Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nna megvan, érett/ségizett ember lett belőlem... :P durva, nem? :D Holnap bizonyítványosztás, de azt tudom hogy a matek 1pont-1% híján 3-as, magyar- angol 4-es, töri 4 vagy 5, föci 5. :D Egész jó, csak a matek bosszant... ;)

Gratulálok! ;)

Ez inkább mind minusz pár lóerő :D ^_^ légfogó kacatok :D :P

Tuudoom :D

" " gondoltam,tudod agyban + LE :P

Amúgy igen,csak légfogó :P

Épíccsünk F csatornát az astrákba. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs!

Jövök haza, kapu kinyílik, beállok. Közbe rutinból rányomok a zárásra, tükörből látom, hogy elindul a kapu befelé.

Beállok a gariba, kifelé jövet látom áll egy pasi a kapu előtt, lila a feje..... :P

Négyütemű varnyú, oldalán szép hosszú karistolás, az öreg meg ordít, hogy fizessem meg a kárát :D Én????, milyen kárát?

Mutatja az öreg, hogy a kapum összegányolta az autója oldalát és fizessem ki a javítást. Kiderült, hogy a marha a bejárómon akart megfordulni, kihasználva, hogy nyitva volt a kapu......

Mikor már kiért az infra sugarából a kapu elindult, de ő megállt, mert jöttek az utcán.....a lánc feszítőcsavarja meg szépen végighúzta az autója oldalát, a hátsó ajtótól a sárvédőig jó 50 centi hosszan.

Most akkor én vagyok a hibás, mert a kapum összebarmolta az autóját a saját bejárómon ? ;) Nem értem...... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs!

Jövök haza, kapu kinyílik, beállok. Közbe rutinból rányomok a zárásra, tükörből látom, hogy elindul a kapu befelé.

Beállok a gariba, kifelé jövet látom áll egy pasi a kapu előtt, lila a feje..... :P

Négyütemű varnyú, oldalán szép hosszú karistolás, az öreg meg ordít, hogy fizessem meg a kárát :D Én????, milyen kárát?

Mutatja az öreg, hogy a kapum összegányolta az autója oldalát és fizessem ki a javítást. Kiderült, hogy a marha a bejárómon akart megfordulni, kihasználva, hogy nyitva volt a kapu......

Mikor már kiért az infra sugarából a kapu elindult, de ő megállt, mert jöttek az utcán.....a lánc feszítőcsavarja meg szépen végighúzta az autója oldalát, a hátsó ajtótól a sárvédőig jó 50 centi hosszan.

Most akkor én vagyok a hibás, mert a kapum összebarmolta az autóját a saját bejárómon ? ;) Nem értem...... ^_^

Chhh ;)

Te fizesd ki?Jól nézne ki,nehogy!!!

Mi a sz.rt keres a te területeden?Nem vagy köteles megvárni,még a te kapudban forgolódik valaki :D

Bacca meg,fizesse ki a lánc feszítőcsavarját:lol:

Magántulajdon megsértése,ezzel kell kezdeni :P

Link to comment
Megosztás:

így ni :P :D Fogod a betűszínt és átállítod fehérre, akkor beszúr egy kódot és a két perjeles cucc közé írod a szöveget :D

Tényleg? Én vaterán vettem, ötezer+postaköltség. Jól átbactak. :D :P

Jobb hátsó ülés alatt volt a fészke ^_^

Tele kakálva,meg megrágott papírcafatokkal bélelve :D

Faca, azt látni kellett volna amikor megvettem mi volt ott, szerintem soha nem volt felhajtva. ;)

Ilyen nincs!

Jövök haza, kapu kinyílik, beállok. Közbe rutinból rányomok a zárásra, tükörből látom, hogy elindul a kapu befelé.

Beállok a gariba, kifelé jövet látom áll egy pasi a kapu előtt, lila a feje..... :D

Négyütemű varnyú, oldalán szép hosszú karistolás, az öreg meg ordít, hogy fizessem meg a kárát ;) Én????, milyen kárát?

Mutatja az öreg, hogy a kapum összegányolta az autója oldalát és fizessem ki a javítást. Kiderült, hogy a marha a bejárómon akart megfordulni, kihasználva, hogy nyitva volt a kapu......

Mikor már kiért az infra sugarából a kapu elindult, de ő megállt, mert jöttek az utcán.....a lánc feszítőcsavarja meg szépen végighúzta az autója oldalát, a hátsó ajtótól a sárvédőig jó 50 centi hosszan.

