Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ilyen se sűrűn van, hogy délben én töröm meg a csendet. :P :D

Jelentem, nem mindegyik manuális állítású fényszóróból lehet elektromos állításút csinálni. Miután kb. a duplájába kerül az elektromos állítású, úgy döntöttem nem cserélem vissza, inkább lemondok erről a komfortról. ;)

Kiderült, hogy a hűtőventillátorom azért nem működik, mert valami valahol zárlatos. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ma vezettem egy 1.7D Opel Combo-t. ^_^ Könnyeb a szervója, mint a VW-Jé. :P Nagyon furcsa volt alacsonypadlóst vezetni ennyi Astranélküliség és VW vezetgetés után. :D

Köszönöm elég.

Hogy áll az autód javítása? ;) Azt tudom, hogy a fényezőre vársz. Arra gondolok, hogy gyári új elemeket kapsz a sérült részek helyett vagy nem fizetné ki úgysem a gyári drága dolgokat a biztosító?

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen se sűrűn van, hogy délben én töröm meg a csendet. :P :D

Jelentem, nem mindegyik manuális állítású fényszóróból lehet elektromos állításút csinálni. Miután kb. a duplájába kerül az elektromos állítású, úgy döntöttem nem cserélem vissza, inkább lemondok erről a komfortról. ;)

Kiderült, hogy a hűtőventillátorom azért nem működik, mert valami valahol zárlatos. ^_^

Szia! Sziasztok! :D

Nekem elektromos van benne... de sosem használom. Még akkorsem ha meg van pakolva a hátulja. Állandóan középállásban van. ;)

Viszont mégis van 1 dolog amit majd tél előtt fogok venni bele. Valami szép fehéres fényű izzó :P De az még odébb van. :P Hálistennek.

NEmsokára záróra... legyen már vége :P

Link to comment
Megosztás:

Hogy áll az autód javítása? ;) Azt tudom, hogy a fényezőre vársz. Arra gondolok, hogy gyári új elemeket kapsz a sérült részek helyett vagy nem fizetné ki úgysem a gyári drága dolgokat a biztosító?

Itt a válasz. ^_^

Ha az erőnek ilyen zakatoló hangja van, akkor inkább nem kérem. :D

Most vérig sérted minnyá a traktorosokat. :P

Link to comment
Megosztás:

Hogy áll az autód javítása? :P Azt tudom, hogy a fényezőre vársz. Arra gondolok, hogy gyári új elemeket kapsz a sérült részek helyett vagy nem fizetné ki úgysem a gyári drága dolgokat a biztosító?

Nem biztosítózás történt, hanem a károkozó saját zsebből állja. Eddig 50k a költség, elvileg péntekre lesz meg. Elvileg. Bár látszólag nem komoly a kár (lökős és ajtócsere, valamint jobb hátsó sárvédőív), de gyári alkatrészbe nem olcsó és a fösték se. Lehetséges lett volna a GTK. Jameg hátfal is deformálódott, valamint a hátsó ajtó zárhídja, de aztán beszéltem a biztosítási ügynökömmel és az Allianz azonnal fizetett volna 200k-t zsebbe. ^_^

Már nagyon hiányzik. Természetesen, ha nem úgy kapom vissza, ahogy előzőleg kinézett, akkor feljebb viszem a dolgokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Szia! Sziasztok! ^_^

Nekem elektromos van benne... de sosem használom. Még akkorsem ha meg van pakolva a hátulja. Állandóan középállásban van. :D

Viszont mégis van 1 dolog amit majd tél előtt fogok venni bele. Valami szép fehéres fényű izzó :P De az még odébb van. ;) Hálistennek.

NEmsokára záróra... legyen már vége ;)

Én rendszeresen használom, igaz a jobb oldali nem üzemel. Illetve a motor pörög, de a foncsor nem mozog vele. :D Amúgy annyit használom, hogy éjszaka tökig vagy 1-es állásba állítom, nappal meg totál le (3), mert minek világíjjon előre napközben. :P Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Én rendszeresen használom, igaz a jobb oldali nem üzemel. Illetve a motor pörög, de a foncsor nem mozog vele. ^_^ Amúgy annyit használom, hogy éjszaka tökig vagy 1-es állásba állítom, nappal meg totál le (3), mert minek világíjjon előre napközben. :D Szerintem.

