Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Rájukfér, úgy is nagy a szájuk a fogyitopicban. :P ^_^

Számold ki! ;)

Kösz Öcsibácsi, Istenkirály vagy ( leborulós szmájli). :D

http://kep.psharing.com/373495.jpg

Olyan mintha vadi új lenne, szinte sajnálom leszabni a helyéről, csak ugye más a felfogatásom. Még nem tudom belejátszani, "sajnos" 3/4-tankom van. Biztos jó halk lesz.

Azt az alsó szűrőt hol lehet kapni külön?

Link to comment
Megosztás:

Rájukfér, úgy is nagy a szájuk a fogyitopicban. :D :P

Számold ki! :P

Engem nem hat meg....másfél év alatt még nem szoktam hozzá teljesen. Hiába, az 1.8-as után a szívem azt súgná add el a fenébe és vegyél benzines omegát (legalább), de az eszem szerint jójez....occó etetni, könnyebb odafigyelni a sebessághatárokra :P

Azé nem mindegy, hogy 20 lityi nafta---->380 km a pesti dugókban :P ;)

Köszi a linket :D

30 ^_^

Köszi ;)

Elvitte a hálószoba parkettáját.....

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mit vagytok úgy oda :D ma egyedül egy 6-os bömbivel és egy Evo 7-tel nem bírtam a 4-esen :D az összes többit toltam le a p..ba.. ;) :P

Én Tiv.-ét láttam menet közben, bevallom, kellemes meglepetés volt. ^_^ Sokkal lomhábbnak gondoltam a dízeleket. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen se sűrűn van, hogy délben én töröm meg a csendet. :P :D

Jelentem, nem mindegyik manuális állítású fényszóróból lehet elektromos állításút csinálni. Miután kb. a duplájába kerül az elektromos állítású, úgy döntöttem nem cserélem vissza, inkább lemondok erről a komfortról. ;)

Ezt ki mondta? Simán befaragtam....egy kis kreativitás, egy-két célszerszám és meg is van :D ;)

Amúgy melyik oldali kéne? Van egy balosom szabadon.... ^_^

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek hogyan jártam ma reggel. Egy körorvosi rendelőt újjítunk fel, mellette van a doktornő szolgálati lakása, átt lehet menni bentről is. Reggel nem volt túl meleg, hosszúnadrágban mentem melózni, aztán mire odeértünk rájöttem, hogy melegem lesz. 7-kor úgy sincs mozgás, beálltam a sarokba, hosszúnadrág le, rövidbe bújtam volna bele, kinyílik az átjáróajtó, dokinő beviharzik, a festőt kereste, mint utólag kiderült. Persze ahogy bejött a szeme sarkából látta, hogy van ott valaki, hátranézett, én meg ott álltam polóban, zokniban, egyik kezemben a melegítőnaci, a másikban a rövid. :P Aszondja, hoppá, bocsánat. Semmi frappáns nem jutott eszembe, egy szál facba, mondom neki, he-he látott már ilyet nem? ^_^ Aszondja persze, és ment tovább. :D Egész nap kerültem , a lányához jött a barátnője délben vihogtak meg felém pislogtak, azt se tudtam hová nézzek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Melyik részét nem érted? :D Csak azért emeltem ki a hozzászólásodat, hogy tudd neked szól.

Nincs meccs? Azaz nem tévét nézel, ha tudsz fórumozni. :D

Most nincs meccs, majd lesz. :D

:P

Ne legyé bunkóóóó. :P :P

El sem hiszitek hogyan jártam ma reggel. Egy körorvosi rendelőt újjítunk fel, mellette van a doktornő szolgálati lakása, átt lehet menni bentről is. Reggel nem volt túl meleg, hosszúnadrágban mentem melózni, aztán mire odeértünk rájöttem, hogy melegem lesz. 7-kor úgy sincs mozgás, beálltam a sarokba, hosszúnadrág le, rövidbe bújtam volna bele, kinyílik az átjáróajtó, dokinő beviharzik, a festőt kereste, mint utólag kiderült. Persze ahogy bejött a szeme sarkából látta, hogy van ott valaki, hátranézett, én meg ott álltam polóban, zokniban, egyik kezemben a melegítőnaci, a másikban a rövid. ;) Aszondja, hoppá, bocsánat. Semmi frappáns nem jutott eszembe, egy szál facba, mondom neki, he-he látott már ilyet nem? :P Aszondja persze, és ment tovább. ^_^ Egész nap kerültem , a lányához jött a barátnője délben vihogtak meg felém pislogtak, azt se tudtam hová nézzek. ;)

