Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sanci! Mi van ha másfél vonal van??? ;)

Az már érdekességet :D

Megmutatja, hogy milyen sűrűn jár a postás az asszonyhoz ;)

Akkor meg bi lenne a nőm? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Bocs, nem tudtam, hogy nő jár felétek. Esetleg a szomszéd látogatásait jelzi? :P

Kellett volna még vagy 2-t lökni :D

Na be lehet fejezni ^_^ :P ;)

A szomszéd meg inkább attól retteg, hogy más látogatja meg a nejét.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen létezik? Ne szívassss. Nem fogom fel az ilyet.

Deee.Van ilyen.Amikor gyakoroltam vele,nála a merőleges parkolóba tolatás,ott megállt,hogy

egyenesbe tekerte a kormányt vissza.Kész is volt.De a bibi,hogy a kocsit a badka állította meg.

De meg lett a sok gyakorlás eredménye.Meglett a jogsi :D és azóta a szekrényben porosodik.

A tanulni vett kocsiról lejárt a műszaki és ennyi....

De legalább nem jön szembe velünk......autópályán ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz az is kevés lesz :D :P

^_^

Hát igen...ha maaaaajjd később estleg nekem is lányom lesz, én is így leszek vele.

Ha a gyerek mindenre megfelel..pl értelmes, normális, nem suhanc fejű akkor jön a végső tesztre ( természetesen benne van, hogy A-tól Z-ig felsorolni az astra 1.7D alkatrészeit..( még én se tudnám ), fújni az opel történelmet kívülről,suliban 5ös, stb..stb..) megfelel akkor, jólvan nembánom ;) De 6ra otthon és nem autóval! ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak én voltam eddig jóban mindegyik faterral? ^_^ :P

Hmmm...mit csinálnál? Ha tegyük fel debreceni vagy, elmész a csajodhoz pestre, apuka meghív...kiöltözöl, előveszed a normális énedet, faterhoz bemész...erre leáll gereblyéztetni, és szeméttel teli talicskát hordatni veled ;) Mert nekem az ex apja ezt csinálta :D ;) Tesztelgetett..mindenféle súlyt emeltetett ott velem. És a végén kijelenti...jó erőben vagy, igazi vidéki vagy. Na mondom...márcsak leparasztoz és itthagyom a ge*ibe

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...mit csinálnál? Ha tegyük fel debreceni vagy, elmész a csajodhoz pestre, apuka meghív...kiöltözöl, előveszed a normális énedet, faterhoz bemész...erre leáll gereblyéztetni, és szeméttel teli talicskát hordatni veled :D Mert nekem az ex apja ezt csinálta :D ^_^ Tesztelgetett..mindenféle súlyt emeltetett ott velem. És a végén kijelenti...jó erőben vagy, igazi vidéki vagy. Na mondom...márcsak leparasztoz és itthagyom a ge*ibe

Mibe került az neked?

Jó anyóst nehezebb találni.

Az enyém 10 éve 1 szót sem szól.

Most, hogy mondjátok...a mutterokkal is jóban voltam. :P Bizonyára tetszett nekik a szarszemétszaralak. ;) Sőt, az egyik exem anyukája, szakítás után még írt iwiwen, hogy mennyire sajnálja, meg tökre csipáztak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy mondjátok...a mutterokkal is jóban voltam. :D Bizonyára tetszett nekik a szarszemétszaralak. ^_^ Sőt, az egyik exem anyukája, szakítás után még írt iwiwen, hogy mennyire sajnálja, meg tökre csipáztak. :P

Én az exem muterjával olyan viszonyba voltam, hogy megkért, hogy szólítsam anyukának. Elvégre 3 éve már ismertem. szeptember 17.-én lttünk volna 3 évesek. szeptember 11.-én otthagyott a kedves kislánya.

Link to comment
Megosztás:

Jobb apukák már a terhesség alatt elkezdenek spórolni a csúzlira, és katalógust nézegetni, hogy golyósat, vagy söréteset érdemes e venni. ;)

Van mivel lövöldözni rájuk úgyhogy marad a másra spórolás.. ;)

Akkor csak én voltam eddig jóban mindegyik faterral? ^_^ :P

Az az egyszerűbbik esete a dolgoknak.. :D

Mibe került az neked?

Jó anyóst nehezebb találni.

Az enyém 10 éve 1 szót sem szól.

Az a jobbik :D az enyémé meg állandóan ugatott míg el nem vettem a lányát :D de hála az égnek 180 fokos kézifékest vágott be.. :P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.