Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. :D El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. ;) Köszi mindkettőtöknek. :D

Nincs mit. :D Ugye, hogy nem bóvli?

Most azért ferde, mert rosszul rakták vissza. ^_^ Eddig kicsit túlment a vízszintesen, most meg megáll előtte. :P

Köszi! Amúgy már odaadtam havernak a gépet, úgyhogy nincs messzibb kép. ;)

Viszont most látom, hogy kell másik rendszámkeret, mert ez eltorzult. :P

Meg valamit csinálnom kell az ajtón lévő dísz műanyagtól, mert az maradt az eredeti és az új lökősön lévőktől elüt. :P

Mondtad neki, most hol kell összetörni? Előbb-utóbb kicserélteti neked az egészet :D :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, mindjárt meg fog történni. :P

Legalább valaki szereti a minőségi sört is. Majd valamikor ütközünk (persze nem úgy, hogy biztosítót is be kell vonni :P) és adom a sört. :P :D

Szerintem jobb így gumikéder nélkül. Alex is mondta, hogy jobb, mert kifolyik a víz és anno alatta rohadt már az ajtó. :D

Aha, és mi tartja az ajtóban az üveget? ;)

Most azért ferde, mert rosszul rakták vissza. :P Eddig kicsit túlment a vízszintesen, most meg megáll előtte. :D

Köszi! Amúgy már odaadtam havernak a gépet, úgyhogy nincs messzibb kép. :P

Viszont most látom, hogy kell másik rendszámkeret, mert ez eltorzult. ;)

Meg valamit csinálnom kell az ajtón lévő dísz műanyagtól, mert az maradt az eredeti és az új lökősön lévőktől elüt. :D

Hülyeeee! :D :P

Esetleg egyúttal lefújathattad volna azt is színre a hátsó lökös oldalával együtt... amúgy jó lett ;)

Corsa tr, azért annyira nem ritka. ;)

Azért 3-ajtósban nem is olyan gyakori... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit. :D Ugye, hogy nem bóvli?

Mondtad neki, most hol kell összetörni? Előbb-utóbb kicserélteti neked az egészet :D :P

Abszolút nem bóvli. Jó anyagból van. ;) Mondjuk én bíztam az ítélőképességedben. ^_^

A fényképezőgépre gondoltam, hogy elvitte, mondjuk a kocsit is. :D Mikor mondta, hogy hozzák a kocsim, utána írta, hogy ma kell-e nekem. :D

Aha, és mi tartja az ajtóban az üveget? ;)

Esetleg egyúttal lefújathattad volna azt is színre a hátsó lökös oldalával együtt... amúgy jó lett :P

Azért 3-ajtósban nem is olyan gyakori... :P

Oda van ragasztva alulról nem? ;) Vagyis úgy tűnik, bár biztos kivették a fújás miatt, mert amúgy az eredeti került vissza, amin az opelclub-os matrica is fent van. :D

Mondtam, hogy az eredeti állapotába kerüljön vissza és akkor okés. :P De majd le lesz fújva, úgyhogy nem kap szilikont, mint azt ajánlották. :P

Link to comment
Megosztás:

A fényképezőgépre gondoltam, hogy elvitte, mondjuk a kocsit is. :D Mikor mondta, hogy hozzák a kocsim, utána írta, hogy ma kell-e nekem. :P

Függetlenül attól, hogy nem Ő volt a hibás, én a helyében biztos nem merném mégegyszer elkérni. :P

Egész délután fűkaszáltam. Persze mielött kész lettem volna a kert végével is, a gázkar nyomógombjával történt valami. :P Gondoltam hátha csak szétesett belül, megnézem. Tévedtem. ;) Hogy lehet műanyagból csinálni azt, ami a gázbowdent tartja?! ^_^

Kezd fájni a vállam és a derekam is. ;) Most nagyon rámférne egy masszázs. :D

Link to comment
Megosztás:

Függetlenül attól, hogy nem Ő volt a hibás, én a helyében biztos nem merném mégegyszer elkérni. :P

Egész délután fűkaszáltam. Persze mielött kész lettem volna a kert végével is, a gázkar nyomógombjával történt valami. :P Gondoltam hátha csak szétesett belül, megnézem. Tévedtem. :D Hogy lehet műanyagból csinálni azt, ami a gázbowdent tartja?! ^_^

Kezd fájni a vállam és a derekam is. ;) Most nagyon rámférne egy masszázs. :D

Nem az kérte el, akinél összetörték és ha ismét kellene neki, odaadnám neki. Ezt hívják barátságnak. :P

Amúgy kell új jobbhátsó zárszerkezet, mert a mostani el van törve és olykor nem záródik az ajtó és menet közben kinyílik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem az kérte el, akinél összetörték és ha ismét kellene neki, odaadnám neki. Ezt hívják barátságnak. :P

Nem azt mondtam, hogy ne add oda. :D Csak annyit, hogy nem merném elkérni. :D

Bár én az "autó kölcsönbe" témával amúgy is gondban vagyok. Nem szívesen adom kölcsön. Nem rosszindulatból, egyszerűen csak számomra ez olyan dolgok közé tartozik, amit nem szeretek megosztani bárkivel. Vannak olyanok, akiket nagyon szeretek, de ismerem is annyira, hogy tudom, nem vigyáznának rá.

