Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na,pont ez az a gép ami szereti,ha szénné forgatják.Nekem is azt mondta a szerelő,amikor mondtam,hogy rángat a gép,hogy nem szabad 8000 alá engedni,akkor kicsit erőtlen :D :P ;)

Van benne valami

Hát.... Én ennyire még sosem lőttem meg.Nem is akarom. Nemtudom hányezret forgott, de tuti 6 körül volt. Füstöt is hagyott rendesen. ^_^

Nekem még sosem volt rángatás amúgy ;) Annyian írják, hogy rángat a kocsi. A kocsi 2002 óta van a családnál..De sztem még 1szer sem rángatott csak úgy.

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom hányezret forgott, de tuti 6 körül volt. Füstöt is hagyott rendesen. ^_^

Ha az kiforogta volna a 6-ot akkor már kb egy motorcserén lennél túl :D de legalábbis a hf és a dugók komoly generál elé néztek volna :P

Link to comment
Megosztás:

Fingalmam sincs tényleg, hogy mennyi lehet.

Na majd ha legközelebb összefutunk akkor megnézheted lassú gázrátétellel hogyan is emelkedik az a bizonyos mutató :D

Link to comment
Megosztás:

Dízel az érzékeny az ilyenre,a benzines nem annyira kényes.Km meg használat függő.

Ki lehet azt is fingatni

az biztos. :P Érzékeny hát... főleg az állatkodásra.

Na majd ha legközelebb összefutunk akkor megnézheted lassú gázrátétellel hogyan is emelkedik az a bizonyos mutató ;)

Oké ^_^

Ma délután kaptam egy "meglepit".. Szőlőkötözés... :D Nincs is azzal semmi gond. Csak amikor délután szemben állok a nappal és süti a képemet.. közbe kötöm a szőlőt, és még a mocsadék szúnyog is odajön szemétkedni, és folyik a víz a fejemről...húh...

Link to comment
Megosztás:

Na de Zotyának? ^_^ Még a végén megszégyenítené Fatert.. ;) ;)

Röhögni fogsz, péntek este látunk is egy piros Porschét a parkoló mellett elmenni, Fater nézte, ki tudja mi játszódott le benne. Gondolom elképzelte ahogy felmarja vele az asztfaltot. :D

Hát.... Én ennyire még sosem lőttem meg.Nem is akarom. Nemtudom hányezret forgott, de tuti 6 körül volt. Füstöt is hagyott rendesen. :D

Nekem még sosem volt rángatás amúgy :P Annyian írják, hogy rángat a kocsi. A kocsi 2002 óta van a családnál..De sztem még 1szer sem rángatott csak úgy.

Nekem is csak akkor amikor le volt csúszva a visszamenő cső.

Fingalmam sincs tényleg, hogy mennyi lehet. Nincs fordulatszámmérőm :P De ha lenne se tudnám. Pszichológiai tiltás azonnal tiltana 4500 körül :P

Mi az? :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs is azzal semmi gond. Csak amikor délután szemben állok a nappal és süti a képemet.. közbe kötöm a szőlőt, és még a mocsadék szúnyog is odajön szemétkedni, és folyik a víz a fejemről...húh...

Én ugyanezt eljátszottam fűnyírás előtt, utána meg jó buli volt a gazt gyepálni szerencsétlen, nagyanyámtól örökölt, 20 éves, műanyag gyereknek való játékkacattal :D édes volt a zuhanyzás utána :P :D

Röhögni fogsz, péntek este látunk is egy piros Porschét a parkoló mellett elmenni, Fater nézte, ki tudja mi játszódott le benne. Gondolom elképzelte ahogy felmarja vele az asztfaltot. ^_^

:P ;) ;)

Esküszöm jó hasznot tudna csinálni az az ember az útépítőknél :D baromi gyorsan baromi sokat feltépne.. :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Röhögni fogsz, péntek este látunk is egy piros Porschét a parkoló mellett elmenni, Fater nézte, ki tudja mi játszódott le benne. Gondolom elképzelte ahogy felmarja vele az asztfaltot. ^_^

Nekem is csak akkor amikor le volt csúszva a visszamenő cső.

Mi az? :D ;)

Vannak az én közelemben is olyanok,akik teszt esetén a szélsőséges körülmény tényezőt biztosítják. ;)

Akinek nincs füle hozzá,ne üljön kocsiba.Az egyik haver friss jogsival...

Lementem vele a szerelőhöz a kocsijáért,kiálltam neki a garázsból-uccu neki,menj vele haza-és üresben kézivel ketyergő kocsiból kiszállva átadtam neki a volánt.

Emberem bepattant és semmi mást nem csinált csak beletiport a gázba üveghangig.ÉÉÉÉs...

Csodálkozott,hogy a gáz padlón,a kocsi mégsem moccan.Mi lehet a hiba?

ÜRESBEN?EMBEEEER :P

Link to comment
Megosztás:

Vannak az én közelemben is olyanok,akik teszt esetén a szélsőséges körülmény tényezőt biztosítják. ^_^

Akinek nincs füle hozzá,ne üljön kocsiba.Az egyik haver friss jogsival...

Lementem vele a szerelőhöz a kocsijáért,kiálltam neki a garázsból-uccu neki,menj vele haza-és üresben kézivel ketyergő kocsiból kiszállva átadtam neki a volánt.

Emberem bepattant és semmi mást nem csinált csak beletiport a gázba üveghangig.ÉÉÉÉs...

Csodálkozott,hogy a gáz padlón,a kocsi mégsem moccan.Mi lehet a hiba?

ÜRESBEN?EMBEEEER :D

Ilyen létezik? Ne szívassss. Nem fogom fel az ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Én ugyanezt eljátszottam fűnyírás előtt, utána meg jó buli volt a gazt gyepálni szerencsétlen, nagyanyámtól örökölt, 20 éves, műanyag gyereknek való játékkacattal :D édes volt a zuhanyzás utána :D :P

Én ahogy jöttem haza a kertből lehúztam az ablakot és a 47esen 100-110es tempóval. Nem volt mostanába ilyen, de 4 autót előztem meg egyhuzamba ;)

Ritka a 47esen megcsinálni ilyet a rengeteg kamionostól, meg úgy alapból a forgalomtól. De most szerencsém volt.

Röhögni fogsz, péntek este látunk is egy piros Porschét a parkoló mellett elmenni, Fater nézte, ki tudja mi játszódott le benne. Gondolom elképzelte ahogy felmarja vele az asztfaltot. ;)

Nekem is csak akkor amikor le volt csúszva a visszamenő cső.

Mi az? ^_^ :P

Mi az? Amikor már olyan hangja van hogy nincs szived tovább pörgetni :P Nálam is van ilyen, és Dáwid cartárs is mondta. És tényleg van! Aztán el lett nevezve pszichológiai tiltásnak :D

Oszt ez a cucc mit tud? :P

Nem ilyen terhesség bigyó? 1 vonal nincs gyerek, 2 vonal valszeg úton van a gyerek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.