Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most, hogy mondjátok...a mutterokkal is jóban voltam. :P

Szeresd a lányát, "khm" az anyját... ;) :P :D

Aztán pár év múlva hazamész és 1 idegen fickó eszi a vacsorád. :D

Abszolút fejlövésgyanús :P

:D :P

A szössz nagyon ott van.. ^_^ ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy ne add oda. :P Csak annyit, hogy nem merném elkérni. :D

Bár én az "autó kölcsönbe" témával amúgy is gondban vagyok. Nem szívesen adom kölcsön. Nem rosszindulatból, egyszerűen csak számomra ez olyan dolgok közé tartozik, amit nem szeretek megosztani bárkivel.......

Egyetértünk! Ismerőseim rólam is tudják, hogy én se kérek egyiktől se autót, de Ők se kérik tőlem. Szomszédba pedig csak át kellene kiabálnom, hogy: Piiiista, dobd már ide a kulcsot........

Anyós szutyukiját vagy asszony kispókját simán kölcsönveszem ha kell, de másét..... ^_^

Mondtam neki, hogy továbbra is odaadom ha kell neki és nekem akkor nem kell. :P Mondjuk J0hnny is mondta nekem, hogy kocsit és nőt kölcsönadni TILOS. ;) :D

Keresztapám szerint autót kölcsönadni olyan, mintha az asszonyt adnád oda..... ;)

Link to comment
Megosztás:

Keresztapám szerint autót kölcsönadni olyan, mintha az asszonyt adnád oda..... ;)

Akkor keriméknél a muternek van vilmoskörte-banán mix :P kerifaterom lazából dobja a Campo kulcsát de kerianyám.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Egyetértünk! Ismerőseim rólam is tudják, hogy én se kérek egyiktől se autót, de Ők se kérik tőlem. Szomszédba pedig csak át kellene kiabálnom, hogy: Piiiista, dobd már ide a kulcsot........

Anyós szutyukiját vagy asszony kispókját simán kölcsönveszem ha kell, de másét..... :D

Keresztapám szerint autót kölcsönadni olyan, mintha az asszonyt adnád oda..... ;)

Kis pók? Nem tán egy Ferrari F430 Spiderrel jár??? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Esélytelen. Reggel 8tól vár a kőműveskanál és minden egyéb vidámság... ^_^

Szerencsés :D nekem fél 6-kor egy rakás kamiont kell útnak indítanom aszfalttal :P úgyhogy le is léptem, pásztok! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ja. 30.000.....Kb. annyit ér maga az "autó" :D

Engem eddig hálistennek meg a szerencsének, még nem mértek be... De félek, hogy érik. Bár mostanában próbálok tartani minden sebességet.

hmm...itt úgy feltámadt a szél... az előbb olyat ugrottam. ^_^ Billentve van az ablak, az ajtó nem volt jól bezárva, a huzat kivágta és hirtelen visszacsapta.

És olyan hangokat hoz a szél mintha valaki egy vuvuzelát fújna :P

Link to comment
Megosztás:

Na mi ?

Dúl a jókedv ? :D

Szimplán kibaszottul álmos vagyok, és túl sok energiát kéne belefektetni abba, hogy ma összejöjjön bármi is, amihez meg legalább olyan lusta vagyok, mint te sok minden máshoz. Plusz holnap is lesz elég szívás, utána meg kezdődik a hét, ahol szintén. De hát ez van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.