Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

NOcsak! :D Egy "elvtárs"

Milyen szakon akarsz tovább menni? Én ebben az évben vizsgáztam általános labortechnikus és környezetvédelmi technikusból.

Ha minden jól megy akkor orvosi lesz Debrecenben. ^_^ Ehhez kellene holnap produkálnom egy jó biosz szóbelit. Duplázós módszerrel számítva ha holnap kapok 34 pontot az 50-ből, akkor kerek 420 pontom lesz, tavaly annyitól vettek fel oda... De azért bízok benne hogy többet kapok rá. :P Második helyem meg vegyészmérnöki, az is Debrecen.

Szóval jövőre a Debreceni talikra tudok menni... Lehet gyalog, de akkor is... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha minden jól megy akkor orvosi lesz Debrecenben. :D Ehhez kellene holnap produkálnom egy jó biosz szóbelit. Duplázós módszerrel számítva ha holnap kapok 34 pontot az 50-ből, akkor kerek 420 pontom lesz, tavaly annyitól vettek fel oda... De azért bízok benne hogy többet kapok rá. ^_^ Második helyem meg vegyészmérnöki, az is Debrecen.

Szóval jövőre a Debreceni talikra tudok menni... Lehet gyalog, de akkor is... :P

Melyik suliban végeztél? Csak nem az Erdey-Grúz Tibor Vegyipari szki.? Vegyészmérnökin van 1 rakás haver, volt osztálytárs, ismerős... ;)

Ha jössz a debreceni talikra akkor találkozunk.Majd max kiviszlek ;) :D Sok sikert holnapra.

Link to comment
Megosztás:

Melyik suliban végeztél? Csak nem az Erdey-Grúz Tibor Vegyipari szki.? Vegyészmérnökin van 1 rakás haver, volt osztálytárs, ismerős... ^_^

Ha jössz a debreceni talikra akkor találkozunk.Majd max kiviszlek :P :P Sok sikert holnapra.

Pont nem ott. ;) Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Kisvárda, reál irányultság (biológia+kémia). Így leírva nagyon szép hosszú neve van. :D Amúgy a sulimból mostanában lendült fel ez a tematika, vagy micsoda. Arra gondolok, hogy tavaly az évfolyamból asszem olyan 10 ember ment orvosira, kb. ugyanennyien vegyészmérnökire, most csak az osztályból van 10 embernek az orvosi behúzva...;)

Annyi orvos lesz, hihetetlen... :D

Köszi a jókívánságot meg a támogatást. :P

Link to comment
Megosztás:

Most nemrég beszéltem itt az ügyfélszolgálaton 1 gumis csávóval.. Azt mondta, hogy 14es acélfelnit, ad 5ezerért/darabot. Aztán 80-90%os gumikat rá 7-8ezerért... Lehet be kéne újítani azt is. :D

Nem sok az egy kicsit? 14es 5000Ft/db szerintem sok.

Én a télen vettem 20-asért 14-est 80-90%-os gumikkal(vaterán).

Link to comment
Megosztás:

Nem sok az egy kicsit? 14es 5000Ft/db szerintem sok.

Én a télen vettem 20-asért 14-est 80-90%-os gumikkal(vaterán).

^_^ akkor de... Eléggé sok :D

Végülis mindegy, mert a gumikat felniket fater akarja csinálni rajta... ;) Ha akarja megveszi, ha nem akarja akkor nem ;) BÁr ahogy ismerem nem akarja :P Én megmondtam neki..a fóliázást megcsináltatom. De ebben az évben esetleges javításon/szervizelésen kívül mást nem fogok már venni/költeni rá. Kapott eleget mostanában. Most csönd legyen neki

a Jóistenit az ilyennek.... Kinézek az ablakon és egy vén barnaasszony a biciklijét egy G astra caravannak nekitámasztja, majd otthagyja. Aztán percekkel később a bicikli felborulva az opel mellett és a keró kormányával 1 méretes csíkot húzott az oldalán... De fel tud húzni az ilyen...Persze majd visszamegy, felállítja és tovább megy..az autó tulajdonosának aki rendesen fizetett parkolóban állt meg..annak meg jár a szívószál az ilyenek miatt..... BUMM..BUMM..

Link to comment
Megosztás:

^_^ akkor de... Eléggé sok :D

Végülis mindegy, mert a gumikat felniket fater akarja csinálni rajta... ;) Ha akarja megveszi, ha nem akarja akkor nem ;) BÁr ahogy ismerem nem akarja :P Én megmondtam neki..a fóliázást megcsináltatom. De ebben az évben esetleges javításon/szervizelésen kívül mást nem fogok már venni/költeni rá. Kapott eleget mostanában. Most csönd legyen neki

Nekem is még önindítót kell javíttatni a nyáron, féltengelyt valamikor.

Meg jövő nyáron műszakira fékeket.

+Ami még közbejön.

