs egy hónap és megyek haza...sejcsuhajja.. viszek vagy pár WuWuzelát is... :P :P

Pest megyében nem kérünk belőle :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Van sajátjuk... 1ről tudok, hogy van az osztrákoknál...

Pistaaa.... itt Afrikában sem olyan sűrűn van 380-as mááár :P ;)

De ha tudok viszek majd haza 4,1 est is.... mert az van itt Afrikábaaan ;) :D

Igen, a burkolat megvan, azt még nem sikerült ellopniuk, itt Afrikában, az gyapjas hajú, sötétkék -nem vok rasszista! - bőrszínű emberkéknek sem...

és nincs egy hónap és megyek haza...sejcsuhajja.. viszek vagy pár WuWuzelát is... :P :P

Ne is mondd azt a szart, ma annyira dolgoztam, hogy a nagykerekben meg-megálltam meccset nézni, hát mintha egy darázsfészek mellett ültem volna, vagyis álltam... ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom otthon is feltalálták már a waterless (víz nélküli - mielőtt kikapok, hogy én törni magyar, mert lenni kint 2 hét külföld :D ) kéztisztítót, az illatosított... én azt használom.. az még a gázolajjal, meg a kerozinnal is elbánik - itt Dél-Afrikában is... ^_^ :P - Csakis Méllllllyentiszteltkék Pista elvtárs kedvéért ;)

ultraderm ;)
Link to comment
Megosztás:

Gondolom otthon is feltalálták már a waterless (víz nélküli - mielőtt kikapok, hogy én törni magyar, mert lenni kint 2 hét külföld :D ) kéztisztítót, az illatosított... én azt használom.. az még a gázolajjal, meg a kerozinnal is elbánik - itt Dél-Afrikában is... ^_^ :P - Csakis Méllllllyentiszteltkék Pista elvtárs kedvéért ;)

Afrikából rendelsz haza cuccot? ;)

Link to comment
Megosztás:

Szappan b+ sok szappan. :P

1 szappan ráment de még mindig büdös. Áááááááááá ;)

Moss kezet pálinkával. Akkor pálinkaszagú lesz :D ;)

Te kussoljál, te traktorista vagy. Amugy inkább megiszom a páleszt azt nem érdekel a szag. :D

ultraderm :P

Az is megvolt 2x. Most legalább nemcsak a benga bűzlik hanem az ultraderm + a szappan szaga ami így mixelve nem a legzsírabb. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Gondolom otthon is feltalálták már a waterless (víz nélküli - mielőtt kikapok, hogy én törni magyar, mert lenni kint 2 hét külföld :D ) kéztisztítót, az illatosított... én azt használom.. az még a gázolajjal, meg a kerozinnal is elbánik - itt Dél-Afrikában is... ^_^ :P - Csakis Méllllllyentiszteltkék Pista elvtárs kedvéért ;)

Nem. Nálunk van víz ;)

Link to comment
Megosztás:

1 szappan ráment de még mindig büdös. Áááááááááá ^_^

Te kussoljál, te traktorista vagy. Amugy inkább megiszom a páleszt azt nem érdekel a szag. :P

Az is megvolt 2x. Most legalább nemcsak a benga bűzlik hanem az ultraderm + a szappan szaga ami így mixelve nem a legzsírabb. :D

Akkor marad az afrikai módszer, homok, teveszar, MUNKA. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szal büdös a munka.. értjük :P ;)

Halkan megjegyezném itt is van víz, de az kell a külföldiek fürdetéséhez... Mit nézel?.. Te is megmosod a zöldséget, húst mielőtt a kondérba dobod, nem? ... ;) :D ^_^

Munka? akkor inkább legyen büdös. :D Már most a 2 meló mellett úgy vagyok nem veszek semmit aminek nyele van mert azzal melózni kell. :P
Link to comment
Megosztás:

Szal büdös a munka.. értjük ;) :D

Halkan megjegyezném itt is van víz, de az kell a külföldiek fürdetéséhez... Mit nézel?.. Te is megmosod a zöldséget, húst mielőtt a kondérba dobod, nem? ... :P :P :D

^_^ :P ;) Gondolom a játékosokat nem eszik meg. Az ennivalóval nem játszunk :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.