Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A szerelőm, meg az egyik villamosságis kollégája. Én azt mondtam neki, hogy simán átrakható, mindenféle alakítás nélkül, mert ezt logikáztam ki abból, hogy "átrakható". :P

Mindkét oldalit le kellett cserélni, komolyabb kavicsfelverődés miatt, de köszönöm! :D

Mindegy túlélem. Mivel sosem kellett fizetnem neki, ilyen dolgokért nem reklamálnék. ^_^

Nekem csak az egyikbe kellett befaragni, de én magamnak csináltam

Valóban van olyan típus, amiben fixre van szerelve a magasságállító tekergető, azt csak faragással lehet cserélni....ezt egyik szerelő sem szívesen vállalja be....ingyen meg pláne ;)

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek hogyan jártam ma reggel.

Márciusban jött üzemorvos néni, olyan 45-50 közti de én mondom, hogy esküszöm alapból rákattantam ;) azt mondja vérnyomásmérés és karnyújtás asztalra -erre a jobb cickót a tenyerembe teszi :P aztán aljas és sumák módon elkövettem a magamét az meg csak vigyorgott mint a vadalma :D majdnem mondtam, hogy "gyere csak le babám a vezérlőbe.." :D ;)

Én lukon vágtam volna ha már megadatik :P

Egy az egyben.. ^_^ :P :P

Link to comment
Megosztás:

Márciusban jött üzemorvos néni, olyan 45-50 közti de én mondom, hogy esküszöm alapból rákattantam ;) azt mondja vérnyomásmérés és karnyújtás asztalra -erre a jobb cickót a tenyerembe teszi :P aztán aljas és sumák módon elkövettem a magamét az meg csak vigyorgott mint a vadalma :D majdnem mondtam, hogy "gyere csak le babám a vezérlőbe.." :D ;)

Volt is magas vérnyomás mi? ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Volt is magas vérnyomás mi? ;) ;)

Áá, nem :D van némi önuralmam azért ^_^ ;)

Zotyából azt is kinézem, hogy megáll a járda mellett, vesz 2 téglát és az előtte alló autó kerekei alá teszi :D

A sajátjával meg inkább az árokban parkol le nehogy elguruljon :P :P :P

Ezért jó a dízel......simán a kuplunggal játszva elindul....emelkedőn is :P :P

De még mennyire :D végigpakolom simán anélkül, hogy a gázpedált megközelítené a tappancsom :D mondjuk ez egy benyással már korántsem annyira egyszerű művelet :P vagy csak én vagyok türelmetlen vagy szimplán hiányzik belőlük lent a nyomaték :D

Link to comment
Megosztás:

De még mennyire :P végigpakolom simán anélkül, hogy a gázpedált megközelítené a tappancsom ;) mondjuk ez egy benyással már korántsem annyira egyszerű művelet ^_^ vagy csak én vagyok türelmetlen vagy szimplán hiányzik belőlük lent a nyomaték :D

Nekem télen, motormosás után befagyott a gázbovden. Úgy közlekedtem a városban, alapjáraton vagy fél órán keresztül. :D

Persze nem volt lámpánál gyorsulás. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a képeket a "gyorshajtásról" :P

Érdekes.....amelyik képen 72-őt mér azon nem látszik a rendszám, amin már olvasható azon 54 van.

Nem lehet ebbe belekötni valahogy? Mintha a fogamat húznák azzal a 30.000-el :D

Ezelőtt 18 évvel olyan képet mutattak amin a valós sebességgel, olvasható rendszámmal szerepelt az áldozat ^_^

Link to comment
Megosztás:

Volt is magas vérnyomás mi? :D ^_^

Pont nem. Feláll a répa, elvesz vagy 3 deci vért az agytól, lefagy a hypotalamusz. Vagy valami hasonló, majd az ujdonsült doki elmagyarázza. :P

A sajátjával meg inkább az árokban parkol le nehogy elguruljon ;) ;) :D

De állt is mint Katiban a gyerek! :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ha az erőnek ilyen zakatoló hangja van, akkor inkább nem kérem. :P

Majd beszélek azzal a fényezővel hogy ha már késett, akkor legalább dobja fel egy kicsit a fényezést. Mondjuk egy pár rózsaszín csíkkal :D :P

Megjött a Zasszony száguldozásának eredménye....50 helyett 72 km/h. Az mennyit is ér? ^_^

Nekem 30 volt :D

Tudtátok, hogy megszünt az ncore, meg az összes nagyobb magyar hasonló oldal?

