Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Figyelj mán.

Ittál már mánsztert ?

Sejtésem szerint nem, mert akkor már nem lenne az a matrica a kocsidon :D ^_^ :P ;)

Hülye vagyol?? Azon élek :P ;) QRVAJÓÓÓÓÓ (mellesleg meg a Drift egyik főszponzora és ha fel van matricázva a gépezet, akkor beengedik a belső parkolóba :D )

Link to comment
Megosztás:

Zotya! Mesélted régebben, hogy a feleséged látott 1 srácot a kórházban aki mellett szétrobbant 1 kamiongumi... Mi lett vele? ^_^ Tudsz vmit? vagy annyi volt?

Valszeg hazavágta a téma egy időre ;)

Bakker!!! ;) :D

Nem hiszem el, hogy eben az 1 percben, nem törte össze magát senki..... :P

A rutin kérem, a rutin.. :D :P ja, feléjük a kürt az index.. :P

Link to comment
Megosztás:

De milyen sérülést okozhat? Tudom, hogy robbanás de mégis mi történik? :D

Valamihez hozzávágja a nyomás, dobhártyaszakadás, ilyesmi ^_^ volt kollégámat egy MTZ hátsó vágta a falhoz a műhelyben ami előtt még egy szerszámszekrény is volt, elől kiment az összes foga, gerince sérült de aránylag elég jól össze tudták rakni.. :P

Link to comment
Megosztás:

Valamihez hozzávágja a nyomás, dobhártyaszakadás, ilyesmi :P volt kollégámat egy MTZ hátsó vágta a falhoz a műhelyben ami előtt még egy szerszámszekrény is volt, elől kiment az összes foga, gerince sérült de aránylag elég jól össze tudták rakni.. ;)

uh szegény ember ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Még ez is kevés :P De EZ már 2 VIP jegyet is ért :D A boxba álltam be fapofával két versenyautó közé :P :P

Kezdesz "Norci" feelingben szenvedni ^_^ tuti elkaptál valamit ettől a vidéki levegőtől :D sztem vizsgáltasd ki magad mielőtt komoly baj ér ;) ;)

Tudom, hogy itt vidéken könnyen lemegy az agyáról az ember de.. :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Kezdesz "Norci" feelingben szenvedni :P tuti elkaptál valamit ettől a vidéki levegőtől :P sztem vizsgáltasd ki magad mielőtt komoly baj ér ;) ;)

Tudom, hogy itt vidéken könnyen lemegy az agyáról az ember de.. :D :D :P

Engem a gumifüst hülyített meg :P Kicsit beleszerettem ebbe a sportba. Street kategóriában van egy csapatunk ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jó hát én nem szeretem magam égetni... ;)

Ha azt nézem hogy 2500 egy belépő, és mi kaptunk 3 méter szigszalagért 2 Vendégjegyet, és egy simát, akkor azzal hogy ez a sz.r egy órát kintvolt, kaptunk 7500 pénz értékben jegyeket. Nekem megérte ;) Kár hogy kiestünk a kvalin... ^_^ :P

http://racing-bazar.hu/alkatresz/komplett_..._f_bontas_c16nz

Valaki mintha keresett volna bordó cuccot :D

Link to comment
Megosztás:

széltibe több mint hossszába ;)

Nem férne be a fától. :D

Zotya!

Mesélted régebben, hogy a feleséged látott 1 srácot a kórházban aki mellett szétrobbant 1 kamiongumi... Mi lett vele? :D Tudsz vmit? vagy annyi volt?

Meghalt szegény. ^_^ Igazából esélye nem volt a túlélésre, volt pár nyilt törése, de a fő gond hogy a koponyacsontja is szényílt. Azt nem tudta megmondani az asszony, hogy egyensúlyozták, vagy csak felnyomatták a gumit, csak azt, hogy kamiongumi robbant szét mellette. :P

Kicsit más téma, páran már tudják, Karcsi, Opelosfater, Ivannorbi, (örülök, hogy megismerhettelek), Thuby, hogy még műkszik a tiltásom. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. ^_^ El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. :D Köszi mindkettőtöknek. :D

Útközben elkapott olyan eső, hogy hiába töröltem, vizesebb lett a szélvédő, mintha kikapcsolom a törlést. :P

Szerintem szépen meg lett csinálva, ezt Alex is alátámasztotta már amennyit látni lehetett belőle a szakadó eső közben.

Képek: Kép1 Kép2

Aki észreveszi, hogy mi az érdekesség a képen, kap egy sört tőlem. ;) Alex és Invictus nem játszhat, Ők tudják. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. :P El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. ^_^ Köszi mindkettőtöknek. :P

Útközben elkapott olyan eső, hogy hiába töröltem, vizesebb lett a szélvédő, mintha kikapcsolom a törlést. ;)

Szerintem szépen meg lett csinálva, ezt Alex is alátámasztotta már amennyit látni lehetett belőle a szakadó eső közben.

Képek: Kép1 Kép2

Aki észreveszi, hogy mi az érdekesség a képen, kap egy sört tőlem. ;) Alex és Invictus nem játszhat, Ők tudják. :D

De jó! Örülök, hogy kész van! :D Igen, így a képekről ítélve, tényleg szép lett.

(Most már tessék kivenni az aláírásból a rommátörve feliratot!!!) :P

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. ;) El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. ^_^ Köszi mindkettőtöknek. :P

Útközben elkapott olyan eső, hogy hiába töröltem, vizesebb lett a szélvédő, mintha kikapcsolom a törlést. ;)

Szerintem szépen meg lett csinálva, ezt Alex is alátámasztotta már amennyit látni lehetett belőle a szakadó eső közben.

Képek: Kép1 Kép2

Aki észreveszi, hogy mi az érdekesség a képen, kap egy sört tőlem. :D Alex és Invictus nem játszhat, Ők tudják. :P

Nincs gumikéder az ablak körül. :D

Amugy jó lett. :P

Stella a kedvencem. :P

Link to comment
Megosztás:

De jó! Örülök, hogy kész van! :D Igen, így a képekről ítélve, tényleg szép lett.

(Most már tessék kivenni az aláírásból a rommátörve feliratot!!!) :P

Igen, mindjárt meg fog történni. :D

Nincs gumikéder az ablak körül. ^_^

Amugy jó lett. ;)

Stella a kedvencem. ;)

Legalább valaki szereti a minőségi sört is. Majd valamikor ütközünk (persze nem úgy, hogy biztosítót is be kell vonni :D) és adom a sört. :P :P

Szerintem jobb így gumikéder nélkül. Alex is mondta, hogy jobb, mert kifolyik a víz és anno alatta rohadt már az ajtó. :P

Link to comment
Megosztás:

Gépjárművem ismét a saját tulajdonomban van. :P El is ugrottam kapásból Zircre, Alex-hez átvenni a brekivel intézett kis bizniszt. ^_^ Köszi mindkettőtöknek. :D

Útközben elkapott olyan eső, hogy hiába töröltem, vizesebb lett a szélvédő, mintha kikapcsolom a törlést. ;)

Szerintem szépen meg lett csinálva, ezt Alex is alátámasztotta már amennyit látni lehetett belőle a szakadó eső közben.

Képek: Kép1 Kép2

Aki észreveszi, hogy mi az érdekesség a képen, kap egy sört tőlem. ;) Alex és Invictus nem játszhat, Ők tudják. :D

Nagyon tiszta az autó? :P :P :P :D

(am tényleg szép lett)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.