Ha szükségük van rá, inkább elviszem Őket én, ahová szeretnék.

Persze ennek van előzménye is. A Szamaramat egyszer kölcsönadtam egy családtagomnak. 60 Km-ről kellett bevontatni, mert beállt a motorja, ugyanis egy kis privát rallyzás közben valamivel megütötte az olajteknőt. Utána nyomta neki ezerrel és olaj híjján, biza hamar megadta magát szerencsétlen.

A főtengelyre ráolvadt a csapágy, úgy kellett leesztergáltatni róla. ^_^ Ja, és mellesleg az egyik lengéscsillapító "rúdja" eltört, a másikból csak kifolyt a folyadék.

Ennek ellenére vannak olyanok is (igaz nagyon kevés), akinek bármikor nyugodt szívvel odaadom. Én viszont csak végszükség esetén kérek mástól.

...és lehet, hogy meglep, de vannak barátaim. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

számomra ez olyan dolgok közé tartozik, amit nem szeretek megosztani bárkivel.

Hááát azért én néha megosztom a rakteret ;) beteszem a térelválasztót, csak nem tudom minek.. :D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Hááát azért én néha megosztom a rakteret :P beteszem a térelválasztót, csak nem tudom minek.. ^_^ :P ;)

Az én rakteremet próbáld megosztani valakivel. ;) Akivel ilyesmit megosztanék, inkább hazahozom. Lehet, hogy nem olyan kalandos, de sokkal kényelmesebb. :P :D

Jólvan, most esett le mit olvastam a második mondatban. :P Hiába fáradt vagyok már. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy ne add oda. :P Csak annyit, hogy nem merném elkérni. :D

Bár én az "autó kölcsönbe" témával amúgy is gondban vagyok. Nem szívesen adom kölcsön. Nem rosszindulatból, egyszerűen csak számomra ez olyan dolgok közé tartozik, amit nem szeretek megosztani bárkivel. Vannak olyanok, akiket nagyon szeretek, de ismerem is annyira, hogy tudom, nem vigyáznának rá.

Ha szükségük van rá, inkább elviszem Őket én, ahová szeretnék.

Persze ennek van előzménye is. A Szamaramat egyszer kölcsönadtam egy családtagomnak. 60 Km-ről kellett bevontatni, mert beállt a motorja, ugyanis egy kis privát rallyzás közben valamivel megütötte az olajteknőt. Utána nyomta neki ezerrel és olaj híjján, biza hamar megadta magát szerencsétlen.

A főtengelyre ráolvadt a csapágy, úgy kellett leesztergáltatni róla. ^_^ Ja, és mellesleg az egyik lengéscsillapító "rúdja" eltört, a másikból csak kifolyt a folyadék.

Ennek ellenére vannak olyanok is (igaz nagyon kevés), akinek bármikor nyugodt szívvel odaadom. Én viszont csak végszükség esetén kérek mástól.

...és lehet, hogy meglep, de vannak barátaim. :P ;)

Mondtam neki, hogy továbbra is odaadom ha kell neki és nekem akkor nem kell. :P Mondjuk J0hnny is mondta nekem, hogy kocsit és nőt kölcsönadni TILOS. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom ha nem muszáj. A jobb oldali a rosszabb, de lehet ki kellene cserélni akkor már a balt is az is kezd ropogni.

Milyen tünetei voltak az önindítódnak? Nekem kb minden 10-ik indításra kerreg (nyáron). Télen nagyon ritkán csinálta ezt, de ez már tavaly Október óta gond. Ha minden igaz a nyáron meglesz javítva.

Nekem annyi volt, hogy adtam gyujtást, aztán ha továbbfordítottam, nem történt semmi. Akadt a bendix, nem tudta belökni a fogaskereket. Kiszedtem, szétszedtem, benzines rongyal megtörölgettem, jó dzsuvás volt, azóta tökéletes.