Most akkor én vagyok a hibás, mert a kapum összebarmolta az autóját a saját bejárómon ? :P Nem értem...... ;)

Nem így volt? :P

Ma egy sírköveshez mentünk melózni, bement a fönök körülnézni, jön ki elfehéredve, mondom mi van? :P Nézd meg: te volt a helyiség koporsókkal. Éééés? Fadobozok kárpitozva. :P Mondom feküdjél bele , had fényépezzelek le! ;) Nézegettük a szálító kocsit is, mondom ezeknek tök jó el tudnak hozni egyszerre egy csomó húst a metróból anélkül, hogy kiolvadna. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs!

Jövök haza, kapu kinyílik, beállok. Közbe rutinból rányomok a zárásra, tükörből látom, hogy elindul a kapu befelé.

Beállok a gariba, kifelé jövet látom áll egy pasi a kapu előtt, lila a feje..... ;)

Négyütemű varnyú, oldalán szép hosszú karistolás, az öreg meg ordít, hogy fizessem meg a kárát :P Én????, milyen kárát?

Mutatja az öreg, hogy a kapum összegányolta az autója oldalát és fizessem ki a javítást. Kiderült, hogy a marha a bejárómon akart megfordulni, kihasználva, hogy nyitva volt a kapu......

Mikor már kiért az infra sugarából a kapu elindult, de ő megállt, mert jöttek az utcán.....a lánc feszítőcsavarja meg szépen végighúzta az autója oldalát, a hátsó ajtótól a sárvédőig jó 50 centi hosszan.

Most akkor én vagyok a hibás, mert a kapum összebarmolta az autóját a saját bejárómon ? :D Nem értem...... ;)

Szép kérdés :P Amikor a hóban elesik valaki a bejáró előtt, és összetöri magát akkor a Te területed, de amikor valami ilyesmi történik akkor meg hirtelen közterület... Ha a kerítés vonalán belül kellett lennie ahhoz hogy ez megtörténjen akkor szerintem ő copta be :D Valami jogi okos megmondja, mi csak találgatni tudunk szerintem ^_^

(és köszi a nyakvisszapillantó-pántot :P )

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs!

Jövök haza, kapu kinyílik, beállok. Közbe rutinból rányomok a zárásra, tükörből látom, hogy elindul a kapu befelé.

Beállok a gariba, kifelé jövet látom áll egy pasi a kapu előtt, lila a feje..... :P

Négyütemű varnyú, oldalán szép hosszú karistolás, az öreg meg ordít, hogy fizessem meg a kárát :D Én????, milyen kárát?

Mutatja az öreg, hogy a kapum összegányolta az autója oldalát és fizessem ki a javítást. Kiderült, hogy a marha a bejárómon akart megfordulni, kihasználva, hogy nyitva volt a kapu......

Mikor már kiért az infra sugarából a kapu elindult, de ő megállt, mert jöttek az utcán.....a lánc feszítőcsavarja meg szépen végighúzta az autója oldalát, a hátsó ajtótól a sárvédőig jó 50 centi hosszan.

Most akkor én vagyok a hibás, mert a kapum összebarmolta az autóját a saját bejárómon ? ;) Nem értem...... ^_^

1. opció, átlag: ha már bent ülsz biztos elment, nem csinálni semmit

2. opció, mamaját a nyomottnak: kihivod a rendőrt azt feljelented amiért megrongálta a kaput

3. opció, rambo: ha még sokáig pofázik nyakonvered a sokkolóval had nyáladzon

Link to comment
Megosztás:

Szép kérdés :P Amikor a hóban elesik valaki a bejáró előtt, és összetöri magát akkor a Te területed, de amikor valami ilyesmi történik akkor meg hirtelen közterület... Ha a kerítés vonalán belül kellett lennie ahhoz hogy ez megtörténjen akkor szerintem ő copta be :D Valami jogi okos megmondja, mi csak találgatni tudunk szerintem ^_^

(és köszi a nyakvisszapillantó-pántot ;) )

Gondolom a kapu a telekhatáron van ergó magánterület határán, senki nem jöhet be, még a rendőr is csak ha behívod, házkutatási parancsal, vagy ha bűncselekményt lát, és azért kell intézkednie. Ha betolatott, és nekiment a kapu, hát így járt. Amúgy is a gyártó hibája lenne, nem a tied, oldják meg úgy, hogy a kapu véletlenül se tudjon nekimenni semminek. Reklamáljon a gyárnál.

Link to comment
Megosztás:

Chhh ^_^

Te fizesd ki?Jól nézne ki,nehogy!!!.........

