Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Háztartási alkoholista vagy és megint nincs otthon sör ?

Amátőr :P :D

Ballagáson voltam, és kineveztek sofőrnek. :D ^_^ :P Viszont nagyon durva 8.os elballagott lánykák vannak. ;) ;)

:D :P :D

Nem baj... Ma este már nem valószínű hogy megcsinálom :D

Há' akkó' +? :P

Link to comment
Megosztás:

Ballagáson voltam, és kineveztek sofőrnek. :D ^_^ :P Viszont nagyon durva 8.os elballagott lánykák vannak. ;) ;)

Azok... ha ilyen komolysággal tudnának 40 év fölött 10 évet eltüntetni, mint ahogy 15 évesen tudnak fölszedni, nem lenne ennyi rinya... :D Én is megnéztem pár hölgyeményt, aztán öcsém (5 évvel fiatalabb nálam) közölte hogy ezek egy suliba jártak vele, csak 2-3 évvel lejjebb.

úúb@zdmeg-nahb@zdmeg

:P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Azok... ha ilyen komolysággal tudnának 40 év fölött 10 évet eltüntetni, mint ahogy 15 évesen tudnak fölszedni, nem lenne ennyi rinya... :D Én is megnéztem pár hölgyeményt, aztán öcsém (5 évvel fiatalabb nálam) közölte hogy ezek egy suliba jártak vele, csak 2-3 évvel lejjebb.

úúb@zdmeg-nahb@zdmeg

:P ;) ^_^

Felénk ezt úgy mérik, hogy

1: Elmúlt már 14 éves? - El

2: Van már személyije? - Van

3: Elbírja a két vödör vizet? - Nem - Sebaj vagy segítünk neki, vagy egy vödörrel fordul kettőt ;)

Link to comment
Megosztás:

Azok... ha ilyen komolysággal tudnának 40 év fölött 10 évet eltüntetni, mint ahogy 15 évesen tudnak fölszedni, nem lenne ennyi rinya... :D Én is megnéztem pár hölgyeményt, aztán öcsém (5 évvel fiatalabb nálam) közölte hogy ezek egy suliba jártak vele, csak 2-3 évvel lejjebb.

úúb@zdmeg-nahb@zdmeg

;) ;) ^_^

Hát igen. Jártam már én is úgy, mikor egy általános iskolánál melóztunk, hogy a kiscsaj az ablakon kihajolt. Akkor legyél úriember. :P Korához képest elég érett volt, hogy finoman fogalmazzak.

Link to comment
Megosztás:

Felénk ezt úgy mérik, hogy

1: Elmúlt már 14 éves? - El

2: Van már személyije? - Van

3: Elbírja a két vödör vizet? - Nem - Sebaj vagy segítünk neki, vagy egy vödörrel fordul kettőt ;)

Felénk meg azt mondják ha a cigit szívja, akkor mást is. :D Én is kezdek lassan bepánikolna, a nagyobbik 13, a két kicsi 11 mult. Szerintetek milyet vegyek, golyósat, vagy sörétesset? :D ;) Aztán csak tt ülök a gépnél, és néha találomra kilövök a ablakon, szerintem úgy nagy általánsságban mindíg eltalálok egy kerítésen átmászót, vagy fán gubbasztót. ^_^ A kutyát is úgy idomítom, hogy nem arra ugrik, hogy csibész, hanem arra hogy: Apa ő az új barátom. :P Na akkor zacsira támad.

Link to comment
Megosztás:

Így van, 2-3 gyerek után az ember megkomolyodik, és nem versenyautónak, hanem közlekedési eszköznek tekinti a kocsit. :P Hmmm...ezt én mondtam?? ^_^ :P Neked mikor tilt? :D :P

;) ;) :D :P

Méghogy közelekdési eszközként... :D

Én az enyémet még nem forgattam le teljesen addig, hogy leszabályozza és ne pörögjön tovább, pedig gyerekem sincs.. és valami túl öreg sem vagyok

Link to comment
Megosztás:

^_^ :P ;) ;)

Méghogy közelekdési eszközként... :D

Én az enyémet még nem forgattam le teljesen addig, hogy leszabályozza és ne pörögjön tovább, pedig gyerekem sincs.. és valami túl öreg sem vagyok

Úgy tudtam traktorban nincs is tiltás, csak nem pörög jobban, és annyi... :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudtam traktorban nincs is tiltás, csak nem pörög jobban, és annyi... :D

:P ;) ;) :D

Méghogy közelekdési eszközként... :P

Én az enyémet még nem forgattam le teljesen addig, hogy leszabályozza és ne pörögjön tovább, pedig gyerekem sincs.. és valami túl öreg sem vagyok

^_^ :D azt mondtam :P de nem húzattam addig, hogy ott szabályozza és ne pörögjön tovább :D De egy kis csavarral lehet állítani, hogy hol legyen ez a pont.Csak úgy, mint az alapjáratot. :P ja és a szabályzást képletesen érthettem. bocsesz a félreérthetőségért

Link to comment
Megosztás:

:D ^_^ :P ;)

Méghogy közelekdési eszközként... ;)

Én az enyémet még nem forgattam le teljesen addig, hogy leszabályozza és ne pörögjön tovább, pedig gyerekem sincs.. és valami túl öreg sem vagyok

Azért súgok. 5500-nál áll meg a fordulatszámmérő mutatója :D

Link to comment
Megosztás:

Ha lenne fordulatszámmérőm én se bírnám megállni, hogy ne nézzem meg :P

Hanyadikba próbáltad ki? ;) És mennyit ment az adott sebességben?

Nem én voltam, csak ismerek valakit, aki hallotta valakitől :P :D Amúgy nemtom... nem néztem. A fordulatszámmérő után a tükröt néztem, hogy látok -e füstöt :D Azt vettem észre különben hogy első időkben amikor belekerült, többet néztem a fordulatszámmérőt mint a km-órát ;) (ebből is vettem észre hogy akad a km-óra mutatója, mert a szokásos fordulatszámon tartva nem azt mutatta mint amit kellett volna) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem én voltam, csak ismerek valakit, aki hallotta valakitől ;) :P Amúgy nemtom... nem néztem. A fordulatszámmérő után a tükröt néztem, hogy látok -e füstöt :D Azt vettem észre különben hogy első időkben amikor belekerült, többet néztem a fordulatszámmérőt mint a km-órát ;) (ebből is vettem észre hogy akad a km-óra mutatója, mert a szokásos fordulatszámon tartva nem azt mutatta mint amit kellett volna) ^_^

óóó..kár :D Pedig mindíg is kiváncsi voltam hogy mondjuk 3.-ba max forudlaton mennyit megy. én eddig 90-ig húztam ezzel a motorral, de ment volna csak jött a pszichológiai tiltás.. :P

Link to comment
Megosztás:

Kösz, de a G után már egyik sem tetszik, hát ez van. :P

Ja, ma voltunk kolégiumban, tele volt egyetemístákkal, de kicsit csalódott voltam, senkit nem láttam sörrel a kezében. :P

Rosszkor mentél ;) (meg amúgy sem a kezükben tárolják ;) :D )

Amúgy miért lett ST ? ^_^ Caravant akaroook :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.