Függetlenül attól, hogy nem Ő volt a hibás, én a helyében biztos nem merném mégegyszer elkérni. :P

Egész délután fűkaszáltam. Persze mielött kész lettem volna a kert végével is, a gázkar nyomógombjával történt valami. ;) Gondoltam hátha csak szétesett belül, megnézem. Tévedtem. :P Hogy lehet műanyagból csinálni azt, ami a gázbowdent tartja?! :P

Kezd fájni a vállam és a derekam is. :D Most nagyon rámférne egy masszázs.:D

Senki nem lakik a közelben aki venni a lapot?! ^_^ Ennyi fatöküt! ;) :P

A fönököm Boxerében van műanyag kuplungpedál, ott is ahol beleakad a fél centi vastag bowden. Egy olyan kisteherben amiben még nincs rásegítés, és izomból kell kuplungolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Senki nem lakik a közelben aki venni a lapot?! :D Ennyi fatöküt! ^_^ :P

A fönököm Boxerében van műanyag kuplungpedál, ott is ahol beleakad a fél centi vastag bowden. Egy olyan kisteherben amiben még nincs rásegítés, és izomból kell kuplungolni. :P

Ne keríts!!! ;)

Tudom, a végén még az fog kijönni a dologból, hogy nem szabad semmit a kezembe adni. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne keríts!!! ;)

Tudom, a végén még az fog kijönni a dologból, hogy nem szabad semmit a kezembe adni. :P ;)

Nem kerítek, de HA közelebb laknék, HA nem lennék házas, HA bátrabb lennék, és HA tudnák maszírozni, biztos segítenék rajtad. ^_^ Amúgy elképesztő helyeken tudnak műanyag alkatrészeket alkalmazni. :D

Link to comment
Megosztás:

Az én rakteremet próbáld megosztani valakivel. :D

Akivel ilyesmit megosztanék, inkább hazahozom. Lehet, hogy nem olyan kalandos, de sokkal kényelmesebb. :P :D

Nem probléma :D ennyin nem akadok fel :D

Értem én ^_^ egyben marad az üveg, nem lesz horpadt a tető.. ;) ;)

Tudom, a végén még az fog kijönni a dologból, hogy nem szabad semmit a kezembe adni. :P ;)

Eléggé célzatos :P :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy ne add oda. :P Csak annyit, hogy nem merném elkérni. :D

Bár én az "autó kölcsönbe" témával amúgy is gondban vagyok. Nem szívesen adom kölcsön. Nem rosszindulatból, egyszerűen csak számomra ez olyan dolgok közé tartozik, amit nem szeretek megosztani bárkivel. Vannak olyanok, akiket nagyon szeretek, de ismerem is annyira, hogy tudom, nem vigyáznának rá.

Ha szükségük van rá, inkább elviszem Őket én, ahová szeretnék.

Persze ennek van előzménye is. A Szamaramat egyszer kölcsönadtam egy családtagomnak. 60 Km-ről kellett bevontatni, mert beállt a motorja, ugyanis egy kis privát rallyzás közben valamivel megütötte az olajteknőt. Utána nyomta neki ezerrel és olaj híjján, biza hamar megadta magát szerencsétlen.

A főtengelyre ráolvadt a csapágy, úgy kellett leesztergáltatni róla. ;) Ja, és mellesleg az egyik lengéscsillapító "rúdja" eltört, a másikból csak kifolyt a folyadék.

Ennek ellenére vannak olyanok is (igaz nagyon kevés), akinek bármikor nyugodt szívvel odaadom. Én viszont csak végszükség esetén kérek mástól.

...és lehet, hogy meglep, de vannak barátaim. :P :D

Én az astrát eddig 2 havernak adtam oda. Egyiknek úgy is odamerném ha nem lennék mellette, de ilyenre nem volt még példa. Másiknak hiba volt mert úgy indult vele hogy annyira vonyított a gumi mint még előtte és azóta sem... ^_^ Na akkor üvöltöttem le, hogy k*bszott gyorsan álljál meg és húzás van a kormány mögül, és többet álmodni se merjen hogy vezeti... :P ;) azóta is ideges vagyok ha visszagondolok rá, és az én felelőtlenségemre.

VIszont másik haverra,sőt ha lehet így mondani barátra az életemet rá merném bízni. Ő szépen vezeti az astrát amikor mondom neki,hogy vezessen már. Bár benzineshez szokott a srác, és váltásnál komoly rántások vannak a motorfék miatt, de 1-2 indulás és megszokja. :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem annyi volt, hogy adtam gyujtást, aztán ha továbbfordítottam, nem történt semmi. Akadt a bendix, nem tudta belökni a fogaskereket. Kiszedtem, szétszedtem, benzines rongyal megtörölgettem, jó dzsuvás volt, azóta tökéletes.

Senki nem lakik a közelben aki venni a lapot?! :D Ennyi fatöküt! ^_^ :D

A fönököm Boxerében van műanyag kuplungpedál, ott is ahol beleakad a fél centi vastag bowden. Egy olyan kisteherben amiben még nincs rásegítés, és izomból kell kuplungolni. :D

:P ;) ;) :D :P :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.