Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg észreveszem, ha 200 m-re egy rendőrautó szembe parkol a forgalommal a megállni tilos táblánál .... ^_^

Ne már! :D Elég ha egy kicsit figyelmetlenebb az ember, néha előfordul. ;) Ha havonta küldik a büntetéseket, akkor visszavontam. :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg észreveszem, ha 200 m-re egy rendőrautó szembe parkol a forgalommal a megállni tilos táblánál .... ^_^

Debrecenben ismerek pár rendőrautót amiből mérnek

Mégpedig: Sárgásfehér foltozott régi fajta transporter, Piros lacetti, fehér ignis, fehér wagon R, és fehér G astra,fehér octavia. Ennyit tudok. Biztos van még más is. :D Viszont ha 30as szakaszon feltűnően lassan jönnek szembe, és ott magányoskodik 1 autó velem szemben, akkor nagyon visszaveszek.

Link to comment
Megosztás:

Szimplán kibaszottul álmos vagyok, és túl sok energiát kéne belefektetni abba, hogy ma összejöjjön bármi is, amihez meg legalább olyan lusta vagyok, mint te sok minden máshoz. Plusz holnap is lesz elég szívás, utána meg kezdődik a hét, ahol szintén. De hát ez van.

Hja, nem kell mindet elkapkodni :D

Hamarossssssssan átszivárgom a Margít hídhoz, ott lesz a bázispont ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben ismerek pár rendőrautót amiből mérnek

Mégpedig: Sárgásfehér foltozott régi fajta transporter, Piros lacetti, fehér ignis, fehér wagon R, és fehér G astra,fehér octavia. Ennyit tudok. Biztos van még más is. :D Viszont ha 30as szakaszon feltűnően lassan jönnek szembe, és ott magányoskodik 1 autó velem szemben, akkor nagyon visszaveszek.

Gyorshajtás szabadon választott, nem kötelező gyakorlat ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Ne már! :D Elég ha egy kicsit figyelmetlenebb az ember, néha előfordul. ;) Ha havonta küldik a büntetéseket, akkor visszavontam. :P

5 éve jár arra minden nap. Ismeri a terepet, az autó lassan magától hazatalál. Mindenkivel előfordulhat egy kis figyelmetlenség.

Nem haragszom én rá, inkább bosszant a dolog. Annyira kézenfekvőnek kellett volna lennie.....lenne jobb helye annak a stexnek ^_^

Link to comment
Megosztás:

Gyorshajtás szabadon választott, nem kötelező gyakorlat ^_^ :P

így van... Csak ha mégis választod akkor lehetős fizetős gyakorlattá válik. ;)

óóó baccameg..gyakorlatról jut eszembe...ha a nyáron a jelenlegi szakmával nem tudok elhelyezkedni akkor mehetek vissza a suliba még 1 szakmáért ( drog & toxikológus lesz sztem ) viszont az már 90E ft... :D Mert a második szakmát ingyér nem adják

Link to comment
Megosztás:

így van... Csak ha mégis választod akkor lehetős fizetős gyakorlattá válik. ^_^

óóó baccameg..gyakorlatról jut eszembe...ha a nyáron a jelenlegi szakmával nem tudok elhelyezkedni akkor mehetek vissza a suliba még 1 szakmáért ( drog & toxikológus lesz sztem ) viszont az már 90E ft... :D Mert a második szakmát ingyér nem adják

Regisztrálj a munkaügyön és kérj támogatást. :P

Link to comment
Megosztás:

A képet tegyétek el, jól jöhet még, ha el akarjátok adni a kocsit ^_^

:P ;) ;)

Napok óta keresek egy fényképet....én vagyok rajta motorral Budán a Hunyadi úton, meg egy 85 km/h-ás felirat :D

4000 Ft-ba került, meg 3 hónapra bevonták a jogsimat.......ezelőtt 27 évvel :D

Link to comment
Megosztás:

Még a hippi/huligán korszakodban készült? :D

^_^

Aha. Kollégám sietett, hogy elérje a vonatot, én meg fiatal voltam és tojtam a világra ;)

Ennél többet még ennyi idő alatt nem fizettem gyorshajtásért, a 3 hónap meg pont januártól szólt áprilisig....a moci úgyis téli álmát aludta :D ;)

Volt képem megkérdezni a yardon, hogy ennyi pénzért színes kép is lehetne, de azt mondták az 8000 :P

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben ismerek pár rendőrautót amiből mérnek

Mégpedig: Sárgásfehér foltozott régi fajta transporter, Piros lacetti, fehér ignis, fehér wagon R, és fehér G astra,fehér octavia. Ennyit tudok. Biztos van még más is. :D Viszont ha 30as szakaszon feltűnően lassan jönnek szembe, és ott magányoskodik 1 autó velem szemben, akkor nagyon visszaveszek.

Ha megyek be Győrbe a temető előtt szinte mindíg mérnek, azért aztán a Győr-táblától odaszögezem a mutatót az 50-hez, nem érdekel a mögöttem jövő mennyire siet, amugy is a külső sávban megyek. A mulkor is tötyörgök befele, villogattak is hogy 3 lábú van, mindenki látja, előttem egy nö ment, 50-el halad a sor, aztán amikor meglátta a rendőröket beleállt a fékbe. ^_^ Hová az anyjába fékezett még??? Lement vagy 30-ra, majdnem beleszálltam, belém meg a mögöttem jövő. :P Mert megijed, hogy gyorsan megy inkább megy 27, és féllel, nehogy bemérjék. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha megyek be Győrbe a temető előtt szinte mindíg mérnek, azért aztán a Győr-táblától odaszögezem a mutatót az 50-hez, nem érdekel a mögöttem jövő mennyire siet, amugy is a külső sávban megyek. A mulkor is tötyörgök befele, villogattak is hogy 3 lábú van, mindenki látja, előttem egy nö ment, 50-el halad a sor, aztán amikor meglátta a rendőröket beleállt a fékbe. :D Hová az anyjába fékezett még??? Lement vagy 30-ra, majdnem beleszálltam, belém meg a mögöttem jövő. :P Mert megijed, hogy gyorsan megy inkább megy 27, és féllel, nehogy bemérjék. ;)

na igen... 50nél mennek 20al amikor mérnek. Az olyat se szeretem. Fateromnak volt mániája 1 időben, hogy legyen 40en a mutató amikor mérnek... Aztán vettünk gps-t és még ha 50en van a mutató akkoris 43-44 körül van a gps. Azóta jó az 50.

Itt debrecenben meg szine állandóan mérnek a keletterv épületénél, az M35ös autópályán pedig a Polgári vagy a Józsai pihenőnél. Bár a Józsait rádióból hallottam, ha pályán mentem mindíg Polgárnál álltak. ez a 2 hely ami mindennap szinte 100% hogy ott állnak. ^_^

De szoktak még a salakmotorpályánál, és a faraktár-híd után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.