Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

augusztus 1től nincs már lehetőség ilyenre. amúgy meg vicc, h nem dönthetem el h akaroke e vesedonor lenni vagy nem...

+egy kérdés

pl a másik 3 ember aki velem volt, nincs jogsiuk én nem szóltam nekik honnan kéne tudniuk h bekell kötni magukat még hátul is?

Ezért írták azt a könyvecskét ami KRESZ felirattal az elején került kiadásra, és azért lehet jogsid mert állítólag láttad már ^_^

Ha meg a vesedonorkodás a célod azért azt ne felejtsd el hogy nem egyedül vagy az úton, és a legritkább esetben csattan a donorjelölt egyéb, élőlénytől elvonatkoztatható dologba :D

Link to comment
Megosztás:

Ajajj ;) tavaly a maci új lökije festetlenül 84-be fájt a csávónak :D legközelebb ne rodeózzon a parkolóban pótcsokival :P és szépen végződött így az éve, pláne az újéve.. ^_^

Tavaly a lányom caravánját megtámadta hátulról egy Cocacólás kocsi. A hátsó fényezett lökhárítója összetört, horpadt. A biztosító 93-at fizetett, lakatos 4 ezerért szerelte le / föl, műanyagos 8 ezerért szabta varrta, ragasztotta, fényező 20 -asért fényezte. Így köll csinálni! ;)

Link to comment
Megosztás:

+egy kérdés

pl a másik 3 ember aki velem volt, nincs jogsiuk én nem szóltam nekik honnan kéne tudniuk h bekell kötni magukat még hátul is?

Neked kellett volna figyelmeztetni őket ^_^

Amúgy meg, ha pályán repesztettél öv nélkül..........hát no comment :D

Link to comment
Megosztás:

sztem félreérettél vagy én nem értelek ^_^

Nem az utasnak kell tudnia, hanem neked. A Vezető köteles meggyőződni indulás előtt arról, hogy minden utasa bekötötte -e az övet, nem fejjel lefelé ül -e az ülésen, vagy nem csukta -e a nyakára az ajtót. Az utasnak joga van életképtelennek, hülyének, vagy öngyilkos hajlamúnak lenni, de a vezetőnek viszont kötelessége meggyőzödni arról hogy bekötötték magukat. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem az utasnak kell tudnia, hanem neked. A Vezető köteles meggyőződni indulás előtt arról, hogy minden utasa bekötötte -e az övet, nem fejjel lefelé ül -e az ülésen, vagy nem csukta -e a nyakára az ajtót. Az utasnak joga van életképtelennek, hülyének, vagy öngyilkos hajlamúnak lenni, de a vezetőnek viszont kötelessége meggyőzödni arról hogy bekötötték magukat. :D

akkor mérnem velem fizettetik mindet?

Link to comment
Megosztás:

Tavaly a lányom caravánját megtámadta hátulról egy Cocacólás kocsi. A hátsó fényezett lökhárítója összetört, horpadt. A biztosító 93-at fizetett, lakatos 4 ezerért szerelte le / föl, műanyagos 8 ezerért szabta varrta, ragasztotta, fényező 20 -asért fényezte. Így köll csinálni! ^_^

Azért én ha lehet kihagyom az ilyen mókát. :D

akkor mérnem velem fizettetik mindet?

Én meg pont úgy tudom, hogy már jó egy ideje nem a vezetőt büntetik az utasok biztnsági öve miatt. Az hogy nincs jogsijuk, nem jelent semmit, gyalogost-kerékpárost is büntetnek közlekedési kihágások miatt. Meg ugye a törvény nem ismerete sem ment fel a felelőség aló, ha megszeged. És igazam van. :P

Link to comment
Megosztás:

Tavaly a lányom caravánját megtámadta hátulról egy Cocacólás kocsi. A hátsó fényezett lökhárítója összetört, horpadt. A biztosító 93-at fizetett, lakatos 4 ezerért szerelte le / föl, műanyagos 8 ezerért szabta varrta, ragasztotta, fényező 20 -asért fényezte. Így köll csinálni! ^_^

Nekem vajon kifizetnék a toldatot? Sanszos, hogy nem. :D és arra kevés lenne a 93e

Link to comment
Megosztás:

Nekem vajon kifizetnék a toldatot? Sanszos, hogy nem. ;) és arra kevés lenne a 93e

Car ügy :P na én részben ezért nem mókolom át az egészet :D jön egy sietős, jól telibe ver azt szevasz.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem az Impact-a becsapódás napját.. egész jó film ;)

Csak kissé hosszú a maga 3 órájával együtt. De azért jó volt. ^_^

Én meg kezdek gondolkozni, hogy elmenjünk-e anyósékhoz :D elég furcsa felhők vannak és az előrejelzés szerint se kecsegtető idő lesz a következő pár órában.. :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg kezdek gondolkozni, hogy elmenjünk-e anyósékhoz :D elég furcsa felhők vannak és az előrejelzés szerint se kecsegtető idő lesz a következő pár órában.. ^_^

Igen.... Eléggé necces viharos genyó felhők jönnek. Én se megyek ma sztem sehova. Bár ha délután szakad az eső, és fater se viszi el a kocsit, és Tomiéknak is jó akkor valszeg még ma lesötétíttetem a verdát.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg veled kellett volna. Papírt írt róla a szerv, vagy csak csengetni kellett? :D

itt már elvéreztél, mert mindenki magának fizeti egy jóideje. papir kellett, és baszottnagy droidok voltak szal ezeknek nem fizettem volna, inkább szét savaztam őket. büdös droid 20perc alat emgirták a 4 papirt aztán rájöttek h az összesbe forditva rakták az indigót ^_^ meg lekdztek kérdezgetni h ki hol dolgozik, mondom ehez közöd nincs :P

Link to comment
Megosztás:

:P

Gyah :P múltkor 2x is megszivatott a Dáwéhoz hasonló dísztárcsa :D olyan szépeknek tűntek messziről, sok küllősek, stb -na mondom íccaka nekiesek esküszöm :D :P visszafele melléfordultam azt kiderült, hogy nagyon nem alufelgenek ;) ;)

Apropó: felgenek és esetleg sesemenő valakinek? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.