Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Menni megyek, csak nem a városba hanem siófokra. Ott dolgozik most anyuka, és megyek hozzá. Majd csak holnap reggel esz haza a penész :P

Mellesleg jól látom, hogy tűzoltó vagy?

Aha, jó a szemed- a városban ^_^

Holnap nem is lenne jó, hív a szolgálat :D Keddtől ráérek.

Link to comment
Megosztás:

Csakis söréteset!!! Azzal nagyobb az esély hogy eltalálod a delikvenst- na meg hogy több lovagjelöltet találsz el... ;)

Azaz, bele a sűrüjébe! :P Én már idomítom a kutyákat, arra ugranak, hogy: Apa itt az új barátom!" és csakis zacsira harapnak. ;)

nnah amióta megvan a gép, azóta most elsőnek lenyomtam 1 vírusellenőrzést. 156 Gigányi adatot ellenőrzött le, és összesen 2 fertőzött fájlt talált az egészben. Egész jóeredmény :P

Nem volt a multkor net, kihívtuk a szerelőt, valamit zagyavált, hogy minden oké, biztos vírusos a gép. Elküldtem (magamban) a halál facába, aztán az asszony valami online keresővel talált vagy 3-at. :P

Lemértem a caravant elfektetett hátsó üléssorral, 170-centi, ha kiveszem az ülőrészt akkor 190, kivegyem? De akkor kell oda valami deszka, mert beesek az első ülés mögé. Mondom az asszonynak gyere próbáljuk ki ketten hogyan férünk el benne. Aszonygya ketten?????? ^_^ Ja, bocsi....egyedül. :D He-he-he... :D

Link to comment
Megosztás:

Azaz, bele a sűrüjébe! :P Én már idomítom a kutyákat, arra ugranak, hogy: Apa itt az új barátom!" és csakis zacsira harapnak. ;)

Nem volt a multkor net, kihívtuk a szerelőt, valamit zagyavált, hogy minden oké, biztos vírusos a gép. Elküldtem (magamban) a halál facába, aztán az asszony valami online keresővel talált vagy 3-at. :P

Lemértem a caravant elfektetett hátsó üléssorral, 170-centi, ha kiveszem az ülőrészt akkor 190, kivegyem? De akkor kell oda valami deszka, mert beesek az első ülés mögé. Mondom az asszonynak gyere próbáljuk ki ketten hogyan férünk el benne. Aszonygya ketten?????? ^_^ Ja, bocsi....egyedül. :D He-he-he... :D

Tegnap én is pont ezt csináltam. Mondom 186 centi vagyok. Ülések lehajt, befekszek, hát nem fértem el. Kivettem az üléseket, akkor már simán elfértem. Beraktam egy 190-es szivacsot, oszt csókolom. Amúgy ha rám hallgatsz, akkor úgy csinálod, hogy a fejed legyen a csomagtérajtónál, és akkor nem kell semmi az ülések alá ;)

Link to comment
Megosztás:

Azaz, bele a sűrüjébe! :P Én már idomítom a kutyákat, arra ugranak, hogy: Apa itt az új barátom!" és csakis zacsira harapnak. ;)

Nem volt a multkor net, kihívtuk a szerelőt, valamit zagyavált, hogy minden oké, biztos vírusos a gép. Elküldtem (magamban) a halál facába, aztán az asszony valami online keresővel talált vagy 3-at. :P

Lemértem a caravant elfektetett hátsó üléssorral, 170-centi, ha kiveszem az ülőrészt akkor 190, kivegyem? De akkor kell oda valami deszka, mert beesek az első ülés mögé. Mondom az asszonynak gyere próbáljuk ki ketten hogyan férünk el benne. Aszonygya ketten?????? ^_^ Ja, bocsi....egyedül. :D He-he-he... :P

Tegnap én is pont ezt csináltam. Mondom 186 centi vagyok. Ülések lehajt, befekszek, hát nem fértem el. Kivettem az üléseket, akkor már simán elfértem. Beraktam egy 190-es szivacsot, oszt csókolom. Amúgy ha rám hallgatsz, akkor úgy csinálod, hogy a fejed legyen a csomagtérajtónál, és akkor nem kell semmi az ülések alá :D

Jó tudni hogy nem csak én próbáltam ki ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Lemértem a caravant elfektetett hátsó üléssorral, 170-centi, ha kiveszem az ülőrészt akkor 190, kivegyem? De akkor kell oda valami deszka, mert beesek az első ülés mögé. Mondom az asszonynak gyere próbáljuk ki ketten hogyan férünk el benne. Aszonygya ketten?????? :P Ja, bocsi....egyedül. ^_^ He-he-he... :D

Tegnap én is pont ezt csináltam. Mondom 186 centi vagyok. Ülések lehajt, befekszek, hát nem fértem el. Kivettem az üléseket, akkor már simán elfértem. Beraktam egy 190-es szivacsot, oszt csókolom. Amúgy ha rám hallgatsz, akkor úgy csinálod, hogy a fejed legyen a csomagtérajtónál, és akkor nem kell semmi az ülések alá ;)

Akkor a caravanosoknak nem is kell se faház, se sátor egy több napos találkozón. ;) Mégiscsak caravant kellett volna vennem, felér egy lakókocsival. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor a caravanosoknak nem is kell se faház, se sátor egy több napos találkozón. ^_^ Mégiscsak caravant kellett volna vennem, felér egy lakókocsival. :D

Hát még ki nem próbáltam, de azon gondolkodom, hogy nem fogok minden egyes látogatás alkalmával kicsengetni 5 rupót a szobáért éjszakánként, ha az asszonyhoz megyek.

Link to comment
Megosztás:

Hát még ki nem próbáltam, de azon gondolkodom, hogy nem fogok minden egyes látogatás alkalmával kicsengetni 5 rupót a szobáért éjszakánként, ha az asszonyhoz megyek.

:D Az neked fizetős ha ott alszol? ^_^ (neeeem félreérteni..., a szobára gondoltam :P )

Link to comment
Megosztás:

Jah a szoba fizetős. Az asszony még nem, leszámítva az évfordulókat szülinapokat névnapokat illetve az ünnepeket. ^_^

Ebben van valami... :D Inkább nem számolom ki hogy mennyibe van egy állandó asszony, meg egy "fizetős" mert lehet hogy meglepődnék :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.