Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

2 honapja rendeltem hátsólámpát a cucura, 3-4 nap szállítási idő volt megadva, egy hét után telefonáltam h mivan, mondták h még nemjött meg majd holnap hivnak, én hivtam őket 3 nap múlva ismét, akkor is vmi kamu válasz, majd újabb 3-4 nap múlva nem vették fel a telefont egész nap csak késő délután hogy most moziba vana tag 30perc múlva visszahívnak, nah azóta is hivnak. múlt pénteken este 10kor egy sms, feladtuk a lámpádat. hétfőn jön a postás hozza a csomagot, adtam neki borravalót, azt visszaküldtem. erre most itt zargatnak e-mailben h nem vagyok korrekt, mert ha nem kell mérnem mondtam le a rendelést :D

szal ha vki a BG Tuning/Raceland-ról rendelne készüljön 2 hónapos ügyfélközpontú kiszolgálásra ^_^

Link to comment
Megosztás:

A cuccért együtt jöttök majd? ^_^ :P Persze csak viccelek, 15éves jááj. Tegnap ugye írtam erről, képet inkább nem mellékeltem. Átküldtem egy csajszinak, ott volt a muterja is. 20-24nek mondták a 15éves jáányt.

Hát mehetünk......de előre szólok, hogy az 50 kilós cementes zsákokat én kettesével szoktam hurcolni :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Találkoztam Hjoeval Jennersdorfban. Kezdésnek beszóltam neki, hogy nem tud parkolni, aztán később már ittasan felfedtem kilétem. ;)

Valóban jött a csávó és beszólt... :D

Pedig azt hittem elég egyszerűen beazonosítható géped van ^_^

Azt felismertem. Hiányzott egy felnikupak.... :P Csak az ember nem volt mellette épp.

Há vazz, aki nem tudja, az nem tudja. ;)

De most már tudom.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiányzott, ott volt az ablakban, csak ugye aki éjszaka jön az nem lát rendesen. ^_^

Nem is éjszaka mentem....Délután. Hát lehet ott volt. Nem néztem bele rendesen. Hátha megtetszenek az ülések, aztán akkor meg nekem is olyan kell majd.

(Meg egy rendes hűtőmaszk.... :D )

Mert a régit szétszúrta valami állat...

Link to comment
Megosztás:

Hozzál valami szivargyujtós hobbiflexet a Lurdyhoz és megoldom ^_^ :P ;)

Biciklivel hajtósat kapsz majd. ;)

Nem is éjszaka mentem....Délután. Hát lehet ott volt. Nem néztem bele rendesen. Hátha megtetszenek az ülések, aztán akkor meg nekem is olyan kell majd.

(Meg egy rendes hűtőmaszk.... :D )

Mert a régit szétszúrta valami állat...

Nem én mondtam.(ja mégis...) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.