Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincs gumikéder az ablak körül. :D

Amugy jó lett. ;)

Stella a kedvencem. :D

Na annak a pólónak is lőttek ;) ha nem vagyok lusta 1 fél órával hamarabb előkerülni.. ^_^

egyébként valamivel nem lenne hüleség kitapaszolni azt a rést :P lehet nem mutatna rosszul :P

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. :D El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. ;) Köszi mindkettőtöknek. :D

Útközben elkapott olyan eső, hogy hiába töröltem, vizesebb lett a szélvédő, mintha kikapcsolom a törlést. :P

Szerintem szépen meg lett csinálva, ezt Alex is alátámasztotta már amennyit látni lehetett belőle a szakadó eső közben.

Képek: Kép1 Kép2

Aki észreveszi, hogy mi az érdekesség a képen, kap egy sört tőlem. :P Alex és Invictus nem játszhat, Ők tudják. :P

Szép lett, persze majd ha eljössz a Pezóhoz, akkor tudok pontos véleményt mondani. :D Este Ivannorbi is tiszteletét tette, két Modi között ültem , nagyon vigyázzni kellett a számra. :D :P ;) Nem tudja valaki Fater önerőből ment haza? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Az bent van a műszerfalon, felragasztásra várva. ;)

Tiv. már megmondta, úgyhogy a játéknak vége. :P

Jobb így....Nekem sincs rajt felirat ;) Igaz tegnap még azt mondtam hogy jobb ha nem rakod vissza a gimkédert, meg aztán tény, hogy a caravan csomiajtója 85% ott rohad először. De nem játszik szerepet a beázásnál ^_^ Nem tudom, csak hát biztos van valami szerepe...Vagy miért tették oda a gyárba? :D

Link to comment
Megosztás:

Szép lett, persze majd ha eljössz a Pezóhoz, akkor tudok pontos véleményt mondani. :D Este Ivannorbi is tiszteletét tette, két Modi között ültem , nagyon vigyázzni kellett a számra. ^_^ ;) :D Nem tudja valaki Fater önerőből ment haza? :P

Sajna még egy ideig nem tudok menni pezóba. :P

Jobb így....Nekem sincs rajt felirat :D Igaz tegnap még azt mondtam hogy jobb ha nem rakod vissza a gimkédert, meg aztán tény, hogy a caravan csomiajtója 85% ott rohad először. De nem játszik szerepet a beázásnál ;) Nem tudom, csak hát biztos van valami szerepe...Vagy miért tették oda a gyárba? :D

Nekem viszont így jobban tetszik. A mai autókon is van olyan, amelyiken nincs és így van megoldva. :P Az a gumikéderezés olyan "trabantos" hatást kelt. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki Fater önerőből ment haza? :D

Mit művelt már megint? ^_^ :P

Érdemes újat venni vagy egy "jó állapotú" bontott is megteszi?

Önindító bendix vagy minek a javítása milyen árban van?

Ha találsz olyant ami nem kotyog mint a vesztés akkor jó a bontott is.

Önindító nekem cserébe 25 volt. Vittem a kissé lehasználtat ami úgy értelmesen összeomlott belül és hoztam a felújítottat..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tudna mondani egy árat a féltengely cserére? Kb. mennyibe jön ki?

Érdemes újat venni vagy egy "jó állapotú" bontott is megteszi?

Önindító bendix vagy minek a javítása milyen árban van?

Nekem a múlt decemberben szerelőnél szőröstül, bőröstül, (ABS-es a kocsi!) 18 ezerbe került a j.e. féltengely csere.

Azóta a kormányom se ráz!

(Egyébként azért kellett cserélni, mert az ABS jeladó tárcsa sérült egy beszorult kavics miatt.)

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. ;) El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. ;) Köszi mindkettőtöknek. ;)

Útközben elkapott olyan eső, hogy hiába töröltem, vizesebb lett a szélvédő, mintha kikapcsolom a törlést. :D

Szerintem szépen meg lett csinálva, ezt Alex is alátámasztotta már amennyit látni lehetett belőle a szakadó eső közben.

Képek: Kép1 Kép2

Aki észreveszi, hogy mi az érdekesség a képen, kap egy sört tőlem. :P Alex és Invictus nem játszhat, Ők tudják. :P

Az ablaktölrőd még mindig ferde :D :P

De szíp lett. A kéder nélküli ablak... őőő... újabb autókon sincs, van egy távolabbi képed a hátuljáról? :D (csak hogy lemenjek -e letépni a gumikédert :P )

Phhhhhhhhhh.....ritka nagy hányadék....fájjjj ^_^

Nem baj, több marad nekem :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mancs mindenkinek!

Azt álmodtam, hogy az autóm dobott vagy 4 hibakódot de nem találom az álmoskönyvben ennek a magyarázatát....ez most mit jelentsen? :D

nemrég álmodtam hasonlót, hogy megint kivillant a töltésjelzőm az M7esen... Ugyebár tavaly meg is történt. Aztán elkezdett villogni, narancssárga meg zöld..