Jah, arra keltem föl hogy öcsém ordítva üti az asztalt ;) ;)

szerk.:

Most értem haza, letöltöttem a maileket, és azóta nem tudom abbahagyni a röhögést :P :D

Ezt kaptam:

"Szia Kedves,

Ez az én nagy örömmel megtisztelő ez a kiváltság, hogy egy fontos javaslatot, hogy egy férfi-orientált megtisztelő ezzel médium. Bár, már nem teljesülnek, vagy hallotta a korábbi levelezést, kérjük, medve velem. Lát (nancy.vaye2@hotmail.com) a részletekért. Volna egy szép nap, Hercegnő Nancy."

jók ezek a fordítóprogik... :P

Link to comment
Megosztás:

"Szia Kedves,

Ez az én nagy örömmel megtisztelő ez a kiváltság, hogy egy fontos javaslatot, hogy egy férfi-orientált megtisztelő ezzel médium. Bár, már nem teljesülnek, vagy hallotta a korábbi levelezést, kérjük, medve velem. Lát (nancy.vaye2@hotmail.com) a részletekért. Volna egy szép nap, Hercegnő Nancy."

jók ezek a fordítóprogik... ^_^

Oké, de ki az a Hercegnő Nancy? :D

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a képeket a "gyorshajtásról" :D

Érdekes.....amelyik képen 72-őt mér azon nem látszik a rendszám, amin már olvasható azon 54 van.

Nem lehet ebbe belekötni valahogy? Mintha a fogamat húznák azzal a 30.000-el ;)

Ezelőtt 18 évvel olyan képet mutattak amin a valós sebességgel, olvasható rendszámmal szerepelt az áldozat :D

Jah, 5 ezerért fellebbezhetsz ;) aztán azt is bebukod :D én viszont megúsztam :P nyoma veszett a múltkori Nyíregyi rohangászásomnak ;) mire nem jók az ismerősök bizonyos helyeken.. :D

De állt is mint Katiban a gyerek! ;) :P

B+ Zotya :P :P majdnem leestem a fotelből.. ;) :P :D

Oké, de ki az a Hercegnő Nancy? ^_^

Spammer ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Jah, 5 ezerért fellebbezhetsz :P aztán azt is bebukod :D én viszont megúsztam :D nyoma veszett a múltkori Nyíregyi rohangászásomnak ;) mire nem jók az ismerősök bizonyos helyeken.. :P

Ismerősök???? ^_^ Neked mennyi eszed van

Megyek felverem a szomszédot...... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ismerősök???? ^_^ Neked mennyi eszed van

Szerinted kiket kerestem fel hirtelen a következő pillanatban? :P Olcsóbb volt céges számlára telefonálgatni néhány percet mint csekket fizetni :D ;) ;)

:D

Link to comment
Megosztás:

45... :P ;) ;)

:P :D :D

Szerinted kiket kerestem fel hirtelen a következő pillanatban? ^_^ Olcsóbb volt céges számlára telefonálgatni néhány percet mint csekket fizetni :D :P :P

:D

Nos, az eredmény:

A közönség felhívására igénybe vettem a telefonos segítséget is, eredményképpen életbe lép a felezős díjcsomag. :D

Mivel már írásos nyoma van, fizetni mindenképp kell.....csak nem mindegy mennyit ;)

Link to comment
Megosztás:

Öööö, engem is megbactak pont egy hete, csak városban. Nekem is ez az első szabálysértésem. Lehet elnézik? ;)

Simán rádverik! :D Nekem a hivatalnál, amikor megbüntettek 30.000-re, megfellebbeztük, erre még rátettek 5000-et ^_^ Úgyhogy csak várjátok szépen otthon a csekkecskét... 3 hónap után küldik ki. ;)

De ez már a Fogyasztás részlegen OFF, ezért áthoztam ide! :P

Link to comment
Megosztás:

Simán rádverik! :D Nekem a hivatalnál, amikor megbüntettek 30.000-re, megfellebbeztük, erre még rátettek 5000-et ^_^ Úgyhogy csak várjátok szépen otthon a csekkecskét... 3 hónap után küldik ki. :D

De ez már a Fogyasztás részlegen OFF, ezért áthoztam ide! :P

3 hónap? ;)

Akkor holnap megveszem a féktárcsákat... ;)

Link to comment
Megosztás:

Kösz Öcsibácsi, Istenkirály vagy ( leborulós szmájli). :D

http://kep.psharing.com/373495.jpg

Olyan mintha vadi új lenne, szinte sajnálom leszabni a helyéről, csak ugye más a felfogatásom. Még nem tudom belejátszani, "sajnos" 3/4-tankom van. Biztos jó halk lesz.

Használd egészséggel, ha mindenkivel ilyen simán lehetne üzletelni.

Én köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.