Eszembe sincs fizetni neki!

(és köszi a nyakvisszapillantó-pántot ;) )

NM! :D

1. opció, átlag: ha már bent ülsz biztos elment, nem csinálni semmit

2. opció, mamaját a nyomottnak: kihivod a rendőrt azt feljelented amiért megrongálta a kaput

3. opció, rambo: ha még sokáig pofázik nyakonvered a sokkolóval had nyáladzon

Mondtam neki, hogy hívjon rendőrt....nem akart......jó, akkor én hívok, előveszem a telót.....erre elszelelt. ;)

Vagy, mert a szomszédom kijött a hangoskodásra és éppen az 5 kilós samu volt a vállán ( töri a betonjárdát ) :P

A kapunak semmi baja....van vagy 2 és fél mázsa és minden szerelvény ami kiállhat belül van

Link to comment
Megosztás:

Gondolom a kapu a telekhatáron van ergó magánterület határán, senki nem jöhet be, még a rendőr is csak ha behívod, házkutatási parancsal, vagy ha bűncselekményt lát, és azért kell intézkednie. Ha betolatott, és nekiment a kapu, hát így járt. Amúgy is a gyártó hibája lenne, nem a tied, oldják meg úgy, hogy a kapu véletlenül se tudjon nekimenni semminek. Reklamáljon a gyárnál.

Ööööö.........akkor nálam kell reklamálni......saját termés ;) :P

És van benne infrasorompó, mert automata zárást is raktam bele. Nem tetszett, hogy anyósék néha órákig nyitvatartották :D

Van egy kb. 10 centis sáv amit nem lát kívülről, pont abba állt bele.....kapja be...... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mondtam neki, hogy hívjon rendőrt....nem akart......jó, akkor én hívok, előveszem a telót.....erre elszelelt. ^_^

Vagy, mert a szomszédom kijött a hangoskodásra és éppen az 5 kilós samu volt a vállán ( töri a betonjárdát ) :D

A kapunak semmi baja....van vagy 2 és fél mázsa és minden szerelvény ami kiállhat belül van

csak bepróbálkozott. biztos van olyan madár, aki beszart volna és fizet :P

Link to comment
Megosztás:

Én azt nem értem, az asszony miért veszekszik?

Rááll a piros mérlegre és azt mondja: nézd milyen csúnya kövér vagyok, most igazán mondhatnál valami jót!

Drágám, a látásod kiváló!

He-he, én meg vettem mérleget, de csak 0-tól 70-ig gyorsul 4 másodperc alatt, holnap viszem vissza. :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én azt nem értem, az asszony miért veszekszik?

Rááll a piros mérlegre és azt mondja: nézd milyen csúnya kövér vagyok, most igazán mondhatnál valami jót!

Drágám, a látásod kiváló!

^_^ :P ;)

csak bepróbálkozott. biztos van olyan madár, aki beszart volna és fizet :D

Lehet....kinyalhatja ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Féked jó már? :D

Még csak ma adtam le a számlámat....holnapra lesz píz belőle. Először venni kell féktárcsákat előre, addig a hátsók csak pihiznek ;)

Talán hétvégén hozzáfoghatok....

Jó mint a hőgombám :P ^_^

Nem sikerült berakni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Még csak ma adtam le a számlámat....holnapra lesz píz belőle. Először venni kell féktárcsákat előre, addig a hátsók csak pihiznek :D

Talán hétvégén hozzáfoghatok....

Nem sikerült berakni? ;)

Dehogynem, a hamutartó elé a boxba ;) :P

Ma már nem lett rá idő... :D Majd egyszer... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ott legalább nem romlik el ;) ^_^

A héten belerakom. (csak tudnám mikor :P )

Kitekerésnél mennyi hűtő-lötty folyik el vajon? Az oké hogy hidegen a termosztát se enged arra többet, meg hogy nem a hűtő legalján van, de érdemes lenne előtte leengednem a lét belőle, vagy csak kiteker, gyorsan beteker, és reménykedik hogy nem kell izmozni a menettel? :D

Link to comment
Megosztás:

A héten belerakom. (csak tudnám mikor ^_^ )

Kitekerésnél mennyi hűtő-lötty folyik el vajon? Az oké hogy hidegen a termosztát se enged arra többet, meg hogy nem a hűtő legalján van, de érdemes lenne előtte leengednem a lét belőle, vagy csak kiteker, gyorsan beteker, és reménykedik hogy nem kell izmozni a menettel? :D

Ha izmozni kell, akkor már régen rossz. Am meg én nem értek hozzá. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.