Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sajnos én el se tudnék menni...Pedig caravanom van :D ;) :P

;) Magamraismertem :P

és amúgyis burago.. :D

Nem nyert..... :P

khm..

Köszi én pont jól érzem magam 25évesen, de majd ha 35 leszek megérdeklődöm élsz e még :D , és mikor cserélted le a mecsát igazi autóra? Asszem kicsit idősebb voltál nem? ;)

Nyert! Rá se ránts, csak irigykedek! Tudod, kocsi-nő-életkor... :D

az iwiw soha se küld körlevelet

Én rendszeresen kapok valami Krisztinától "orgazmus ötpercek" címmel levelet, mindenféle hasznos tudnivalók vannak benne. Hmmm...az asszony is Krisztina, lehet hogy gond van, csak én még nem tudom? ;) :P

Ez nem az én napom, elkezdtem hegeszteni a pincében egy tolózkodó állványt, azzal kezdődött, hogy elfüstölt a flexem. Made in Praktiker. :D Kértem egyet a szoszédtól, flexeltem tovább. Elkezdtem hegeszteni, van a nadrágomon egy szakadás, persze bepattant egy szikra, elégetett ezt-azt. ^_^ Amikor kész voltam az egyik felével felemeltem megfordítani, erre lecsaptam a fejem felett a fénycsövet. Az egész a nyakamba robbant, tele lett minden üvegszilánkal, meg persze tök sötét lett. Elkezdtem anyázni, erre lefutott a két kutya farkcsóválva, látszik ki foglalkozik velem itthon. :P Remélem ezzel vége a mai napnak. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem nyert..... :D

Nyert! Rá se ránts, csak irigykedek! Tudod, kocsi-nő-életkor... :P

Én rendszeresen kapok valami Krisztinától "orgazmus ötpercek" címmel levelet, mindenféle hasznos tudnivalók vannak benne. Hmmm...az asszony is Krisztina, lehet hogy gond van, csak én még nem tudom? ;) ;)

Ez nem az én napom, elkezdtem hegeszteni a pincében egy tolózkodó állványt, azzal kezdődött, hogy elfüstölt a flexem. Made in Praktiker. :D Kértem egyet a szoszédtól, flexeltem tovább. Elkezdtem hegeszteni, van a nadrágomon egy szakadás, persze bepattant egy szikra, elégetett ezt-azt. ^_^ Amikor kész voltam az egyik felével felemeltem megfordítani, erre lecsaptam a fejem felett a fénycsövet. Az egész a nyakamba robbant, tele lett minden üvegszilánkal, meg persze tök sötét lett. Elkezdtem anyázni, erre lefutott a két kutya farkcsóválva, látszik ki foglalkozik velem itthon. :P Remélem ezzel vége a mai napnak. :P

Ez a gond megoldódott. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nem nyert..... :P

Nyert! Rá se ránts, csak irigykedek! Tudod, kocsi-nő-életkor... ;)

Én rendszeresen kapok valami Krisztinától "orgazmus ötpercek" címmel levelet, mindenféle hasznos tudnivalók vannak benne. Hmmm...az asszony is Krisztina, lehet hogy gond van, csak én még nem tudom? ;) :P

Ez nem az én napom, elkezdtem hegeszteni a pincében egy tolózkodó állványt, azzal kezdődött, hogy elfüstölt a flexem. Made in Praktiker. ^_^ Kértem egyet a szoszédtól, flexeltem tovább. Elkezdtem hegeszteni, van a nadrágomon egy szakadás, persze bepattant egy szikra, elégetett ezt-azt. :P Amikor kész voltam az egyik felével felemeltem megfordítani, erre lecsaptam a fejem felett a fénycsövet. Az egész a nyakamba robbant, tele lett minden üvegszilánkal, meg persze tök sötét lett. Elkezdtem anyázni, erre lefutott a két kutya farkcsóválva, látszik ki foglalkozik velem itthon. ;) Remélem ezzel vége a mai napnak. :D

Nekem azé' jobb napom volt :D Kaptam egy 160-as vinyót a laptopba :D (kicsit kezdett már viszketni a tenyerem attól a hatalmas 40-estől ami benne volt. Főleg úgy hogy abból 20-at elfoglaltak a service-manualok :P a pendrive-omon is volt majdnem annyi hely mint a gépemen, de most már kicsit élhetőbb a dolog. Tök jó hogy már vagy 50ezer frissítés van xp-hez :D sose végzek :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem azé' jobb napom volt :D Kaptam egy 160-as vinyót a laptopba :D (kicsit kezdett már viszketni a tenyerem attól a hatalmas 40-estől ami benne volt. Főleg úgy hogy abból 20-at elfoglaltak a service-manualok :P a pendrive-omon is volt majdnem annyi hely mint a gépemen, de most már kicsit élhetőbb a dolog. Tök jó hogy már vagy 50ezer frissítés van xp-hez ^_^ sose végzek ;) ;)

Nekem most 200-as van benne, de az is mindig televan. Xp-Vista kombinációm van, de kellene váltani 7-re. Csak most nincs hozzá se kedvem, se időm. Meg nem ártana egy új proci is ( AMD Athlon Core duál 3800+) meg videókari ( Nvidia 7600GS 256mega), meg lassan a 2Giga RAM is kevés. Azt se tudom milyen procik vannak most, évek óta nem vettem semmit.