Meghalt szegény. ^_^ Igazából esélye nem volt a túlélésre, volt pár nyilt törése, de a fő gond hogy a koponyacsontja is szényílt. Azt nem tudta megmondani az asszony, hogy egyensúlyozták, vagy csak felnyomatták a gumit, csak azt, hogy kamiongumi robbant szét mellette. :P

Kicsit más téma, páran már tudják, Karcsi, Opelosfater, Ivannorbi, (örülök, hogy megismerhettelek), Thuby, hogy még műkszik a tiltásom. ;)

Szegény.. ;)

Daykiller! Tényleg szép lett az autód.

Link to comment
Megosztás:

Az ablaktölrőd még mindig ferde :D :P

De szíp lett. A kéder nélküli ablak... őőő... újabb autókon sincs, van egy távolabbi képed a hátuljáról? :D (csak hogy lemenjek -e letépni a gumikédert ;) )

...

Most azért ferde, mert rosszul rakták vissza. ^_^ Eddig kicsit túlment a vízszintesen, most meg megáll előtte. :D

Köszi! Amúgy már odaadtam havernak a gépet, úgyhogy nincs messzibb kép. :P

Viszont most látom, hogy kell másik rendszámkeret, mert ez eltorzult. :P

Meg valamit csinálnom kell az ajtón lévő dísz műanyagtól, mert az maradt az eredeti és az új lökősön lévőktől elüt. :D

Mancs mindenkinek!

Azt álmodtam, hogy az autóm dobott vagy 4 hibakódot de nem találom az álmoskönyvben ennek a magyarázatát....ez most mit jelentsen? ;)

Hülyeeee! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem a múlt decemberben szerelőnél szőröstül, bőröstül, (ABS-es a kocsi!) 18 ezerbe került a j.e. féltengely csere.

Azóta a kormányom se ráz!

(Egyébként azért kellett cserélni, mert az ABS jeladó tárcsa sérült egy beszorult kavics miatt.)

Gondolom új. Nekem is a jobb oldali van rosszabb állapotban, de a bal oldalit is hallottam már kanyarodás közben.

Nemtom meddig bírja csere nélkül, de szerencsére nem ráz, vagy legalábbis nem vettem észre.

Vagyis a 13-as alufelnivel rázott bizonyos sebességen de az az ütött felnik miatt volt. Ahhoz képest a 14-es acél sokkal jobb és szerintem még a kisebb úthibákat sem lehet érezni vele.

Link to comment
Megosztás:

Azt álmodtam, hogy az autóm dobott vagy 4 hibakódot de nem találom az álmoskönyvben ennek a magyarázatát....ez most mit jelentsen? :D

Azt nem ismerem ;)

celebrity-pictures-leonard-nimoy-check-engine.jpg

^_^ :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tudna mondani egy árat a féltengely cserére? Kb. mennyibe jön ki?

Érdemes újat venni vagy egy "jó állapotú" bontott is megteszi?

Önindító bendix vagy minek a javítása milyen árban van?

Én 5 ropiért vettem a bontott féltengelyt és tökéletesen üzemel. Igaz a régi se volt rossz.( ez életem végéig kísérteni fog? :D :D ) De miért akarod az egészet kicserélni? Lehet cserélni csak a csuklót is, az még újonnna sem vészes. A bendixet én csak takarítottam amikor akadozott, azóta jó.

Mit művelt már megint? ^_^ :P

Kézifékes forduló vagy 25X, plussz egy padkára futás, a lökös megúszta. Fehéren gőzölgő kipuffal jött vissza, nem tudom hazahúzták-e vagy saját lábon ment. :P

Mancs mindenkinek!

Azt álmodtam, hogy az autóm dobott vagy 4 hibakódot de nem találom az álmoskönyvben ennek a magyarázatát....ez most mit jelentsen? ;)

Azt hogy titkon benzinesre vágysz, azért álmodsz hibakóddal. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Én 5 ropiért vettem a bontott féltengelyt és tökéletesen üzemel. Igaz a régi se volt rossz.( ez életem végéig kísérteni fog? :D ^_^ ) De miért akarod az egészet kicserélni? Lehet cserélni csak a csuklót is, az még újonnna sem vészes. A bendixet én csak takarítottam amikor akadozott, azóta jó.

Nem akarom ha nem muszáj. A jobb oldali a rosszabb, de lehet ki kellene cserélni akkor már a balt is az is kezd ropogni.

Milyen tünetei voltak az önindítódnak? Nekem kb minden 10-ik indításra kerreg (nyáron). Télen nagyon ritkán csinálta ezt, de ez már tavaly Október óta gond. Ha minden igaz a nyáron meglesz javítva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.