Kellemetlen. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt ki mondta? Simán befaragtam....egy kis kreativitás, egy-két célszerszám és meg is van :D ;)

Amúgy melyik oldali kéne? Van egy balosom szabadon.... :D

A szerelőm, meg az egyik villamosságis kollégája. Én azt mondtam neki, hogy simán átrakható, mindenféle alakítás nélkül, mert ezt logikáztam ki abból, hogy "átrakható". ;)

Mindkét oldalit le kellett cserélni, komolyabb kavicsfelverődés miatt, de köszönöm! ^_^

Mindegy túlélem. Mivel sosem kellett fizetnem neki, ilyen dolgokért nem reklamálnék. :P

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek hogyan jártam ma reggel. Egy körorvosi rendelőt újjítunk fel, mellette van a doktornő szolgálati lakása, átt lehet menni bentről is. Reggel nem volt túl meleg, hosszúnadrágban mentem melózni, aztán mire odeértünk rájöttem, hogy melegem lesz. 7-kor úgy sincs mozgás, beálltam a sarokba, hosszúnadrág le, rövidbe bújtam volna bele, kinyílik az átjáróajtó, dokinő beviharzik, a festőt kereste, mint utólag kiderült. Persze ahogy bejött a szeme sarkából látta, hogy van ott valaki, hátranézett, én meg ott álltam polóban, zokniban, egyik kezemben a melegítőnaci, a másikban a rövid. :P Aszondja, hoppá, bocsánat. Semmi frappáns nem jutott eszembe, egy szál facba, mondom neki, he-he látott már ilyet nem? ^_^ Aszondja persze, és ment tovább. :D Egész nap kerültem , a lányához jött a barátnője délben vihogtak meg felém pislogtak, azt se tudtam hová nézzek. ;)

Hi!

Ez cink,de ettől szép az élet :D ;)

Még ha neked esett volna mi? :P

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszitek hogyan jártam ma reggel. Egy körorvosi rendelőt újjítunk fel, mellette van a doktornő szolgálati lakása, átt lehet menni bentről is. Reggel nem volt túl meleg, hosszúnadrágban mentem melózni, aztán mire odeértünk rájöttem, hogy melegem lesz. 7-kor úgy sincs mozgás, beálltam a sarokba, hosszúnadrág le, rövidbe bújtam volna bele, kinyílik az átjáróajtó, dokinő beviharzik, a festőt kereste, mint utólag kiderült. Persze ahogy bejött a szeme sarkából látta, hogy van ott valaki, hátranézett, én meg ott álltam polóban, zokniban, egyik kezemben a melegítőnaci, a másikban a rövid. :P Aszondja, hoppá, bocsánat. Semmi frappáns nem jutott eszembe, egy szál facba, mondom neki, he-he látott már ilyet nem? ^_^ Aszondja persze, és ment tovább. :D Egész nap kerültem , a lányához jött a barátnője délben vihogtak meg felém pislogtak, azt se tudtam hová nézzek. ;)

Ilyenkor jön az, hogy: anyukád már kapott, ti is szeretnétek? ;)

Már bizseregtek az ujjaid, mikor írok valami olyasmit amibe bele lehet kötni vagy ki lehet forgatni, mi? :D

Persze, erre vártam már egy hónapja. :P

Link to comment
Megosztás:

Én Tiv.-ét láttam menet közben, bevallom, kellemes meglepetés volt. :D Sokkal lomhábbnak gondoltam a dízeleket. ^_^

Ugye hogy nem lomha az? :P És ugye hogy nem is zakatol? ;) Igaz, a tiéd azért halkabb. De hát, benyás. :P

;)

Te meg mit röhögsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.