Link to comment
Megosztás:

Nekem most 200-as van benne, de az is mindig televan. Xp-Vista kombinációm van, de kellene váltani 7-re. Csak most nincs hozzá se kedvem, se időm. Meg nem ártana egy új proci is ( AMD Athlon Core duál 3800+) meg videókari ( Nvidia 7600GS 256mega), meg lassan a 2Giga RAM is kevés. Azt se tudom milyen procik vannak most, évek óta nem vettem semmit.

Dolgozós-dobálós-szervizes laptopot nem frissítek nagyon. A vinyó már bántóan kevés volt, de többet nem kap ^_^ Ehhez a vashoz úgyis kéne dobni annyi mindent hogy akkor már újabb notit veszek :D

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy 160-as vinyót a laptopba :D (kicsit kezdett már viszketni a tenyerem attól a hatalmas 40-estől ami benne volt. Főleg úgy hogy abból 20-at elfoglaltak a service-manualok ;) a pendrive-omon is volt majdnem annyi hely mint a gépemen, de most már kicsit élhetőbb a dolog.

Pedig alapjában véve nem olyan rossz az a noti :D unokaöcsémnek van egy hasonlója, 1 GB rammal odab@sz :P még a most wantedet is elvitte csak hát az a 30 GB vinyó.. ^_^

Nekem most 200-as van benne, de az is mindig televan. Xp-Vista kombinációm van, de kellene váltani 7-re. Csak most nincs hozzá se kedvem, se időm. Meg nem ártana egy új proci is ( AMD Athlon Core duál 3800+) meg videókari ( Nvidia 7600GS 256mega), meg lassan a 2Giga RAM is kevés. Azt se tudom milyen procik vannak most, évek óta nem vettem semmit.

Az enyém megfeküdt, elvittem egy hozzáértőbbhöz aki nem sok jót ígért így közben meg vettem egy újat (Intel dual T4400 2.2 GHz, 4 GB ram, Ati HD4570 512 vga, 500 GB vinyó, 4x usb 15.6" HD lcd [qva szokatlan :P ] és blablabla -amúgy Acer Aspire 5738ZG, 64 bit win 7-tel szépen fut) közben szólt haversrác, hogy megy a cucc így a régimet asszony örökölte és maradt egy EeePC 2G surf netbookunk, kihasználatlanul.. :P

Visit My Website

Ő sem rossz ;) szép lábak :P

Jah :D ott van a csaj.. ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem most 200-as van benne, de az is mindig televan. Xp-Vista kombinációm van, de kellene váltani 7-re. Csak most nincs hozzá se kedvem, se időm. Meg nem ártana egy új proci is ( AMD Athlon Core duál 3800+) meg videókari ( Nvidia 7600GS 256mega), meg lassan a 2Giga RAM is kevés. Azt se tudom milyen procik vannak most, évek óta nem vettem semmit.

procim

Videókártyám

és őőőő.... na azt már nemtom hány G ramom van... :D 2 vagy 4.

Ha gammázni akarsz ez megteszi ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pedig alapjában véve nem olyan rossz az a noti :D unokaöcsémnek van egy hasonlója, 1 GB rammal odab@sz ;) még a most wantedet is elvitte csak hát az a 30 GB vinyó.. ^_^

Azt nem mondtam hogy rossz, csak tovább bővíteni nem érdemes. Öregecske már :D Viszont olyan gépet ami így bírja a strapát még nem találtam. Illetve de, Pana ThugBook-ja az még jobban is bírja, csak nem ennyiért ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Mekkora géczi idő van... ;) Hétfő is van, munkába is vagyok, álmos is vagyok,és a kedvem is hulladék :P :P

Én is most csörögtem a góréra, hogy lesz-e valami eksön ma :D elvileg 10 órára kellett volna menni de ha így esik akkor kb lefújják a mai napot :D legalább kialszom magam :P csak tudnék már valami konkrétat, lehet kimászok délután pecázni egyet ;) úgyis rég voltam már.. ^_^

Azt nem mondtam hogy rossz, csak tovább bővíteni nem érdemes. Öregecske már :P

Viszont olyan gépet ami így bírja a strapát még nem találtam. Illetve de, Pana ThugBook-ja az még jobban is bírja, csak nem ennyiért :P :P

Azzal egy elefántot agyon lehet verni :D el akartam vele boltolni de nem adta pedig az jobban bírta volna a rázkódást a keverőben mint az Acer.. ;)

Ja, kissé nem mindenkinek találták ki anyagi értelemben ;) meg én nem akarok se netezni se egyebet pl a Balcsiban vele ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.