Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hy! hening cartárs hétvégén mondta hogy pénteken Pezoba lesz ezt megtudnátok nekem mondani pontosan hol van?? mer azt nem kérdeztem meg ^_^ :D

Köszöntem!

Petz Lajos,Roosevelt utca sarok!

Egy Pub,ki van rá írva hogy Pezó!

Ahogy Zotya társ mondaná,pl. google térképen megtalálod :P

Link to comment
Megosztás:

Jól van na ,csak azt hittem lúzert akartál írni :D

Azt ismerem hogy user,csak így még nem láttam leírva hogy júser ^_^

Ha "z"-nek nézed akkor kevésbé téveszted össze ;)

Nincs nekem bajom senkivel, hogy le-"lúzer"ezzem. Ha lenne se tenném amúgy, de ha nincs akkor még annyira se :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Petz Lajos,Roosevelt utca sarok!

Egy Pub,ki van rá írva hogy Pezó!

Ahogy Zotya társ mondaná,pl. google térképen megtalálod ^_^

már megvan csak nem tudtam hol keressem :D :P mellesleg kik lesznek a jelenlévők? ;)

most tudtam meg ebben a pillanatban hogy aznap kell mennem pécsre nem csüt :@ szal lehet rögtön odameek henignek akkora igértem..

Link to comment
Megosztás:

Azért írtam, hogy szerencsére, meg ugye nekem hiába mondtok nevet, max. csak a fórumos neveket jegyzem meg. Kell egy kis idő amig összekötöm a neveket az emberekkel, meg a kocsikkal. Túl sok infótól meg lefagy a rendszer. :P

Alaplapcsere ^_^

Meg nagyobb memória ;)

Bacca meg,most mondják megint nől a benya ára :D

Link to comment
Megosztás:

Ha "z"-nek nézed akkor kevésbé téveszted össze :D

Te Dáwid, az én képemhez írsz hozzászólást Novynak? :D ^_^ Ha valaki végigolvassa őket, halvány elképzelése se lesz mi közöm van a reptéri forgalomirányítókhoz és ahhoz, hogy Novy póló nélkül rohangál. :P De pihentagyúak vagytok! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Te Dáwid, az én képemhez írsz hozzászólást Novynak? ^_^ :P Ha valaki végigolvassa őket, halvány elképzelése se lesz mi közöm van a reptéri forgalomirányítókhoz és ahhoz, hogy Novy póló nélkül rohangál. ;) De pihentagyúak vagytok! ;) :D

Valahol be kellett szólni neki :P Ha már úgyis a Te képednél voltam... Úgyis többet nézi mint a sajátját :P :P Amúgymeg az eleje neked szólt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.