Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy a tavalyi árfolyamon a 7-esen Siófok környékén 6-7 rupóért csináltak mindent.

Eddig egyszer álltunk meg fizetős hőgynél, ("kicsit" ittasan) Csak hogy megkérdezzük, merre van meki a környéken, de arra már nem emlékszem hogy meg tudta -e mondani :D ^_^ Azt tudom hogy az első akinél haver megállt, annyira csúnya volt, hogy inkább nyélgázzal továbbment hogy megkérdezzük a következőt :P

Link to comment
Megosztás:

http://kep.psharing.com/375617.jpg

Milyen kis életrevaló akác nőtt ki a társasházunk kapuja előtt a betonból... ;)

de vmelyik panelproletár úgyis kicibálja amelyik nem bírja a zöldet :D

Jah, valamelyik szemét dög félti majd a betont ^_^ :D Nagyim mondta hogy a nyaralóban fel kéne kapálni a kert egyik felét, mert... Fater itt közbeszólt: kapálni nem segítünk, betonozni igen :P ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Jah, valamelyik szemét dög félti majd a betont :D :D Nagyim mondta hogy a nyaralóban fel kéne kapálni a kert egyik felét, mert... Fater itt közbeszólt: kapálni nem segítünk, betonozni igen ^_^ :P :P

;) ;) Nem is azzal van a baj, de olyan kis aranyos kis növény...ahogy kibújt a kis résen. Figyu ugye ez egy 3 emeletes társasház udvarral. Amin van egy pár fa. Hátsó részében egy aranyeső, elől 1 tuja, meg 1 ilyen nórabóra vagy mi a facom fa. nnno.. tavaly 1ik lakó kiment és az aranyesőt ami már olyan nagy volt hogy az első emelet aljáig nyúlt a teteje, egy az egyben kinyeste... szilvafát megcsonkította, tuját azt hagyta. Ja igen...a garázsunk mellett van 1 fa. Na most az ott tök jó, mert nyáron nem gyengén felfogja a hőt a garázstól, plusz úgy esik az árnyéka, hogy délután ha beállunk a garázs elé mert még mondjuk megyünk valahova az árnyéka kivetődik a kocsira, és nincs benne 200ezer fok meleg. Azt is ki akarta szedni. Amikor láttam hogy fűrésszel méregeti azt is, lementem hogy álljon már meg a menet......

Szerencsére nem nyult hozzá

Link to comment
Megosztás:

Ebben van valami... :D Inkább nem számolom ki hogy mennyibe van egy állandó asszony, meg egy "fizetős" mert lehet hogy meglepődnék ^_^ :P

Csatlakozom ;)

Hát ha nem fontos, hogy szeressenek, meg egyéb apróságok, le lehet Őket cserélni. :D Szélhámosok! ;)

Link to comment
Megosztás:

:D ^_^ Nem is azzal van a baj, de olyan kis aranyos kis növény...ahogy kibújt a kis résen. Figyu ugye ez egy 3 emeletes társasház udvarral. Amin van egy pár fa. Hátsó részében egy aranyeső, elől 1 tuja, meg 1 ilyen nórabóra vagy mi a facom fa. nnno.. tavaly 1ik lakó kiment és az aranyesőt ami már olyan nagy volt hogy az első emelet aljáig nyúlt a teteje, egy az egyben kinyeste... szilvafát megcsonkította, tuját azt hagyta. Ja igen...a garázsunk mellett van 1 fa. Na most az ott tök jó, mert nyáron nem gyengén felfogja a hőt a garázstól, plusz úgy esik az árnyéka, hogy délután ha beállunk a garázs elé mert még mondjuk megyünk valahova az árnyéka kivetődik a kocsira, és nincs benne 200ezer fok meleg. Azt is ki akarta szedni. Amikor láttam hogy fűrésszel méregeti azt is, lementem hogy álljon már meg a menet......

Szerencsére nem nyult hozzá

Már pont belejött a nyírásba :P Nyírásról jut eszembe... le kéne vágatni a hajamat... a lógós tetőkárpit jó volt, mert tudtam hogy amikor hozzáér a hajam, akkor menni kell vágatni, mert az azt jelenti hogy hosszú. Mióta jó a tetőkárpit, észre se veszem mekkora a hajam ;) ;) :P

Hát ha nem fontos, hogy szeressenek, meg egyéb apróságok, le lehet Őket cserélni. :D Szélhámosok! :P

Ha gazdaságosságra mennék, akkor nem ezzel az autóval járnék :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor én verhetem a seggem a földhöz ^_^ Eddig hál isten, semmi gond anyukával. kopp kopp. :D

Így van, nem is tudod, milyen szerencsés vagy. Nekem pl. sose volt senkim, és nem azért, mert nem akartam volna... van, akihez a nők nem akarnak 2 lépésnél közelebb kerülni, tehet akármit.

Link to comment
Megosztás:

Nem mindenkinek adatik meg, hogy szeresse vki, azoknak ez a megoldás... :D

Ne érts félre, nem ítelem el az ilyesmit. Kellenek, tudom. ^_^ Kinek ezért, kinek azért. Aki pl. éjjel nappal kamionozik, vagy olyan az élete, hogy nem fér bele egy kapcsolat, annak is ez a megoldás.

Így van, nem is tudod, milyen szerencsés vagy. Nekem pl. sose volt senkim, és nem azért, mert nem akartam volna... van, akihez a nők nem akarnak 2 lépésnél közelebb kerülni, tehet akármit.

Olyan férfi nincs. :P Olyan van, hogy bátortalan, olyan is aki magasra teszi a mércét, de előbb-utóbb kialakul. ;)

Link to comment
Megosztás:

A középkonzolon az óra nem kapja meg gyújtásra a 12V-t, de a csatlakozón már néztem és ott van.

a vezetékre kötöttem külön és így csak gyújtásra világítana.

Testet kap? Azt nézted már?

A lámpakapcsolóban levő fényerőszabályzó szokott vacakolni.....

Link to comment
Megosztás:

Így van, nem is tudod, milyen szerencsés vagy. Nekem pl. sose volt senkim, és nem azért, mert nem akartam volna... van, akihez a nők nem akarnak 2 lépésnél közelebb kerülni, tehet akármit.

Erre szokta anyósom mondani, hogy ha valaki az ördögtől egy fokkal szebb, az előbb-utóbb talál magának párt....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.