Link to comment
Megosztás:

UDV. Végre benn vannak a fotelek. :P Marha kényelmesek meg kockáztatom kényelmesebb mint az opelé. És jobban is néz ki. ;) Két képet linkeleek ha valakit érdekel. Amúgy az ülésekről kiderültek hogy LÉGZSÁKOSAK, amire szükségem nincsen tehát várom a tippeket hogy lehet az ilyet kiszedni. Funkciói.: Füthető mind2, magasság állítós mind2, combtámaszos mind2, És full bőr. ;)

Kép1

Kép2

Második képről még hiányzik az oldalsó takaró műanyag, de ez még faragást igényel. És ha fenn a műanyag az ajtót PONT belehet csukni. De majd azt is fotózom. Ha valaki akarna ilyet, lelki támaszt és segítséget tudok nyújtani. HA van még egy el veteműlt rajtam kívül. Összességében nekem teszik, nem egy kókány valamire sikeredett. Minden funkció működik opel sínen gurul. Faterral csináltam, szóval egy élmény volt. És, büszke vagyok rája :D ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

UDV. Végre benn vannak a fotelek. :P Marha kényelmesek meg kockáztatom kényelmesebb mint az opelé. És jobban is néz ki. ;) Két képet linkeleek ha valakit érdekel. Amúgy az ülésekről kiderültek hogy LÉGZSÁKOSAK, amire szükségem nincsen tehát várom a tippeket hogy lehet az ilyet kiszedni. Funkciói.: Füthető mind2, magasság állítós mind2, combtámaszos mind2, És full bőr. ;)

Kép1

Kép2

Második képről még hiányzik az oldalsó takaró műanyag de ez még faragást igényel. És ha fenn a műanyag az ajtót PONT belehet csukni. De majd azt is fotózom. Ha valaki akarna ilyet lelki támaszt és segítséget tudok nyújtani. HA van még egy el veteműlt rajtam kívül. Összességében nekem teszik nem egy kókány valamire sikeredett minden funkció működik opel sínen gurul. Faterral csináltam szóval egy élmény volt. És büszke vagyok rája :D ^_^ :D

Lehetsz is, jól néz ki :P

Link to comment
Megosztás:

vót ;)

:P akkor de... Eléggé sok ^_^

Végülis mindegy, mert a gumikat felniket fater akarja csinálni rajta... :D Ha akarja megveszi, ha nem akarja akkor nem :P BÁr ahogy ismerem nem akarja ;) Én megmondtam neki..a fóliázást megcsináltatom. De ebben az évben esetleges javításon/szervizelésen kívül mást nem fogok már venni/költeni rá. Kapott eleget mostanában. Most csönd legyen neki

a Jóistenit az ilyennek.... Kinézek az ablakon és egy vén cigányasszony a biciklijét egy G astra caravannak nekitámasztja, majd otthagyja. Aztán percekkel később a bicikli felborulva az opel mellett és a keró kormányával 1 méretes csíkot húzott az oldalán... De fel tud húzni az ilyen...Persze majd visszamegy, felállítja és tovább megy..az autó tulajdonosának aki rendesen fizetett parkolóban állt meg..annak meg jár a szívószál az ilyenek miatt..... BUMM..BUMM..

Én is így gondoltam Februárban. Hát a drága nem... :D

Jaham, jól néz ki :P

Kellemetes herefőzést előre is :D :D

De dög :D :P Amúgy facásan néz ki. (lehet hogy el kéne néznem más típusokhoz is a bontókban ;) )

Link to comment
Megosztás:

UDV. Végre benn vannak a fotelek. ^_^ Marha kényelmesek meg kockáztatom kényelmesebb mint az opelé. És jobban is néz ki. :P Két képet linkeleek ha valakit érdekel. Amúgy az ülésekről kiderültek hogy LÉGZSÁKOSAK, amire szükségem nincsen tehát várom a tippeket hogy lehet az ilyet kiszedni. Funkciói.: Füthető mind2, magasság állítós mind2, combtámaszos mind2, És full bőr. ;)

Grat! Egészséggel használd! :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz, egészségesen bele fogok SÜLNI :D de nam baj..... A kinézet a lényeg. ;) Punci mágnes. Csak az a baj, hogy úgy benedvesednek ha beleülnek, hogy kifolynak. LOL és milyen igaz.......................

Ha barátnőm nem nézné időnként a fórumot, akkor most azt írnám hogy "jobban csúszik ^_^ ;) " de mivel időnként olvassa, így kussolok, és ezt sem én írtam csak úgy jött magától :P

Link to comment
Megosztás:

Ha barátnőm nem nézné időnként a fórumot, akkor most azt írnám hogy "jobban csúszik :D ;) " de mivel időnként olvassa, így kussolok, és ezt sem én írtam csak úgy jött magától ^_^

Csúszik csúszik. Csak nem oda ahova kell hanem ki a kocsiból :P

Hogy kell ilyen láthatatlan tintával írni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.