Multkor néztem amúgy, hogy működik-e... Közel voltam a falhoz hallottam hogy a motor pörög de nem láttam változást. Hátrébb álltam, onnantól már jól látható volt, hogy mozog.

Link to comment
Megosztás:

Nem biztosítózás történt, hanem a károkozó saját zsebből állja. Eddig 50k a költség, elvileg péntekre lesz meg. Elvileg. Bár látszólag nem komoly a kár (lökős és ajtócsere, valamint jobb hátsó sárvédőív), de gyári alkatrészbe nem olcsó és a fösték se. Lehetséges lett volna a GTK. Jameg hátfal is deformálódott, valamint a hátsó ajtó zárhídja, de aztán beszéltem a biztosítási ügynökömmel és az Allianz azonnal fizetett volna 200k-t zsebbe. :P

Már nagyon hiányzik. Természetesen, ha nem úgy kapom vissza, ahogy előzőleg kinézett, akkor feljebb viszem a dolgokat. :D

Szerencséje van a károkozónak, mert látom, hogy nem belöle akarsz meggazdagodni. Viszonylag kevésnek tünik az az 50 ropi a károkért. Szurkolok, hogy ha kész lesz, szebb legyen, mint új korában! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szerencséje van a károkozónak, mert látom, hogy nem belöle akarsz meggazdagodni. Viszonylag kevésnek tünik az az 50 ropi a károkért. Szurkolok, hogy ha kész lesz, szebb legyen, mint új korában! :D

Nem tudom milyen volt új korában, mert 2004-es német import. :P Köszi! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem biztosítózás történt, hanem a károkozó saját zsebből állja. Eddig 50k a költség, elvileg péntekre lesz meg. Elvileg. Bár látszólag nem komoly a kár (lökős és ajtócsere, valamint jobb hátsó sárvédőív), de gyári alkatrészbe nem olcsó és a fösték se. Lehetséges lett volna a GTK. Jameg hátfal is deformálódott, valamint a hátsó ajtó zárhídja, de aztán beszéltem a biztosítási ügynökömmel és az Allianz azonnal fizetett volna 200k-t zsebbe. ^_^

Már nagyon hiányzik. Természetesen, ha nem úgy kapom vissza, ahogy előzőleg kinézett, akkor feljebb viszem a dolgokat. :D

A 200 realis ár! 50-el nagyot bux! (vagy magyarosan bukoll :P )

50 még a piktornak sem elég.

Link to comment
Megosztás:

Ha az erőnek ilyen zakatoló hangja van, akkor inkább nem kérem. :D

Nem tudom mit vagytok úgy oda :D ma egyedül egy 6-os bömbivel és egy Evo 7-tel nem bírtam a 4-esen :P az összes többit toltam le a p..ba.. ;) :P

A 200 realis ár! 50-el nagyot bux! (vagy magyarosan bukoll :P )

50 még a piktornak sem elég.

Ajajj :D tavaly a maci új lökije festetlenül 84-be fájt a csávónak ^_^ legközelebb ne rodeózzon a parkolóban pótcsokival :P és szépen végződött így az éve, pláne az újéve.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most vérig sérted minnyá a traktorosokat. ;)

Rájukfér, úgy is nagy a szájuk a fogyitopicban. ;) :P

Megjött a Zasszony száguldozásának eredménye....50 helyett 72 km/h. Az mennyit is ér? :D

Számold ki! :D

Kösz Öcsibácsi, Istenkirály vagy ( leborulós szmájli). ^_^

373495.jpg

Olyan mintha vadi új lenne, szinte sajnálom leszabni a helyéről, csak ugye más a felfogatásom. Még nem tudom belejátszani, "sajnos" 3/4-tankom van. Biztos jó halk lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.