Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D ^_^

Haveromnak volt szokása hogy ha fényképészt látott akkor kihajolt az ablakon és valami iszonyatosan elborult, idióta fejjel belevigyorgott a trafiba :P ;) Mindig szóltam hogy vigyorogjál, fényképeznek, ez meg már tekerte is lefelé az ablakot ;) Aztán már kapott ő is csekket és azóta nincs olyan jó kedve a 3lábút lát :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom :D Csaká hát nem lehetett kihagyni. Hát nekem egy darabig még nem hinném, hogy ilyet kell fognom. Nem tartunk még ott anyukával. De remélem nemsokára eljön az az időszak is. :P

Azt Te csak hiszed... Lehet hogy már ma este szól a párod, hogy... asszem beszélnünk kéne... :D Na, akkor már kezdhetsz gyanakodni. ^_^

Jobb apukák már a terhesség alatt elkezdenek spórolni a csúzlira, és katalógust nézegetni, hogy golyósat, vagy söréteset érdemes e venni. ;)

Csakis söréteset!!! Azzal nagyobb az esély hogy eltalálod a delikvenst- na meg hogy több lovagjelöltet találsz el... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt Te csak hiszed... Lehet hogy már ma este szól a párod, hogy... asszem beszélnünk kéne... :D Na, akkor már kezdhetsz gyanakodni. ^_^

Csakis söréteset!!! Azzal nagyobb az esély hogy eltalálod a delikvenst- na meg hogy több lovagjelöltet találsz el... :P

Azt nem hinném, kb egy hete múltak el az ünnepek ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor most van 3 hét ööm-bódottáá... :D ^_^

Nem jössz ma a városba? Minimeet? :P

Menni megyek, csak nem a városba hanem siófokra. Ott dolgozik most anyuka, és megyek hozzá. Majd csak holnap reggel esz haza a penész ;)

Mellesleg jól látom, hogy tűzoltó vagy?

Link to comment
Megosztás:

Hmm, ezekben az előregyártott vacakokban általában túl kicsi az ellenállás. Hamar kipurcannak....

Működtek egészen addig amíg nem forrasztottam.

Mindenhol ez van a kocsiban egész jól bírja.

A kilométerórában is ezek vannak a gyári helyeken.

Csak az eredeti foglalatos égőket kellett kivenni és odatenni a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Működtek egészen addig amíg nem forrasztottam.

Mindenhol ez van a kocsiban egész jól bírja.

A kilométerórában is ezek vannak a gyári helyeken.

Csak az eredeti foglalatos égőket kellett kivenni és odatenni a helyére.

Akkor hajlítsd ki a lábait és húzd ki a foglalatból. Lehet, hogy csak szétmelegítetted a forrasztást

Link to comment
Megosztás:

Nem látok semmit, a forrasztások jók.

Az ellenállás is ugyanolyan mint egy másikban aminek leszakítottam a fejét mire kijött az órából.

Gondolom sorba van kötve a 3 led és az ellenállás.

Ha van kéznél 3V-os elemed, akkor egyenként ellenőrizd a ledeket. Ha egy kinyiffant akkor egyik sem fog világítani

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.