Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor nem tudom. Ha a ledek, ellenállás jók, kiszedve müxik és kap tápot is annak világítani kéne.

A forrasztástól nem nyekken meg....

Majd lesz valahogy, lehet ma még próbálkozok vele, de lehet holnap veszek másik órát(remélem az rendesen működik)

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Jó tudni hogy nem csak én próbáltam ki ^_^ ;)

Akkor a caravanosoknak nem is kell se faház, se sátor egy több napos találkozón. ;) Mégiscsak caravant kellett volna vennem, felér egy lakókocsival. :D

Én sokszor aludtam már benne. A caravan ideális szállás. :D Berendezkedtem, még egy kis LCD tévét is beüzemeltem, és e hosszu hétvégén egész jó szállásom volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Frász kerüldöz az ilyen videóktól...... Annyira nem érzi az autót, széltébe hosszába, hogy az már fizikai fájdalom. Mit csinálna mondjuk a mi céges autóinkkal (Sprinter, Tranzit)??

Nem tudom, de nem is szeretném megtudni 200 méteres körzeten belül :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én leszek a Blizten, caravanom van, és egyedül megyek. :D Csak úgy mondom. ;) De nem fér el mellettem senki a csomagoktól/alkatrészektől/szerszámoktól. :P

Azok beférnek a sedanba is ;) , át lehet pakolni :D (Nem én kezdtem, nem is én folytattam, és különben is, meg se szólaltam)

^_^

Link to comment
Megosztás:

Én sokszor aludtam már benne. A caravan ideális szállás. ^_^ Berendezkedtem, még egy kis LCD tévét is beüzemeltem, és e hosszu hétvégén egész jó szállásom volt. :D

Most hogy csinálom a kárpitozást, igencsak feltünik a csomagtér bősége :P Tuti hogy viszek magammal sátrat is ha megyek vhova, mer úgyaz igazi, de akkor valószínű jön a mélyláda is ;)

Nem elég, hogy az elejét megfogja, de még mind akét oldalát isbezúzza, a kiszállással lehet gondok voltak utána.

http://auto.indavideo.hu/video/Ez_a_szalag_mindenkit_megfog

Link to comment
Megosztás:

Most hogy csinálom a kárpitozást, igencsak feltünik a csomagtér bősége ^_^ Tuti hogy viszek magammal sátrat is ha megyek vhova, mer úgyaz igazi, de akkor valószínű jön a mélyláda is :P

Nem elég, hogy az elejét megfogja, de még mind akét oldalát isbezúzza, a kiszállással lehet gondok voltak utána.

http://auto.indavideo.hu/video/Ez_a_szalag_mindenkit_megfog

Astrának ez kb. pont az oszlop közepét kapná el, és nyesné le a tetőt, a fejemmel együtt... :D

Link to comment
Megosztás:

Most hogy csinálom a kárpitozást, igencsak feltünik a csomagtér bősége ^_^ Tuti hogy viszek magammal sátrat is ha megyek vhova, mer úgyaz igazi, de akkor valószínű jön a mélyláda is :P

Nem elég, hogy az elejét megfogja, de még mind akét oldalát isbezúzza, a kiszállással lehet gondok voltak utána.

http://auto.indavideo.hu/video/Ez_a_szalag_mindenkit_megfog

Én nem viszek, hátul meg lesz ágyazva, ha elfáradok csak hátramászok szunyálni. A macit azért viszem. ;) Csak még mindíg nem tudom eldönteni, hogy levegyem-e a hátső üléssor ülőrészét. Nyerek vele 20 centit. :D

Ez a szallag kellett volna ide is:Katt ide! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én leszek a Blizten, caravanom van, és egyedül megyek. :D Csak úgy mondom. :P De nem fér el mellettem senki a csomagoktól/alkatrészektől/szerszámoktól. ;)

Majd csak túlélem. ;) Különben is, nős/barátnős férfiakra nem pályázok. :P Itt majdmindenki ebbe a kategóriába tartozik, aki nem annak meg nem vagyok az esete. :D

Azok beférnek a sedanba is :P , át lehet pakolni :D (Nem én kezdtem, nem is én folytattam, és különben is, meg se szólaltam)

^_^

Asszem, téged csak megharaplak. :P

Link to comment
Megosztás:

Majd csak túlélem. :P Különben is, nős/barátnős férfiakra nem pályázok. ^_^ Itt majdmindenki ebbe a kategóriába tartozik, aki nem annak meg nem vagyok az esete. ;)

Vagy éppen még mecsboxot tologat. :D Na ez már nem igaz, már van saját tütűje is. Tudod kiről beszélek? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.